Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Wynajem busa z kierowcą – kiedy może się przydać?

Wypożyczanie busa
  • 18 stycznia 2018

Wynajem busa z kierowcąDla kogo wynajem busa z kierowcą może okazać się doskonałym pomysłem? Tego typu usługa doskonale sprawdzi się podczas organizowania wesela czy tez innych imprez rodzinnych, podczas których konieczne jest przewiezienie większej liczby gości. Oferta ta jest kierowana także dla firm, liczących na sprawny przewóz pracowników. Co ciekawe – opisywana usługa doskonale sprawdzi się także podczas prywatnych turystycznych wyjazdów.

Organizowanie wesela – przewóz gości

Wesele to bez wątpienia jedna z najbardziej oczywistych momentów, w których przydaje się wynajem busa z kierowcą. Zorganizowanie ślubu oraz odpowiedniej uroczystości weselnej to nie lada wyzwanie. Staje się o tyle trudniejsze, kiedy odległości pomiędzy kościołem lub Urzędem Stanu Cywilnego a restauracją lub salą weselną są duże. Do tego może dochodzić problem związany z przewozem gości pomiędzy restauracją a hotelem. Wynajem busa z kierowcą to rozwiązanie, które sprawi, że zorganizowanie tego typu uroczystości będzie o wiele łatwiejsze.

Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami – chętnie przedstawimy, w jaki sposób możemy pomóc przy organizacji transportu podczas uroczystości weselnej. Nasz kierowca pojawi się w ustalonym miejscu o ustalonej porze. Nasza flota opiera się na samochodach Mercedes Sprinter, w których komfortowo może podróżować nawet 15 pasażerów! W przypadku dużej imprezy może być to naprawdę wygodne rozwiązanie.

Wynajem busa z kierowcą do przewozów biznesowych

Wynajem busa z kierowcą jest także polecany dla celów biznesowych. Jeżeli do Państwa firmy przyjeżdżają goście z zagranicy, trzeba zadbać np. o ich transport z lotniska. Wizytowanie hal produkcyjnych – szczególnie, jeżeli znajdują się one poza główną siedzibą firmy – będzie o wiele łatwiejsze, jeżeli zdecydują się Państwo na wynajęcie samochodu z kierowcą.

Inną sytuacją, w których warto zdecydować się na tego typu usługę jest udział w rożnego rodzaju targach czy imprezach targowych. Mogą Państwo zapewnić sprawny przewóz pracowników do zagranicznych miast, w których znajdują się cenione centra targowe – takich jak Amsterdam, Hamburg czy Kolonia.

Niezapomniane wyjazdy integracyjne

Kiedy jeszcze może przydać się wynajem busa z kierowcą? Na przykład podczas organizowania wyjazdu integracyjnego. W naszych busach może wygodnie podróżować nawet kilkunastu pasażerów, więc można zorganizować wyjazd dla całego działu w firmie. Natomiast dzięki komfortowemu wyposażeniu, które obejmuje np. klimatyzację, WiFi czy odtwarzacz DVD, przewożeni pracownicy mają zapewniony wysoki poziom komfortu. W takich warunkach naprawdę nie trudno o doskonałą atmosferę.

Decydując się na oferowany przez nas wynajem busa z kierowcą można zorganizować wyjazd na terenie kraju, jak i za granicę. Oprócz Niemiec, Belgii i Holandii możemy zapewnić przejazd także do innych krajów Unii Europejskiej czy tez na wschód – np. na Ukrainę czy do Turcji.

Wyjazd zagraniczny z grupą przyjaciół lub rodziną

Wynajem busa z kierowcąJednak korzystając z naszych usług przewozu osób można także zdecydować się na zagraniczny wyjazd w celach turystycznych. Bez względu na to, czy planują Państwo podroż z rodziną, czy też grupą przyjaciół – podróżowanie naszymi busami może być jednym z najbardziej komfortowych rozwiązań. Wycieczka komfortowym samochodem z profesjonalnym kierowcą może być bardzo interesującą alternatywą dla usług przewoźników autokarowych czy tez lotniczych.

Jeżeli potrzebują Państwo zorganizować wyjazd dla większej grupy, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Wynajem busa z kierowcą jest wyceniany indywidualnie.

Z kolei klientów indywidualnych zapraszamy do skorzystania z usługi przewozu osób na naszych stałych trasach – od południowej Polski aż po Belgię. Na naszych trasach znajduje się wiele miast oferujących mnóstwo atrakcji turystycznych dla najbardziej wymagających. Czy będzie to Berlin, Hamburg, Amsterdam czy Bruksela – każde z tych miejsc jest zdecydowanie warte zobaczenia, a korzystając z naszych usług można się tam dostać szybko i sprawnie.

Wynajem busa z kierowcą, przewóz osób oraz rzeczy – zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty zawsze wtedy, kiedy potrzeba rzetelnych usług transportowych świadczonych przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy przekonani, że w pełni sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur