Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Przewóz osób – na co zwrócić uwagę przy wyborze przewoźnika?

Czym różnią się oferty przewoźników?
  • 29 grudnia 2017

Przewóz osóbPrzewóz osób przydaje się zarówno podczas prowadzenia firmy, jak i w trakcie organizowania wyjazdów z przyjaciółmi. Na co zwrócić uwagę podczas wybierania firmy transportowej? Jakie czynniki mogą umilić wielogodzinną podróż po Europie? Decydując się na przewoźnika z wieloletnim doświadczeniem, można zapewnić sobie przyjemną podróż.

Przewóz osób – różne cele podróży

Oferujemy Państwu komfortowy przewóz osób z Polski do Niemiec, Holandii czy Belgii. Niezależnie od tego czy chodzi o szybki przewiezienie pracowników do prac sezonowych, komfortowy przejazd na koncert za zachodnią granicę czy też wycieczkę w innym celu – zapewniamy bezpieczną i wygodną podróż.

Oprócz przejazdów do powyższych krajów, organizujemy także przewozy do innych miejsc na terenie Unii Europejskiej, ale także za wschodnią granicę -np. na Ukrainę, do Rosji czy Turcji. Oferujemy także możliwość wynajmu busa na przejazdy na terenie Polski. Takie rozwiązanie może sprawdzić się np. podczas organizacji wesela czy też przygotowywania różnego rodzaju wycieczek turystycznych.

Dobry samochód – komfort dla podróżujących

Decydując się na przewóz osób, koniecznie trzeba przyjrzeć się flocie danego przewoźnika. To zrozumiałe, że podczas dalekich podróży trzeba zapewnić pasażerom wysoki poziom komfortu, tak aby przejazd nie był męczący. Sprawdzony samochód w dobrym stanie technicznym to także gwarancja, że podróż przebiegnie bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Samochody takie jak Mercedes Sprinter to jedno z lepszych rozwiązań, jeżeli potrzeba przewieźć 9 lub nawet 15 pasażerów.

Na co można liczyć, gdy chodzi o wyposażenie tego typu busów? Trzeba przyznać, że w takich samochodach można sobie zapewnić podróż w naprawdę dobrych warunkach. Regulowane pasy oraz zagłówki boczne pozwalają na zajęcie wygodnej i bezpiecznej pozycji. Gniazda zasilania 12V pozwolą doładować smartfon lub tablet. Z kolei WiFi oraz odtwarzacz DVD umilą czas podczas wielogodzinnej podróży.

Pragniemy zwrócić uwagę, że oferujemy nie tylko przewóz osób, ale także możliwość przetransportowania rzeczy. Jeżeli zależy Państwu na szybkim dostarczeniu przesyłki do osoby przebywającej w okolicach trasy naszych przejazdów – zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur