Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Wygodne busy do Berlina – jak wybrać najlepszą ofertę?

Busy do Niemiec i z powrotem
  • 30 stycznia 2018

Busy do BerlinaBusy do Berlina to jeden z najczęściej wybieranych środków lokomocji łączących polskie miasta ze stolicą Niemiec. Jednak w jaki sposób zdecydować się na ofertę, która będzie łączyć w sobie bezpieczny przejazd, punktualność oraz komfortowe warunki?

Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych usług – jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z przejazdu naszymi busami.

Dlaczego busy do Berlina są wygodnym rozwiązaniem?

Busy do Berlina cieszą się dużą popularnością przede wszystkim dlatego, że jest to wygodny i stosunkowo tani sposób przemieszczania się. W odróżnieniu od podróży samolotowych nie trzeba brać udziału w odprawie i lotniskowej gorączce. Miejsce odbioru może być umówione z kierowcą, więc nie trzeba dbać o transport do portu lotniczego.

Poza tym na uwagę zasługuje fakt, że nasze busy do Berlina wyróżniają się sporą przestrzenią bagażową. W związku z tym możliwe jest przewiezienie większej ilości rzeczy niż w przypadku podróży samolotami. Oczywiście w wypadku podróżowania samochodem nie ma tak wygórowanych obostrzeń dotyczących np. bagażu podręcznego.

Dlaczego akurat Berlin?

Dlaczego busy do Berlina są tak częstym wyborem? Ma na to wpływ kilka czynników. Berlin, jako stolica Niemiec, jest miejscem, do którego zdecydowanie warto udać się na emigrację zarobkową. W mieście tym łatwo o znalezienie pracy – zarówno w przypadku pracowników produkcyjnych lub fizycznych, jak i personelu o wysokich kwalifikacjach. Same możliwości zarobkowe są zdecydowanie wyższe niż w przypadku pracy w Polsce.

Jednak Berlin to przede wszystkim… piękne miasto, które ma bardzo wiele do zaoferowania, nie tylko w kwestiach zarobkowych. Miasto to jest uznawane za stolicę mody i z powodzeniem przyciąga artystów i ludzi kultury. Brama Branderburska, Filharmonia Berlińska czy Museum Island – to tylko przykłady miejsc, które zdecydowanie warto odwiedzić w niemieckiej stolicy.

Wygodny samochód – komfortowa podróż

Nasza flota jest oparta na samochodach typu – Mercedes Sprinter. Modele te są niezwykle wygodne i charakteryzują się komfortowym zawieszeniem, co z pewnością zostanie docenione przez pasażerów.

Oprócz tego nasze samochody mogą poszczycić się bogatym wyposażeniem, co sprawdza się podczas dalszych podróży. Darmowe WiFi, gniazdko zasilające 12V przy każdym fotelu, klimatyzacja czy odtwarzacz DVD – te szczegóły sprawiają, że nasze busy do Berlina stanowią wyjątkowo interesujące rozwiązanie.

Gdzie można nas znaleźć?

Oferowane przez nas usługi obejmują przejazdy z Polski do Niemiec, Belgii czy Holandii. Trasa przejazdu obejmuje wiele miast na terenie środkowej oraz południowej Polski – np. Rzeszów, Kielce, Kraków, Łódź, Warszawę, Katowice, Poznań czy Wrocław.

Jeżeli interesują Państwa komfortowe busy do Berlina, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Pragniemy zaznaczyć, że oprócz przewozu na stałych trasach oferujemy także wynajem busów, przydatny np. podczas wyjazdów integracyjnych czy przewozów biznesowych. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur