Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Wynajem busów osobowych – o czym nie można zapomnieć?

Wynajem busa
  • 11 stycznia 2018

Wynajem busów osobowychDlaczego warto decydować się na wynajem busów osobowych? Zarówno podczas prowadzenia firmy, jak i w życiu prywatnym często pojawiają się sytuacje, w których potrzebne jest przewiezienie większej liczby osób. Wynajęcie busa z kierowcą jest wówczas doskonałym pomysłem, który jest w stanie rozwiązać sporo problemów.

Kiedy może przydać się wynajem busów osobowych?

Okazuje się, że jest bardzo wiele sytuacji, w których wynajem busów osobowych może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem. Możliwość przewiezienia większej liczby osób (nawet do 15 osób) może przydać się zarówno podczas prowadzenia biznesu, jak i w trakcie organizowania przejazdów z rodziną lub przyjaciółmi.

Wśród najczęstszych sytuacji, w których pojawia się potrzeba wynajmu busa często wymienia się różnego rodzaju przewozów biznesowych. Co przez to rozumieć? Otóż przykładem tego typu zastosowania jest sytuacja, w której polską firmę wizytują goście zza granicy. Jeżeli z wizytą przyjeżdża kilka osób, tego typu sytuacja zaczyna wiązać się z koniecznością zapewnienia większego zaplecza logistycznego. Przewóz osób z lotniska na teren zakładu, odwiedzenie hal produkcyjnych, czy też zapewnienie przyjemnego spędzenia czasu dla gości (pokazując np. najważniejsze atrakcje w okolic) – wynajem busów osobowych to usługa, która doskonale sprawdzi się w tego typu sytuacjach.

Tego typu auta sprawdzą się także m.in. podczas organizowania koncertów (konieczność przewiezienia zespołu wraz ze sprzętem) czy tez przygotowywania konferencji czy szkoleń (przewożenie prelegentów). To oczywiście tylko przykłady zastosowań naszych pojemnych busów – jednak zawsze możliwość wynajęcia auta z kierowcą może okazać się sporym odciążeniem pod względem logistycznym.

Bus osobowy na użytek prywatny

Oczywiście bus może być wykorzystywany nie tylko przez przedsiębiorców, ale także przez osoby prywatne. W jaki sposób? Pierwsza na myśl przychodzi organizacja wesel czy innego rodzaju imprez rodzinnych. Konieczność przewozu dużej liczby gości może wiązać się z koniecznością wynajęcia auta. Szczególnie, gdy odległość pomiędzy np. salą weselną a kościołem czy USC jest spora.

Jednak wynajem busów osobowych przydaje się także w zastosowaniu turystycznym. Przejazd na koncert z grupą przyjaciół? A może daleki wyjazd z wieloosobową rodziną? Pojemny bus może okazać się rozsądnym cenowo, a przy tym najbardziej komfortowym rozwiązaniem.

Komfort dla pasażerów

Wynajem busów osobowychDecydując się na wynajem busów osobowych, trzeba pamiętać, aby dokładnie przyjrzeć się wersji wyposażeniowej samochodów. Jest to szczególnie ważne podczas dalszych wyjazdów, kiedy w samochodzie spędzać będziemy nawet kilkanaście godzin.

Trzeba przyznać, że jeżeli chodzi o stan techniczny oraz wersje wyposażeniowe, nasza flota jest naprawdę godna uwagi. 15-letnie doświadczenie w zakresie przewozu osób sprawia, że doskonale wiemy na co zwrócić uwagę podczas wyboru busów.

Jedna z najważniejszych spraw odnosi się do temperatury podczas przejazdu. W naszych busach mogą Państwo liczyć na klimatyzację podczas ciepłych dni. Regulowane, indywidualne nawiewy sprawiają, że można zapewnić sobie najbardziej optymalną temperaturę.

Gniazdka 12V znajdujące się przy fotelach sprawiają, że można w wygodny sposób podłączyć zasilacz do urządzeń elektronicznych, a tym samym wyładowana bateria nie będzie przeszkoda, jeżeli trzeba coś szybko skorzystać z laptopa. Co więcej – w naszych autach można korzystać z darmowego Internetu WiFi.

Wszystkie nasze samochody są wyposażone w odtwarzacze DVD, co pozwoli na wyświetlenie filmu, który sprawi, że czas nie będzie się dłużyć podczas wielogodzinnych podróży. Co bardzo ważne – nad fotelami znajdują się głośniki, umożliwiające ustawienie optymalnego poziomu głośności.

To tylko przykład udogodnień, na jakie mogą Państwo liczyć w naszych autach. Jednak to właśnie takie małe szczegóły sprawiają, że podróż jest komfortowa dla pasażerów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą – zapraszamy do skontaktowania się z nami. Pragniemy zaznaczyć, że wynajem busów osobowych to zaledwie część oferowanych przez nas usług. Przede wszystkim zajmujemy się przewozem osób oraz rzeczy na terytorium Polski, Niemiec, Belgii oraz Holandii.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur