Busy – Belgia

Busy do i z Belgii

Busy - BelgiaRegularne kursy do i z Belgii

Oferujemy regularne kursy busami między Polską i Belgią. Dla stałych Klientów przygotowaliśmy promocje.

15 lat naszego doświadczenia gwarantuje, że podróż będzie wygodna, bezpieczna i szybka.

Obszar obsługi w Belgii

Obsługujemy północną część Belgii. Miejsca docelowe ustalamy wspólnie z Klientami.

Głównymi miastami, przez które jeździmy są: Bruksela, Antwerpia, Gent, Liege, Genk, Leuven, Kortrijk, Mons, Brugge,  Ostende, De Panne, Hasselt, Turnhout, Sint-Niklaas, Lokeren, La Louviere.

Obszar obsługi w Polsce

Nasze kursy obejmują południową część Polski.

Główne miasta, przez które przejeżdżamy, to: Zamość, Chełm, Lublin, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Tarnobrzeg, Kielce, Radom, Warszawa, Ostrowiec Świętokrzyski, Częstochowa, Katowice, Łódź, Konin, Kalisz, Wrocław, Poznań, Zielona Góra.

Przykładowe trasy:

  • Zamość, Lubiln, Warszawa, Sochaczew, Kutno, Konin, Poznań, Świecko
  • Zamość, Lublin, Puławy, Zwoleń, Radom, Piotrków Trybunalski, Bełhatów, Wrocław, Legnica, Zgorzelec
  • Zamość, Janów Lubelski, Kraśnik, Orzarów, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko Kamienna, Kielce, Jędrzejów, Zawiercie, Katowice, Opole, Wrocław, Zgorzelec
  • Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Zamość, Biłgoraj, Nisko, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Połaniec, Kraków, Wrocław, Zgorzelec
  • Zamość, Biłgoraj, Przeworsk, Rzeszów, Brzesko, Tarnów, Kraków, Wrocław, Zgorzelec

Komfort i bezpieczeństwo podróży

Busy Mega TurPrzejazd busem do Belgii trwa kilkanaście godzin, więc ważne jest, by był on komfortowy. Dlatego też przystanki dostosowujemy do naszych pasażerów – jeśli będą Państwo mieć potrzebę odpoczynku, zrobimy przerwę w podróży.

W naszych 9-osobowych i 15-osobowych busach Mercedes Sprinter zasiądą Państwo w wygodnych fotelach, z dostępem do internetu WiFi, DVD, własnego naświetlenia, klimatyzacji i głośnika. Wybrane miejsca posiadają także dostęp do gniazdek zasilania 12V, co umożliwi Państwu korzystanie z laptopa lub telefonu komórkowego przez całą podróż.

Zwracamy również szczególną uwagę na bezpieczeństwo: mamy wykupione ubezpieczenie NNW, każde siedzenie wyposażone jest w pasy bezpieczeństwa, zaś busy do Belgii zawsze prowadzi dwóch kierowców na zmianę.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą przejazdu do lub z Belgii, zachęcamy do kontaktu.

Ceny busów do Belgii

Oferujemy przewozy do Belgii komfortowo wyposażonymi busami w bardzo przystępnej cenie. Stawiamy na wygodę, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych pasażerów. W cenie przejazdu oferujemy podróż nowoczesnymi busami wyposażonymi w liczne udogodnienia, które uprzyjemnią podróż i zapewnią odpowiedni wypoczynek. Ubezpieczenie wliczone jest w koszty transportu.

Zapytaj o cenę!

Mapa obszaru obsługi

Back to top