Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Przewozy Niemcy – Polska: oferta przewozu rzeczy

  • 14 marca 2019
Przewozy Niemcy Polska

Przewozy Niemcy Polska kojarzą się przede wszystkim z transportem osób.

Warto jednak zwrócić uwagę, że ta oferta to także doskonały sposób na przewóz rzeczy.

Czym charakteryzuje się taka usługa i dlaczego warto z niej korzystać?

Przewozy Niemcy – Polska: obszerne bagaże

Niemcy to kraj, w którym mieszka bardzo dużo Polaków. Znacznie wyższe zarobki zdecydowanie kuszą rodaków, którzy chętnie wyjeżdżają na Zachód za pracą. Oferowane przez nas busy to doskonały sposób na przedostanie się do Niemiec. Dzięki temu, że nasze samochody wyróżniają się dużymi bagażnikami, możliwe jest przewiezienie ze sobą obszernego bagażu, potrzebnego na dłuższy pobyt za granicą.

Należy zaznaczyć, że umożliwiamy także usługę przewozu rzeczy, która jest niezwykle przydatna podczas przeprowadzki za granicę. W odróżnieniu od innych przewoźników (np. autokarowych czy lotniczych) umożliwiamy przewożenie przedmiotów o dużych gabarytach. Warto poznać przykłady rzeczy, które przewozimy – będą to m.in. lodówki, pralki, opony, a nawet europalety towaru. Nietrudno się domyślić, że z wysłaniem tego typu przedmiotów byłoby sporo problemu podczas podróżowania innym środkiem transportu czy korzystając z usług firm kurierskich.

Usługa, na której można polegać

Dla kogo przeznaczona jest nasza usługa? Jest kilka grup klientów, którzy chętnie korzystają z naszą oferty. Przede wszystkim są to osoby, które pragną wysłać przesyłkę do członka rodziny lub przyjaciela przebywającego za granicą. Oferowane przez nas przewozy Polska Niemcy to doskonały sposób na szybkie i niedrogie przesłanie paczki pomiędzy np. Krakowem a Frankfurtem nad Menem.

Oferta przewozu rzeczy jest także kierowana do osób, które planują przeprowadzkę za granicę. Dzięki naszym busom można takie przenosiny podzielić na raty – za pierwszym razem zabierając ze sobą najbardziej potrzebne rzeczy, a następnie nadając np. sprzęt elektroniczny.

Z naszych usług korzystają także klienci prowadzący np. sklepy z polską żywnością w Niemczech lub z chemią gospodarczą w Polsce. Nasze busy to szybki sposób na przewiezienie nawet europalety towaru, co jest docenione przez przedsiębiorców prowadzących tego typu placówki. W związku z tym, że naszymi trasami jeździmy według ustalonego harmonogramu, jest to usługa na którą zawsze można liczyć.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje nie tylko przewozu Niemcy Polska, ale także transport do Holandii oraz Belgii. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty także wtedy, kiedy potrzebny jest wynajem busa z kierowcą podczas przewozów biznesowych czy wyjazdów integracyjnych. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty – prosimy o kontakt.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur