Busy – Holandia

Busy do i z Holandii

Przewozy między Polską i Holandią

Busy - Holandia
Oferujemy przewóz osób wraz z bagażami między Polską i Holandią. Nasi stali Klienci mogą skorzystać z promocji na przejazdy.

Wyjazdy z Holandii do Polski w każdą środę, sobotę i niedzielę.
Wyjazdy z Polski do Holandii w każdy wtorek, piątek i sobotę.

Transport wykonujemy w busach 9-osobowych oraz autobusach 15-osobowych o wygodnych siedzeniach. Do dyspozycji pasażerów oddajemy darmowy internet WiFi, możliwość oglądania filmów na DVD oraz – w wybranych siedzeniach – możliwość podłączenia urządzeń do gniazdka 12V.

Przystanki dopasowujemy do Państwa potrzeb, dzięki czemu podróż jest komfortowa, ale zarazem szybka.

Szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa – busy do Holandii prowadzone są przez dwóch kierowców na zmianę, mamy wykupione ubezpieczenie NNW, zaś wszystkie miejsca siedzące posiadają pasy bezpieczeństwa.

Holandia od kilkunastu lat stanowi jeden z głównych kierunków zarobkowych wybieranych przez Polaków. Tysiące z nich pracuje i mieszka na co dzień w Holandii co sprawia, że nieustannie sporym zainteresowaniem cieszą się profesjonalne przewozy busami. By sprostać potrzebom i oczekiwaniom tej sporej grupy, oferujemy regularne kursy busami na trasie Polska-Holandia-Polska.

Kursujesz do pracy z Polski do Holandii? Szukasz sprawdzonej firmy zajmującej się przewozem osób, z którą bezpiecznie i komfortowo pojedziesz na święta lub wakacje do kraju, a następnie wrócisz do Holandii? Już dziś zarezerwuj miejsce w busie, kursującym regularnie z południowej Polski do większości miast Holandii.

Busy z Polski do Holandii

Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w branży możemy pochwalić się wyjątkowo atrakcyjną ofertą przewozu osób do Holandii. Przy każdym kursie miejsce odbioru i wysiadki dopasowujemy do indywidualnych preferencji pasażera. Poniżej prezentujemy szczegółową mapę obsługiwanych regionów w Polsce i w Holandii.

Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by realizowane przez nas przewozy osób busami były w pełni komfortowe i bezpieczne. Dlatego dysponujemy nowoczesną, w pełni wyposażoną flotą busów, którymi kierują doświadczeni kierowcy. To sprawia, że podróże z nami to czysta przyjemność – a do tego w konkurencyjnych cenach.

Którędy jeździmy?

Obsługujemy całą Holandię (z wyjątkiem kilku wysp) – możemy dojechać do takich miast jak Amsterdam, Rotterdam, Haga, Nijmegen, Eindhoven, Tilburg, Breda, Dordrecht, Zwolle, Utrecht, Alkmaar, Leeuwarden, Enschede, Maastricht, czy Groningen.

Przejeżdżamy przez główne miasta południowej Polski, między innymi: Zamość, Chełm, Lublin, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Tarnobrzeg, Kielce, Radom, Warszawa, Ostrowiec Świętokrzyski, Częstochowa, Katowice, Łódź, Konin, Kalisz, Wrocław, Poznań, Zielona Góra.

Przykładowe trasy po stronie Polski:

  • Zamość, Lubiln, Warszawa, Sochaczew, Kutno, Konin, Poznań, Świecko
  • Zamość, Lublin, Puławy, Zwoleń, Radom, Piotrków Trybunalski, Bełhatów, Wrocław, Legnica, Zgorzelec
  • Zamość, Janów Lubelski, Kraśnik, Orzarów, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko Kamienna, Kielce, Jędrzejów, Zawiercie, Katowice, Opole, Wrocław, Zgorzelec
  • Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Zamość, Biłgoraj, Nisko, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Połaniec, Kraków, Wrocław, Zgorzelec
  • Zamość, Biłgoraj, Przeworsk, Rzeszów, Brzesko, Tarnów, Kraków, Wrocław, Zgorzelec

Jeśli chcesz umówić się na dokładne miejsce wyjazdu i przyjazdu, skontaktuj się z nami.

Ceny busów do Holandii

Stawiamy na komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów zapewniając wygodne busy do Holandii w atrakcyjnej cenie. Nasza nowoczesna flota busów i autobusów zagwarantuje dogodne warunki podróży.
Ubezpieczenie wliczone jest w koszty transportu.

Zapytaj o cenę!

Obsługiwany przez nas obszar przedstawia także poniższa mapa:

 

Back to top