Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Transport Holandia – Polska – na co zwrócić uwagę?

Podróżowanie do Holandii
  • 10 sierpnia 2018

Transport Holandia PolskaOd czego rozpocząć planowanie podróży? Na początku oczywiście trzeba zadbać o transport. Holandia – Polska to trasa, która jest bardzo popularna ze względu na wiele czynników. Najczęściej korzystają z niego osoby, które wracają np. z pracy za granicą.

Jednak dlaczego taką trasę warto przemierzyć akurat w naszych busach?

Dlaczego transport Holandia – Polska

Transport Holandia Polska jest bardzo często wybieraną usługą. Skąd tak duża popularność akurat tego celu podróży? Jest to związane przede wszystkim z faktem, że Holandia w dalszym ciągu pozostaje doskonałym miejscem do emigracji zarobkowej. W związku ze świetnym stosunkiem płac do kosztów i jakości życia, w kraju tym pracuje kilkaset tysięcy Polaków. Z kolei podróż busem stanowi jeden z najbardziej wygodnych i opłacalnych sposobów na podróż do ojczystego kraju.

Jeżeli przebywając za granicą nagle pojawi się sposobność lub potrzeba odwiedzenia rodziny lub przyjaciół w Polsce, często trzeba działać szybko. Takie podróże rzadko można zaplanować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem – może pojawić się konieczność szybkiego zakupu biletu. W takich sytuacjach podróżowanie naszym busem jest wyjątkowo wygodne, ponieważ na trasie z Polski do Holandii jeździmy kilka razy w tygodniu.

Oczywiście podróżowanie do Holandii i z powrotem nie jest związane wyłącznie z kwestiami zarobkowymi. Duże miasta tego kraju oferują ogromne ilości atrakcji, w związku z czym są chętnie wybieranym celem różnego rodzaju kilkudniowych wyjazdów.

Zalety podróżowania busami

Istnieją różne sposoby podróżowania pomiędzy Polską a Holandią. Samolot jest rozwiązaniem drogim oraz wiąże się z wieloma trudnościami logistycznymi. Konieczność przetransportowania się na dworzec, sprostania wygórowanym normom dotyczącym bagażu oraz długotrwała odprawa – to tylko przykłady utrudnień, z jakimi wiąże się takie rozwiązanie.

Z kolei podróżowanie autokarem często także jest bardzo drogie. Niestety rozwiązanie to także cechuje bardzo mała elastyczność. Także w tym przypadku trzeba liczyć się z wytyczonymi trasami i nie można liczyć na zmiany przystanków.

W związku z tym, jeżeli interesuje Państwa transport Holandia Polska, zdecydowanie warto skorzystać z naszej oferty. Kładziemy szczególny nacisk na Państwa wygodę, w związku z tym istnieje możliwość dostosowania trasy do oczekiwań pasażerów. Co więcej – z naszych usług można skorzystać na terenie niemal całej Holandii (z wyłączeniem kilku wysepek). Czy będzie to Amsterdam, Rotterdam, Haga czy też mniejsze miejscowości – możemy Państwa odebrać w całym kraju.

Jeżeli chodzi o przystanek końcowy – nasze trasy obejmują bardzo dużą część Polski – sięgającej aż po wschodnie części Podkarpacia i Lubelszczyzny. W związku z tym jeżeli potrzebują Państwo dostosować trasę do indywidualnych wymagań – prosimy o wcześniejszy kontakt.

Podróż w komfortowych warunkach

Transport Holandia PolskaJednak elastyczność to zaledwie przykład atutu przemawiającego za wybraniem właśnie naszej oferty. Wybierając flotę postawiliśmy na rozwiązania cechujące się jak najlepszą opinią. W związku z tym swoje usługi świadczymy sprawdzonymi i niezwykle cenionymi pojazdami marki Mercedes Sprinter.

Samochody te charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi, oferując pasażerom komfort nawet podczas wielogodzinnych podróży. Auta tej marki cechuje także bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Warto zwrócić uwagę, że każdy z pasażerów dysponuje dużą ilością wolnej przestrzeni na nogi – co w połączeniu z regulowanymi zagłówkami pozwala na zajęcie wygodnej pozycji. Pragniemy przy tym zaznaczyć, że w trosce o bezpieczeństwo pasażerów, do Państwa dyspozycji jest dwóch kierowców, którzy zmieniają się podczas podróży.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze busy? Między innymi ze względu na ich wyjątkowo bogate wyposażenie. W naszych autach mogą Państwo korzystać z darmowego WiFi, tym samym chroniąc się przed zużywaniem pakietów danych za granicą. Jeżeli boją się Państwo, że podczas podróży bateria w smartfonie, tablecie czy laptopie może się wyładować – pragniemy poinformować, że udostępniamy gniazdka 12V, które umożliwiają podłączenie mobilnej ładowarki.

Jesteśmy firmą przyjazną dzieciom, w związku z czym oferujemy foteliki pozwalające na przewóz najmłodszych pasażerów. Dzięki odtwarzaczowi DVD, podczas podróży można oglądać film, co zdecydowanie umili czas.

Podróż naszymi busami jest komfortowa niezależnie od pogody. W przypadku upałów z pewnością docenią Państwo klimatyzację. Regulacja nawiewu umożliwi zapewnienie sobie komfortowych warunków w podróży.

Pozostałe usługi z oferty

Pragniemy zaznaczyć, że transport Holandia – Polska to zaledwie część naszej oferty. Oprócz tego jeździmy do Niemiec oraz do Belgii. Oferujemy nie tylko przewóz osób, ale także rzeczy – co jest bardzo ciekawą alternatywą dla oferty firm kurierskich. Takie rozwiązanie jest nie tylko tańsze, szybsze i bezpieczniejsze – ale także ułatwia przewożenie przedmiotów o dużych gabarytach.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zawsze wtedy, kiedy będą Państwo potrzebować komfortowego busa z profesjonalnym kierowcą. Niezależnie od tego czy będą to przewozy biznesowe czy wyjazdy integracyjne – na nas zawsze można liczyć.

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalni kierowcy oraz wysoki nacisk stawiany na komfort i bezpieczeństwo – tym charakteryzuje się nasza oferta. Chcą Państwo zorganizować transport Holandia – Polska? Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur