Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Przewóz osób: Polska-Holandia. Szczegóły oferty

Przewozy między Polską a Holandią
  • 18 lipca 2018

Przewóz osób Polska HolandiaDlaczego warto zdecydować się na oferowany przez nas przewóz osób? Polska – Holandia to jedna z tras, które pokonujemy kilka razy w tygodniu.

Oprócz tego regularnie jeździmy do Niemiec oraz Belgii.

Czym charakteryzuje się nasza oferta i dlaczego warto zdecydować się właśnie na nią?

Komfort przede wszystkim

W naszych busach stawiamy na komfort. W związku z tym naszą flotę oparliśmy na samochodach marki Mercedes Sprinter, które cieszą się bardzo dobrą opinią, ponieważ oferują komfortowe właściwości jezdne oraz dużą przestrzeń dla pasażerów. W naszych samochodach mogą Państwo korzystać z szeregu udogodnień, które sprawią, że podróż odbędzie się w wyjątkowo miłej atmosferze. Klimatyzacja, regulowane ogrzewanie, indywidualny panel sterowania, WiFi, gniazdka 12V czy odtwarzacz DVD – to przykłady rozwiązań, które sprawią, że nawet kilkunastogodzinna podróż nie będzie musiała wiązać się z dyskomfortem.

Oprócz tego pragniemy zaznaczyć, że podczas podróży do Państwa dyspozycji jest dwóch zmieniających się kierowców – w końcu ich wypoczęcie wpływa na komfort i bezpieczeństwo podróży. Warto zwrócić uwagę, że ubezpieczenie podróżne wliczone jest w koszty transportu. Wszystkie te detale sprawiają, że nasza oferta przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Obszar działania

W jakich miastach mogą Państwo skorzystać z naszej oferty obejmującej przewóz osób? Polska – Holandia to trasa, w którą wyruszamy w każdy wtorek, piątek i sobotę. Przykładowe trasy na terenie naszego kraju obejmują m.in. Rzeszów, Zamość, Lublin, Warszawę, Tarnów, Kraków, Katowice, Opole, Poznań czy Wrocław. Jak widać miejsc, w których można skorzystać z naszych usług jest bardzo sporo. Co więcej – nie są to tylko duże miasta, ale także mniejsze miejscowości – trasę przejazdu zawsze staramy się ustalić zgodnie z oczekiwaniami pasażerów.

Natomiast jeżeli chodzi o Holandię – trasy obejmują obszar niemal całego kraju, z wyłączeniem kilku wysp. Haga, Maastricht, Amsterdam, Haga – wszędzie tam mogą Państwo dojechać za pośrednictwem naszych komfortowych busów. Co bardzo ważne – każdego z pasażerów możemy dostarczyć pod wskazany adres. Jeżeli potrzebują Państwo ustalić dodatkowe szczegóły odnośnie lokalizacji – zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Jeżeli planują Państwo udać się do Holandii – czy to w celach turystycznych, kulturalnych, towarzyskich, biznesowych czy zarobkowych – zdecydowanie polecamy oferowany przez nas przewóz osób. Polska – Holandia to trasa, którą można pokonać w kilkanaście godzin, jednak podróż ta może odbyć się w wyjątkowo komfortowych warunkach.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi usługami z naszej oferty. Zagraniczny przewóz rzeczy to bardzo atrakcyjna alternatywa dla przesyłek kurierskich, pozwalająca na dostarczenie przesyłki do Holandii, Belgii czy Niemiec nawet w tym samym dniu. Zapraszamy także do skorzystania z oferty wynajęcia busów na różnego rodzaju przewozy indywidualne – związane np. z prowadzeniem biznesu, organizowaniem wesela czy wyjazdu integracyjnego.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur