Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Dlaczego warto zdecydować się na wyjazd do Holandii?

Busy do Holandii
  • 14 lutego 2018

Wyjazd do HolandiiWyjazd do Holandii często kojarzy się przede wszystkim z emigracją zarobkową, jednak wcale nie musi tak być. Choć w przeciągu ostatnich lat miejsce to stało się punktem podróży w celu znalezienia dobrze płatnej pracy, to jednak warto się tam udać również w celach turystycznych – kraj ten ma do zaoferowania bardzo szeroki katalog atrakcji dla zwiedzających. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewozowych pomiędzy Polską a Holandią – niezależnie od celu Państwa podróży.

Dlaczego akurat Holandia?

Jakie są najczęściej wybierane kraje jako cele wyjazdów zarobkowych? W takich sytuacjach wymienia się przede wszystkim Niemcy oraz Wielką Brytanię. Oprócz tego często wskazuje się kraj tulipanów, która w ostatnim czasie zyskuje na popularności (m.in. w związku z Brexitem i mniejszą atrakcyjnością pracy na wyspach brytyjskich). Wyjazd do Holandii jest bardzo dobrym wyborem z chociażby kilku powodów. Rynek pracy w tym kraju jest bardzo chłonny i nastawiony na pracę obywateli innych krajów UE. Warto także zwrócić uwagę, że Holendrzy są bardzo dobrze nastawieni do emigrantów.

Do tego dochodzi jeszcze kilka praktycznych czynników. Przede wszystkim – Holandia jest znacznie bliżej Polski niż Wielka Brytania, w związku z czym podróż samochodem do tego kraju nie musi być męcząca. Co za tym idzie – powrót do kraju na święta czy na weekend wcale nie musi być uciążliwy. Jest to także wygodne pod względem ewentualnego przewozu rzeczy. Nie ma najmniejszego problemu z przesyłką nawet wielkogabarytowych przedmiotów. Jeżeli potrzebują Państwo przewozu nieregularnego przedmiotu (np. meble, rowery a nawet quady) pomiędzy Polską a Holandią, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Wyjazd do Holandii na prace sezonowe

Holandia to doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju prace sezonowe. Jeżeli planują Państwo przepracować kilka miesięcy, aby odłożyć środki na inwestycję, warto przyjrzeć się ofertom w tym kraju.

Wyjazd do Holandii na rozmaite plantacje stanowi popularny cel wyjazdów w okresie wiosenno-letnim. Zbieranie papryki, pomidorów, szparagów czy też pielęgnacja kwiatów to jedne z najczęściej wybieranych profesji przez osoby nieznające języków. W przypadku dobrej znajomości angielskiego lub holenderskiego, zdecydowanie warto zainteresować się branżą turystyczną. Obsługa w hotelu czy restauracji może być doskonałym sposobem na zarobienie niemałych pieniędzy przez okres kilku miesięcy.

Stała praca w Holandii

Jednak wyjazd do Holandii może oznaczać także dłuższą emigrację zarobkową. W tym kraju łatwo o zaklimatyzowanie się. Warto zwrócić uwagę, że koszty życia w Holandii są na bardzo przyzwoitym poziomie w porównaniu do średnich wynagrodzeń – w związku z tym etat może pozwolić na godne zarobki i życie na dobrym poziomie.

Decydując się na wyjazd do Holandii na stałe warto przyjrzeć się także warunkom polityki społecznej, z jakimi wiązać się będzie taki wyjazd. Podobnie jak w Niemczech, także i tutaj, można liczyć na bardzo dobrą opiekę zdrowotną, zasiłki i inne pomoce ze strony państwa.

Wyjeżdżając do pracy do Holandii, warto rozglądać się za etatem w branżach takich jak przemysł, gastronomia czy budownictwo. Jednak bardzo chłonny rynek tego kraju sprawia, że szanse na znalezienie pracy są tutaj bardzo wysokie.

Zwiedzanie kraju wiatraków – turystyczny wyjazd do Holandii

Wyjazd do HolandiiHolandia to kraj nizinny, w którym znaleźć można wiele niezwykle atrakcyjnych lokalizacji przy pagórkach, nad urokliwymi jeziorami itd. Krajobraz tego kraju często zdobiony jest wielkimi połaciami tulipanów oraz charakterystycznymi wiatrakami. W związku z tym, że w Holandii linia brzegowa jest bardzo długa, ma się tutaj do czynienia z rozwiniętą bazą turystyczną nad morzem. W związku z tym, jeżeli ktoś gustuje w umiarkowanym, nadmorskim klimacie – zdecydowanie warto rozważyć wyjazd do Holandii.

Van Eyck, Rembrandt, van Gogh – te nazwiska zna chyba każdy, niezależnie od tego czy malarstwo niderlandzkie jest w obrębie jego zainteresowań. Wyjazd do Holandii to doskonała sposobność do zobaczenia prac tych genialnych twórców. Muzea malarstwa to jeden z elementów, których absolutnie nie można pominąć podczas wyjazdów do tego kraju.

Jednak podróże to nie tylko pożywienie dla duszy – równie ważne są kwestie związane z pokarmem dla ciała. Jeżeli chodzi o kulinaria, wyjazd do Holandii może być wspaniałym rozwiązaniem dla każdego, kto lubi ryby oraz sery. Matiasy (podawane na surowo) czy też klasyczna Gouda – to tylko przykłady przysmaków, których trzeba spróbować przebywając np. w Amsterdamie, Hadze czy Rotterdamie.

Trasy pomiędzy Polską a Holandia

W jaki sposób przedostać się do Holandii w sposób szybki i komfortowy? Oferowane przez nas przewozy osób stanowią jeden z najlepszych wyborów, jeżeli chodzi o podróż pomiędzy Polską a krajem tulipanów.

Nasza oferta opiera się na stałych przewozach do Niemiec, Holandii oraz Belgii. Nasze trasy obejmują bardzo duży obszar obejmujący wschodnią, południową, centralną i zachodnią część Polski. Zatrzymujemy się m.in. w Lublinie, Rzeszowie, Radomiu, Koninie, Poznaniu, Katowicach, Opolu czy Wrocławiu. Z Polski do Holandii wyruszamy we wtorki, piątki i soboty (w przeciwnym kierunku – w środy, soboty i niedziele). Obsługujemy niemal cały obszar Holandii, w związku z czym nie ma problemu z przewiezieniem pasażerów pod wskazany adres.

Decydując się na nasze usługi mogą być Państwo pewni usługi na bardzo wysokim poziomie. Nasza flota opiera się na busach Mercedes Sprinter, które charakteryzują się komfortowymi właściwościami jezdnymi, oferują dużo miejsca na nogi (co jest szczególnie ważne w przypadku wysokich pasażerów) oraz wyróżniają się bogatym wyposażeniem dodatkowym. Pasy bezpieczeństwa, klimatyzacja, darmowe WiFi czy gniazdka 12V – to tylko przykłady rozwiązań, na które mogą Państwo liczyć podczas podróżowania naszymi busami.

W związku z tym, że podczas organizowania przejazdu zawsze pragniemy dostosować się do oczekiwań pasażerów, jesteśmy w stanie zaoferować jeden z najwygodniejszych sposobów podróżowania po tej części Europy. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą – zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów przejazdu.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur