Wyjazdy integracyjne

Transport pracowników firmy na wycieczki integracyjne

Wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne busamiJeśli planują Państwo organizację przyjemnego wyjazdu integracyjnego, nasze usługi krajowego i międzynarodowego przewozu osób będą idealnie wpasowywać się w te możliwości wspólnego poznania w komfortowych warunkach.

Oferujemy przewozy busami 9- i 15-osobowymi o wygodnych fotelach z zagłówkami bocznymi i z odpowiednią ilością miejsca na nogi, oraz schowkami na bagaż podręczny znajdującymi się nad siedzeniami. Dzięki tym rozwiązaniom pasażerowie będą mogli swobodnie komunikować się już w podróży, a sam przejazd będzie zarówno przyjemnym rozpoczęciem, jak i zwieńczeniem podróży.

Przewozy integracyjnePodczas przejazdu zniwelujemy jakiekolwiek niewygody, by pasażerowie mogli zająć się zaprzyjaźnianiem ze sobą. W lecie odpowiednią temperaturę zapewni klimatyzacja z osobistymi, regulowanymi wylotami powietrza lub otwierany szyberdach, w zimie zaś włączymy ogrzewanie. Jeśli Słońce będzie zbyt jasne, pasażerowie będą mogli zasłonić zasłonki na szybach, zaś gdy się ściemni, będą mogli doświetlić swoje siedzenie osobistym naświetleniem.

Podróż może umilać także odtwarzanie filmu na DVD – repertuar mogą przygotować Państwo. My także będziemy mieć pewne propozycje. Głośność filmu można regulować dla indywidualnych głośników, znajdujących się nad siedzeniami.

Nasi kierowcy są mile usposobieni, a przy dalszych wyjazdach prowadzą we dwójkę, na zmianę, by umożliwić Państwu bezpieczny przejazd, a jednocześnie służyć obsługą w razie potrzeby. Rozumiemy, że wyjazd ma być przyjemnością, stąd wykonujemy przystanki dostosowane do potrzeb pasażerów.

Wybrane siedzenia z gniazdkami zasilania 12V umożliwią doładowanie urządzeń elektronicznych w podróży, zaś darmowy internet WiFi LTE i 3G pozwoli na dzielenie się zdjęciami z podróży w dowolnej chwili.

W ciągu 15 lat doświadczenia w branży nauczyliśmy się, jak umilić przejazd.

Dodatkowym atutem naszych pojazdów są duże bagażniki, które zmieszczą np. sprzęt sportowy (narty, snowboard) oprócz standardowego bagażu podróżnego.

Krajowe i międzynarodowe wyjazdy integracyjne

Przewóz osóbZorganizowane grupy mogą liczyć na bardzo indywidualne podejście z naszej strony. Zawieziemy Państwa do dowolnego miejsca w Polsce, do krajów Unii Europejskiej, ale także do innych państw, np. na Ukrainę, czy do Szwecji. Dostosowujemy przejazd do Państwa wymagań.

Z naszej oferty wyjazdów integracyjnych korzystają między innymi:

  • firmy,
  • stowarzyszenia,
  • zrzeszenia,
  • kluby,
  • placówki wychowawcze,
  • organizacje publiczne,
  • inne instytucje.

Prosimy o skontaktowanie się w celu ustalenia szczegółów wynajmu busów na wyjazdy integracyjne.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur