Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Komfortowe busy do Niemiec? Wielkopolska na naszych trasach

Busy do Niemiec z Wielkopolski
  • 31 stycznia 2018

Busy do Niemiec WIelkopolskaJeżeli planują Państwo podróż do Berlina, Drezna czy Hamburga, na samym początku należy znaleźć odpowiedni środek transportu. Jednym z najchętniej wybieranych sposobów podróżowania na zachód są busy do Niemiec. Wielkopolska to obszar, który jest na trasie naszych stałych podróży, więc na terenie tego województwa nie będzie najmniejszego problemu ze skorzystaniem z oferowanych przez nas komfortowych przewozów.

Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę?

Decydując się na nasze usługi można mieć pewność, że do celu dojadą Państwo w komfortowych warunkach i o czasie. Opierając naszą flotę na samochodach marki Mercedes Sprinter, stawiamy przede wszystkim na jakość. Oprócz wygodnych foteli, komfortowego zawieszenia i bardzo dobrego wygłuszenia wewnątrz samochodu, silny akcent położyliśmy na wyposażenie naszych pojazdów.

Możliwość korzystania z Internetu WiFi sprawia, że nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów na przesył danych podczas korzystania z komputera czy smartfona. Możliwość odtwarzania filmów przez DVD sprawia, że nawet długa podróż wcale nie musi okazać się nużąca. Natomiast gniazdko 12V przy każdym fotelu pozwoli zabezpieczyć się przed skutkami nagłego wyładowania baterii w urządzeniu mobilnym.

Busy do Niemiec – Wielkopolska, a inne obszary?

Jeżeli chodzi o miejsca, przez które przejeżdżają nasze busy do Niemiec, Wielkopolska jest obszarem, na którym mamy sporo przystanków. Poznań, Konin, Leszno czy Ostrów Wielkopolski to tylko przykłady miejsc, przez które prowadzą trasy naszych przejazdów. Jeżeli potrzebują Państwo dowiedzieć się, czy istnieje możliwość przystanku w innej miejscowości – zapraszamy do kontaktu.

Trasy naszych busów startują na ścianie wschodniej – przejeżdżając przez Hrubieszów czy Zamość. Następnie prowadzą one przez teren województw świętokrzyskiego, podkarpackiego małopolskiego, śląskiego, łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, lubuskiego, opolskiego czy dolnośląskiego. Jak widać – z naszych usług transportowych można skorzystać na terenie niemal całej centralnej i południowej Polski.

Jak widać, gdy interesują Państwa busy do Niemiec, Wielkopolska to obszar, w którym nie będzie problemu ze skorzystaniem z naszych usług. Pragniemy zaznaczyć, że oprócz przewozu osób, umożliwiamy także przewóz rzeczy. Jest to doskonałe rozwiązaniem, jeżeli potrzebują Państwo szybko wysłać paczkę pomiędzy Polską, Niemcami, Belgią czy Holandią.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur