Przewozy biznesowe

Transport partnerów biznesowych

Przewozy biznesowe

Przewozy w celach biznesowychFirma MegaTur ma przyjemność zaoferować Państwu komfortowy transport osób w celach biznesowych na terenie Polski, Unii Europejskiej i innych krajów Europy.

Transport realizowany jest nowoczesnymi busami 9- lub 15-osobowymi marki Mercedes Sprinter. Najnowszy samochód zakupiony został w maju 2015 roku. Mamy 15 lat doświadczenia w branży, zaś przy długich trasach samochody prowadzi na zmianę dwóch wypoczętych kierowców.

Rozumiemy potrzeby Klientów biznesowych – oferowany przez nas przejazd da podróżnym poczucie wysokiej jakości komfortu i bezpieczeństwa.

Udogodnieniami w podróży są darmowy internet WiFi LTE i 3G, klimatyzacja, DVD, dostępne przy wybranych siedzeniach gniazdka zasilania 12V. Partnerzy biznesowi będą więc mogli w podróży załatwiać najważniejsze sprawy z użyciem komputera, telefonu, tabletu i internetu.

Wnętrze busa MegaTurRozumiemy także potrzebę odpoczynku po lub przed ważnym wydarzeniem biznesowym. Dlatego też nasze busy wyposażone są w wygodne fotele z bocznymi zagłówkami oraz pasy bezpieczeństwa. Przewidzieliśmy znaczną ilość miejsca na nogi, zaś nieużywany bagaż podręczny można schować do schowka, który znajduje się nad siedzeniami. W miarę potrzeb można sterować indywidualnym nawiewem powietrza, naświetleniem, głośnikiem, a także zasłonić zasłony przeciwsłoneczne.

Nie muszą się także Państwo martwić o niewygodę związaną z podstawowymi potrzebami ludzkimi, takimi jak rozprostowanie nóg, zaczęrpnięcie świeżego powietrza, skorzystanie z toalety, czy jedzenie. W podróży robimy regularne przystanki, ale też przystanki dostosowane do potrzeb pasażerów – wystarczy przekazać kierowcy informację, a zatrzymamy się przy najbliższej dogodnej sytuacji.

Cele przewozów biznesowych

Ekskluzywne busy do wynajmuNasi Klienci korzystają z przewozu osób w następujących celach:

  • dostarczenia kontrahentów do miejsc takich jak: lotnisko, lokalizacja inwestycji, siedziba firmy,
  • zorganizowania wycieczki objazdowej dla wizytujących partnerów biznesowych,
  • przewiezienia prelegentów, sponsorów i ważnych osobistości na konferencje,
  • transportu wykonawców i artystów na wydarzenia i koncerty,
  • w celu realizacji innych, własnych potrzeb zorganizowanej grupy pasażerów.

Aby ustalić szczegóły zlecenia, prosimy o kontakt.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur