Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Wyjazd do Niemiec – garść potrzebnych informacji

Busy do Niemiec
  • 9 lutego 2018

Wyjazd do NiemiecDlaczego i w jakich sytuacjach Polacy najczęściej decydują się na wyjazd do Niemiec? Choć kwestie zarobkowe stanowią jedną z najważniejszych przesłanek wskazywanych podczas podróżowania do tego kraju, to jednak często jeździ się tam także w innych celach. Nie można zapominać o tym, że do Niemiec jeździ się także w celach biznesowych – np. aby znaleźć kontrahentów i rozpocząć ekspansję na nowe rynki. Oczywiście warto odwiedzić wiele regionów tego kraju także w celach turystycznych. Jednak w jaki sposób zapewnić sobie najbardziej komfortowy przejazd i na co zwrócić uwagę przy wyborze środka transportu?

Wyjazd do Niemiec – emigracja zarobkowa

Doskonale wiadomo, że wyjazd do Niemiec to jeden z najczęściej wybieranych sposobów na emigrację zarobkową. Praca w tym kraju pozwala na zarobki wielokrotnie wyższe niż w Polsce, w związku z czym jest to świetny sposób na np. zdobycie pieniędzy na rozkręcenie działalności, kilkumiesięczną podróż po świecie czy inną formę świeżego startu.

Co więcej – nie bez znaczenia pozostaje fakt, że odległości pomiędzy niemieckimi a polskimi miastami są niewielkie. W związku z tym powrót na święta, dłuższy weekend czy urlop nie stanowi najmniejszego problemu. Nie dziwi zatem, że w zachodniej Polsce okresowa emigracja zarobkowa do Niemiec jest wyjątkowo popularna.

Jeżeli kogoś interesuje wyjazd do Niemiec w celach zarobkowych, koniecznie trzeba zapoznać  się z kilkoma istotnymi informacjami, które przydadzą się podczas rozpoczynania pracy na terenie tego kraju. Trzeba bowiem pamiętać o takich kwestiach jak meldunek, założenie konta bankowego czy wykupienie ubezpieczenia.

Pracowniczy wyjazd do Niemiec – zorganizowanie przejazdu

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju przejazdy biznesowe. Jednak jak najczęściej wygląda wyjazd do Niemiec w celach firmowych?

W miastach takich jak Berlin, Kolonia czy Frankfurt nad Menem odbywa się bardzo wiele różnego rodzaju imprez branżowych. Targi organizowane w tych lokalizacjach przyciągają tysiące potencjalnych klientów z całego świata. W związku z tym obecność na tego typu imprezach jest dla wielu firm niezwykle ważna.

Oprócz kosztów wynajmu stoiska oraz jego zabudowy, trzeba się liczyć ze sporymi kosztami związanymi z personelem. Odpowiednia obsługa kontrahenta na targach stanowi jeden z najważniejszych czynników mogących mieć wpływ na to, czy dana inwestycja przyniesie pożądane skutki. Zapewnienie noclegu pracownikom to tylko jeden z czynników – oprócz tego koniecznie trzeba zapewnić transport w komfortowych warunkach.

W związku z tym wybór naszej oferty przewozu osób będzie jednym z najlepszych rozwiązań. Przewóz busem nawet 15 osób nie będzie stanowić żadnego problemu. Dzięki dużej ilości miejsca na nogi, nawet daleka podróż (np. do Frankfurtu nad Menem) wcale nie będzie musiała okazać się męcząca. Warto zwrócić uwagę, że wyjazd do Niemiec busem, zamiast podróży samolotem, ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę – pracownicy zostaną dowiezieni bezpośrednio pod wskazany adres. Zatem można zniwelować niedogodności związane z przewozem osób pomiędzy lotniskiem a hotelem.

Rodzina w Niemczech

Nasze busy do Niemiec przydają się także zawsze wtedy, gdy ma się rodzinę w Niemczech. Dlaczego? Dzięki temu, że nasze busy kursują regularnie, z usług przewozowych można skorzystać kilka razy w tygodniu. Co więcej, nasze trasy obejmują duży obszar wschodniej, południowej, centralnej i zachodniej Polski. Co bardzo ważne – jesteśmy elastyczni – a zatem możemy dopasować naszą trasę do Państwa oczekiwań.

Gdy ktoś z członków rodziny przebywa u naszego zachodniego sąsiada, nierzadko pojawia się konieczność wysłania przesyłki pomiędzy polskimi i niemieckimi miastami. Także i w takich sytuacjach możemy Państwu zaoferować pomoc. Dzięki usłudze przewozu rzeczy możemy dostarczyć paczkę pod wskazany adres w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wyjazd do Niemiec w celach turystycznych

Wyjazd do NiemiecWyjazd do Niemiec kojarzy się przede wszystkim z podróżą w celach zarobkowych – jednak takie myślenie o naszym zachodnim sąsiedzie jest krzywdzące. Wiele regionów ma naprawdę wiele do zaoferowania podczas turystycznych wyjazdów.

Saksonia oferuje bardzo wiele atrakcyjnych zakątków w paśmie Rudaw. Stolica regionu – Drezno – ujmuje barokowym klimatem oraz licznymi muzeami, takimi jak np. Gemaldegalerie Alte Meister. Portowy Hamburg jest jednym z ciekawszych miast, które warto odwiedzić w północnych Niemczech.

Natomiast Berlin to miasto, w którym trudno się nie zakochać. Jedna z najważniejszych stolic mody i kultury przyciąga miliony turystów z całego świata. W tym mieście naprawdę trudno się nudzić i jest to punkt, na którego zwiedzanie warto przeznaczyć przynajmniej kilka dni.

Wyjazd do Niemiec – wybór przewoźnika

Jednak w jaki sposób wybrać przewoźnika, z którego usług będą Państwo najbardziej zadowoleni? Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ ponad 10 lat doświadczenia na rynku sprawia, że wiemy, w jaki sposób zapewnić komfortowy przejazd.

Jednym z naszych największych atutów jest nasza flota. Oferujemy przejazdy samochodami Mercedes Sprinter, które zapewniają wyjątkowo komfortowe warunki. Na uwagę zasługuje ich wyposażenie – w naszych pojazdach można korzystać z udogodnień takich jak np. klimatyzacja i indywidualnie sterowane nawiewy ogrzewanie czy też darmowe WiFi. Co więcej – przy każdym z siedzeń znajduje się gniazdko 12V, które pozwoli na podłączenie np. ładowarki do smartfona. Z kolei możliwość oglądania filmów dzięki odtwarzaczowi DVD sprawi, że nawet wielogodzinny przejazd wcale nie musi okazać się nużący.

Wyjazd do Niemiec z naszą firmą to doskonałą propozycja dla osób lubiących podróżować w komfortowych warunkach. Kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wyposażone samochody oraz indywidualne podejście do każdego klienta – właśnie tymi czynnikami staramy się sprawić, by mile Państwo wspominali każdą podróż z nami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – obejmującą przejazdy także do Belgii i Holandii. Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem busów na indywidualne przejazdy – zapraszamy do skontaktowania się z nami. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania, zawsze chętnie udzielimy dodatkowych informacji odnośnie naszej oferty.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur