Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Przewóz paczek do Niemiec – przedstawienie oferty

Przewóz rzeczy: Polska - Niemcy
  • 1 marca 2018

Przewóz paczek do NiemiecJeżeli szukają Państwo firmy oferującej przewóz paczek do Niemiec – zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że proponowana przez nas usługa przyda się w różnych sytuacjach – wtedy, gdy nacisk kładziony jest na terminowość wykonania usługi oraz wysoki standard obsługi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej zróżnicowanej oferty.

Busy o dużej przestrzeni bagażowej

Oferowany przez nas przewóz rzeczy obejmuje dwa obszary działań. Z jednej strony umożliwiamy naszym pasażerom przewóz nawet sporego bagażu, co zdecydowanie ułatwia podróż i jest zdecydowaną przewagą, jeżeli porówna się ją np. do podróży lotniczych. W związku z tym, że nasze auta cechują się dużą ładownością, nie ma najmniejszego problemu z tym, aby zabrali ze sobą Państwo nawet duży ekwipunek.

Jednak oprócz tego oferujemy także przewóz paczek do Niemiec. W takim wypadku mogą Państwo nadać pakunek na określonym przystanku, a zostanie on dostarczony w umówione miejsce na trasie.

Kiedy może przydać się przewóz rzeczy?

Oferowany przez nas przewóz paczek do Niemiec to doskonała pomoc podczas przeprowadzki. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się wtedy, gdy poszczególne przedmioty przetransportowuje się etapami. Dzięki temu całą przeprowadzkę można rozłożyć w czasie – co ułatwia rozpakowanie w nowym miejscu zamieszkania i odpowiednie rozplanowanie posiadanych przedmiotów.

Przewóz paczek do Niemiec stanowi także nieocenioną pomoc zawsze wtedy, gdy chcą Państwo wysłać prezent do kogoś bliskiego przebywającego za zachodnią granicą. Jeżeli komuś zależy na czasie oraz na dostarczeniu podarunku w dobrym stanie, możemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej zabezpieczyć przewożony produkt oraz dostarczyć go w jak najkrótszym czasie.

O tym, jak ważny jest regularny przewóz pomiędzy Polską a Niemcami doskonale wiedzą osoby prowadzące różnego rodzaju sklepy regionalne. Są to najczęściej miejsca z żywnością z naszego kraju. W związku z tym, że nasze busy jeżdżą regularnie po określonych trasach, zaopatrujemy wiele tego typu sklepów.

Oczywiście to nie wyczerpuje katalogu sytuacji, w których może się Państwu przydać przewóz paczek do Niemiec. Jednak za każdym razem, kiedy akcent kładziony jest na wysoką jakość oferowanej usługi, szybkość dostarczenia oraz odpowiedni szacunek dla przewożonego asortymentu – zdecydowanie warto skorzystać z naszych usług.

Dlaczego nie kurier? Czas wysyłki

Przewóz paczek do NiemiecWarto zwrócić uwagę, że oferowany przez nas przewóz paczek do Niemiec ma wiele zalet sprawiających, że jest to rozwiązanie o wiele lepsze niż np. wybór kuriera. Dlaczego?

Jednym z najważniejszych argumentów jest czas. W związku z tym, że decydując się na taką usługę, nie ma potrzeby korzystania z centr logistycznych. Przesyłka jest po prostu przesyłana bezpośrednio z miejsca odbioru do miejsca docelowego. Jako, że jeździmy na naszych trasach regularnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, można się spodziewać że przesyłka zostanie dostarczona o określonej godzinie w określonym miejscu.

Przewóz paczek do Niemiec – gabaryty

Kolejnym niezwykle ważnym argumentem jest to, że korzystając z naszej oferty, nie muszą Państwo przejmować się wyśrubowanymi wymaganiami dotyczącymi gabarytów. W związku z tym, że posiadamy pojemne samochody o dużej przestrzeni bagażowej, nie ma problemu z przewozem nawet dużych przedmiotów. Jest to szczególnie ważne, jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że duże gabaryty mogą być powodem sporej podwyżki cenowej w przypadku usług kurierskich.

Nasze bagażniki zmieszczą nawet motocykle czy quady, więc jak widać nie ma problemu z przewozem przedmiotów o dużych i nieregularnych kształtach. Oprócz tego umożliwiamy przewiezienie np. mebli, sprzętu RTV i AGD (takiego jak piekarniki, lodówki czy telewizory), wózki dziecięce czy też sprzęt sportowy – taki jak np. rowery, narty czy też sprzęt snowboardowy.

Liczmy na to, że przekonaliśmy Państwa do tego, aby zdecydować się na oferowany przez nas przewóz paczek do Niemiec. Jesteśmy przekonani, że wybierając naszą ofertą mogą Państwo liczyć na najwyższy poziom obsługi oraz terminowe doręczenie przesyłki.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że naszym głównym obszarem działań jest przewóz osób pomiędzy Polską a Niemcami, Belgią i Holandią. W związku z tym zachęcamy do skorzystania z naszych usług zawsze wtedy, gdy potrzebują Państwo przewozu pojemnymi busami o dużej przestrzeni bagażowej. Oferujemy także szeroki wachlarz usług obejmujących np. przewozy biznesowe czy też transport osób podczas różnego rodzaju imprez. Na naszej stronie znajdą Państwo mapkę, na której zaznaczony jest nasz obszar działania. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu poznania szczegółów oferty.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur