Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

W jaki sposób wysyłać paczki z Niemiec do Polski?

Międzynarodowy przewóz rzeczy
  • 9 stycznia 2018

Paczki z Niemiec do PolskiWysyłanie paczki z Niemiec do Polski nie za pośrednictwem kurierem, a firmy transportowej, jest jednym z najlepszych rozwiązań, jeżeli zależy Państwu na szybkim dostarczeniu przesyłki, a jednocześnie niewielkiej cenie samej usługi. Czym charakteryzuje się taki przewóz rzeczy? Dlaczego warto się na niego zdecydować i kto będzie najbardziej zadowolony z tego typu usługi?

Szybki termin realizacji

Jednym z największych atutów przesyłania rzeczy za pośrednictwem firm transportowych jest bardzo szybki czas doręczenia. W związku z tym, że przewożony produkt nie jest przesyłany do sortowni (mieszczących się w różnych miejscach kraju), nie dość, że zmniejsza się czas potrzebny na przewóz paczki, to jeszcze zdecydowanie maleje ryzyko związane ze zgubieniem czy utratą przesyłki.

Pragniemy zauważyć, że mamy duże doświadczenie w zakresie zaopatrywania polskich sklepów mieszczących się nie tylko u naszego najbliższego zachodniego sąsiada, ale także w Belgii czy Holandii. W związku z tym decydując się na wysyłkę paczki z Niemiec do Polski za pośrednictwem naszej firmy, mogą być Państwo pewni usługi ze zdecydowanie najwyższej półki.

Paczki z Niemiec do Polski – co w środku?

Samochody, którymi wykonujemy przewozy osób i rzeczy pomiędzy Polską a Niemcami, Belgią czy Holandią zapewniają nie tylko wysoki komfort dla pasażerów, ale także wyróżniają się duża przestrzenią bagażową. W związku z tym umożliwiamy transport przedmiotów o dużych rozmiarach oraz nieregularnych gabarytach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi samochodami.

Potrzebują Państwo przewieźć motocykl lub quad? Nie ma problemu! Chcą Państwo wysłać do Polski sprzęt AGD i RTV, wózek dziecięcy, opony czy sprzęt sportowy? Bez trudu zrealizujemy taką usługę. Wielokrotnie przewoziliśmy tego typu przedmioty na uczęszczanych przez nas trasach. Oczywiście wśród najczęściej przewożonych rzeczy znajdują się pakunki o regularnych rozmiarach – w końcu Klienci decydują się na nasze usługi nie tylko ze względu na możliwość przesyłki wielkogabarytowych przedmiotów, ale przede wszystkim ze względu na terminowości oraz rzetelność.

Przesyłka świąteczna czy przeprowadzka?

Kiedy warto zdecydować się na oferowaną przez nas możliwość wysyłki paczki z Niemiec do Polski? Nasi klienci korzystają z naszej oferty przy wielu okazjach. Przede wszystkim są to różnego rodzaju przesyłki okazjonalne, których nadawcą są członkowie rodziny adresata. Wysyłka przedmiotu za pośrednictwem naszej firmy to gwarancja, że produkt zostanie dostarczony w nienaruszonym stanie.

Paczki z Niemiec do PolskiA może ktoś decyduje się na przeprowadzkę zagraniczną? Oferowana przez nas usługa doskonale sprawdzi się podczas tego typu działań. Przeprowadzka na raty pozwala na rozłożenie w czasie konieczności przetransportowania dużego bagażu. Fakt, że w naszych samochodach zmieszczą się zarówno meble, jak i stacjonarny sprzęt RTV i AGD (np. lodówki czy pralki), sprawia, że tego typu usługa stanowi bardzo wygodne rozwiązanie.

Warto zwrócić uwagę, że trasy pomiędzy Polską, Niemcami, Belgią i Holandią wykonujemy regularnie. W związku z tym oferowana przez nas możliwość przewożenia rzeczy stanowi duże udogodnienie podczas prowadzenia biznesu. W końcu zaopatrywanie sklepów w importowane przedmioty (np. chemia gospodarcza, sprzęt elektroniczny czy produkty żywieniowe) wymaga częstych, regularnych przewozów.

W związku z tym – niezależnie od tego czy chodzi o przewóz pomiędzy sezonowymi emigrantami a ich rodzinami – czy też transport przedmiotów przez przedsiębiorców, zawsze można liczyć na nasz wysoki poziom realizacji usługi.

Zasięg terytorialny

Paczki z Niemiec do Polski (oraz w drugą stronę) to zaledwie część naszej oferty. Świadczymy usługi przewozu osób oraz rzeczy na terytorium Polski, Niemiec, Holandii oraz Belgii – tego typu przejazdy wykonujemy regularnie, kilka razy w tygodniu (przykładowo – z Polski wyjeżdżamy w każdy wtorek, piątek oraz sobotę).

Warto zwrócić uwagę, że miejsca docelowe (zarówno w Polsce, jak i za granicą) są indywidualnie ustalane z każdym Klientem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeżeli potrzebują Państwo szczegółowej wyceny, zapraszamy do kontaktu – każda usługa jest wyceniana indywidualnie. Zachęcamy także do zapoznania się ze szczegółami oferty obejmującej przewóz osób, wynajem busów czy też inne, indywidualne lub grupowe przewozy międzynarodowe.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur