Przewozy międzynarodowe

Przewozy międzynarodowe Mega TurPrzewozy międzynarodowe osób

W ramach naszych regularnych kursów mogą Państwo odbyć podróż do Belgii, Holandii i Niemiec.

Dla grup zorganizowanych oferujemy przewozy międzynarodowe dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Podróżujemy do krajów Unii Europejskiej (w tym Hiszpania, Portugalia, Francja, Włochy, Grecja, Wielka Brytania, Austria, Chorwacja, Czechy, Słowacja), ale także do innych pobliskich państw, np. na Ukrainę, Białoruś, do Turcji, Rosji czy Szwajcarii.

Nasza oferta będzie dla Państwa odpowiednia, jeśli chcą Państwo zorganizować:

Dlaczego warto wybrać MegaTur?

Wnętrze busa MegaTurDysponujemy busami 9 , które wyposażone są w darmowe WiFi (dotyczy terenów, na których mamy zasięg i możliwość korzystania z sieci 3G i LTE), klimatyzację, indywidualne naświetlenie, nagłośnienie, zasłonki przeciwsłoneczne, schowki górne na bagaż podręczny, a także DVD dla umilenia podróży. Wybrane siedzenia mają również dostęp do gniazdek zasilania 12V.

Transport może realizować dwóch kierowców na zmianę. Nasze wygodne siedzenia wyposażone są w pasy bezpieczeństwa i boczne zagłówki.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów nie tylko przy omawianiu zlecenia, ale też w trakcie jego realizacji – przystanki dostosowujemy do potrzeb pasażerów, by czuli się w podróży komfortowo.

Podczas dalekich podróży przydaje się wiele bagażu. Z przyjemnością informujemy, że bagażniki w naszych busach i autobusach mieszczą nawet tak duże przedmioty jak quady i motocykle.

Jeśli są Państwo zainteresowani omówieniem szczegółów przewozu międzynarodowego, zachęcamy do kontaktu.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur