Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Busy do BrukseliDlaczego busy do Brukseli są tak dobrym pomysłem? Miasto to ma bardzo wiele do zaoferowania w związku z tym naprawdę nietrudno spędzić w tym miejscu przyjemny weekend lub zorganizować sobie czas nawet na dłuższy pobyt. Jednak w jaki sposób się tam dostać i dlaczego warto zdecydować się akurat na busy z naszej oferty?

Wyjazd do HolandiiWyjazd do Holandii często kojarzy się przede wszystkim z emigracją zarobkową, jednak wcale nie musi tak być. Choć w przeciągu ostatnich lat miejsce to stało się punktem podróży w celu znalezienia dobrze płatnej pracy, to jednak warto się tam udać również w celach turystycznych – kraj ten ma do zaoferowania bardzo szeroki katalog atrakcji dla zwiedzających. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewozowych pomiędzy Polską a Holandią – niezależnie od celu Państwa podróży.

Wyjazd do NiemiecDlaczego i w jakich sytuacjach Polacy najczęściej decydują się na wyjazd do Niemiec? Choć kwestie zarobkowe stanowią jedną z najważniejszych przesłanek wskazywanych podczas podróżowania do tego kraju, to jednak często jeździ się tam także w innych celach. Nie można zapominać o tym, że do Niemiec jeździ się także w celach biznesowych – np. aby znaleźć kontrahentów i rozpocząć ekspansję na nowe rynki. Oczywiście warto odwiedzić wiele regionów tego kraju także w celach turystycznych. Jednak w jaki sposób zapewnić sobie najbardziej komfortowy przejazd i na co zwrócić uwagę przy wyborze środka transportu?

Busy do Niemiec WIelkopolskaJeżeli planują Państwo podróż do Berlina, Drezna czy Hamburga, na samym początku należy znaleźć odpowiedni środek transportu. Jednym z najchętniej wybieranych sposobów podróżowania na zachód są busy do Niemiec. Wielkopolska to obszar, który jest na trasie naszych stałych podróży, więc na terenie tego województwa nie będzie najmniejszego problemu ze skorzystaniem z oferowanych przez nas komfortowych przewozów.

Busy do BerlinaBusy do Berlina to jeden z najczęściej wybieranych środków lokomocji łączących polskie miasta ze stolicą Niemiec. Jednak w jaki sposób zdecydować się na ofertę, która będzie łączyć w sobie bezpieczny przejazd, punktualność oraz komfortowe warunki?

Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych usług – jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z przejazdu naszymi busami.

Wynajem busa z kierowcąDla kogo wynajem busa z kierowcą może okazać się doskonałym pomysłem? Tego typu usługa doskonale sprawdzi się podczas organizowania wesela czy tez innych imprez rodzinnych, podczas których konieczne jest przewiezienie większej liczby gości. Oferta ta jest kierowana także dla firm, liczących na sprawny przewóz pracowników. Co ciekawe – opisywana usługa doskonale sprawdzi się także podczas prywatnych turystycznych wyjazdów.

Back to top