Busy – Niemcy

Busy do i z Niemiec

Busy z i do NiemiecBusy z i do Niemiec

Podróżujesz do Niemiec w celach zarobkowych lub turystycznych? Szukasz regularnych połączeń, które pozwolą Ci szybko, wygodnie i bezpiecznie dotrzeć z Polski za zachodnią granicę kraju? Zapraszamy do wspólnej podróży z Megatur – firmą specjalizującą się w przewozie osób busami z Polski do Niemiec.

W Niemczech od lat pracują tysiące Polaków. To przede wszystkim im dedykujemy naszą usługę regularnych kursów busami. Wiemy bowiem, jak ważna jest dla nich możliwość stałego kursowania na święta i wakacje do Polski, a następnie z powrotem. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy też rodziny osób pracujących za granicą, które planują ich odwiedziny.

Dla stałych Klientów oferujemy promocje.

Przewóz osób do Niemiec

Wyjazdy z Niemiec do Polski w każdą środę, sobotę i niedzielę.
Wyjazdy z Polski do Niemiec w każdy wtorek, piątek i sobotę.

By sprostać potrzebom naszych klientów kursujemy regularnie ze środkowej i południowej Polski do wielu miast położonych na północy Niemiec. Każdorazowo dokładne miejsce docelowe w Polsce lub w Niemczech dopasowujemy do preferencji klienta. Dzięki temu naszym usługom zaufały setki pasażerów.

Dołącz do nich – już dziś zarezerwuj dogodny termin podróży busem z Polski do Niemiec lub z Niemiec do Polski. Zapewniamy komfort podróży wyposażonymi busami, kierowanymi przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób. Poza wysokim standardem podróży możemy pochwalić się przystępnymi cenami busów do i z Niemiec.

Dokąd jeździmy?

Nasz obszar obsługi obejmuje głównie południową i środkową Polskę oraz północną część Niemiec. Miejsca docelowe w Polsce i Niemczech ustalamy indywidualnie z każdym Klientem – prosimy o kontakt.

Konkretnie, w Niemczech jeździmy między innymi przez te główne miasta: Berlin, Poczdam, Drezno, Hanower, Lipsk, Frankfurt nad Menem, Hamburg, Brema, Dortmund, Dusseldorf, Kolonia, Essen . Docelowo podróżujemy także do Holandii i Belgii, co pozwala nam dotrzeć również do miast niemieckich, które leżą przy granicy tych państw.

W Polsce przejeżdżamy między innymi przez te miasta: Zamość, Chełm, Lublin, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Tarnobrzeg, Kielce, Radom, Warszawa, Ostrowiec Świętokrzyski, Częstochowa, Katowice, Łódź, Konin, Kalisz, Wrocław, Poznań, Zielona Góra.

Konkretne, przykładowe trasy na terytorium Polski:

  • Zamość, Lubiln, Warszawa, Sochaczew, Kutno, Konin, Poznań, Świecko
  • Zamość, Lublin, Puławy, Zwoleń, Radom, Piotrków Trybunalski, Bełhatów, Wrocław, Legnica, Zgorzelec
  • Zamość, Janów Lubelski, Kraśnik, Orzarów, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko Kamienna, Kielce, Jędrzejów, Zawiercie, Katowice, Opole, Wrocław, Zgorzelec
  • Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Zamość, Biłgoraj, Nisko, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Połaniec, Kraków, Wrocław, Zgorzelec
  • Zamość, Biłgoraj, Przeworsk, Rzeszów, Brzesko, Tarnów, Kraków, Wrocław, Zgorzelec

Dokładną mapę obszaru obsługi znajdą Państwo w dolnej części tej strony.

Nasze busy do Niemiec

Przewóz realizujemy nowoczesnymi (najnowszy z maja 2015 r.) busami marki Mercedes Sprinter, 9- lub 15-osobowymi. Są one wyposażone w darmowe WiFi, klimatyzację, zasłonki na szyby, indywidualne naświetlenie i głośniczek, który podpięty jest do DVD w busie. Dodatkowo wybrane siedzenia posiadają gniazdka zasilania 12V. Udogodnienia te gwarantują Państwu pełny komfort podróży.

Przywiązujemy także dużą wagę do bezpieczeństwa. Nasze busy posiadają pasy bezpieczeństwa, ubezpieczenie NNW oraz dwóch kierowców, prowadzących pojazd na zmianę. Przewozami zajmujemy się od 15 lat.

Szczegółowy opis oraz zdjęcia busów znajdą Państwo w dziale Nasza flota.

Co przewozimy?

Nasza oferta przewozu dotyczy w głównej mierze osób, aczkolwiek duże bagażniki pozwolą także na zabranie różnego rodzaju przesyłek, takich jak: urządzenia RTV i AGD, quady, rowery, motocykle, opony samochodowe.

Ceny busów do Niemiec

Komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie klientów  – to nasz priorytet! Oferujemy wygodne przewozy do Niemiec w atrakcyjnej cenach. Flota nowoczesnych busów i autobusów zagwarantuje dogodne warunki podróży.
Ubezpieczenie wliczone jest w koszty transportu.

Zapytaj o cenę!

Mapa obszaru obsługi

Back to top