Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Komfortowe przewozy – Holandia: szczegóły naszej oferty

Przewozy do Holandii
  • 11 czerwca 2018

Przewozy HolandiaDlaczego warto zdecydować się na oferowane przez nas przewozy? Holandia to kraj, do którego kursujemy regularnie, oferując przejazdy busami w komfortowych warunkach.

Na naszych trasach leżą miasta takie jak Amsterdam, Rotterdam czy Haga – jak widać istnieje możliwość przewozu na terenie niemal całej Holandii.

Dlaczego warto podróżować busami?

Podróżowanie busami jest w Polsce niezwykle popularne. Jest to rozwiązanie cechujące się bardzo dużą elastycznością. Istnieje możliwość skorzystania z oferty nawet w niewielkiej miejscowości. Jest to znacznie wygodniejsze niż w przypadku autokarów, kiedy to trzeba udawać się na dworzec mieszczący się przeważnie w większym mieście.

Skorzystanie z busa jest także wygodniejsze niż konieczność udawania się na lotnisko w przypadku przewozów lotniczych. Jest to bardzo komfortowe także, gdy spojrzy się na miejsce docelowe – nie trzeba organizować dodatkowego transportu z dworca czy lotniska do hotelu czy domu, bowiem istnieje możliwość ustalenia miejsca przystankowego w zależności od celu Państwa podróży.

W odróżnieniu od większych autokarów, busy nie wiążą się z długimi przystankami na dworcach. Przewóz mniejszych ilości ludzi (kilkanaście zamiast kilkudziesięciu pasażerów) sprawia, że atmosfera w pojeździe jest znacznie spokojniejsza.

Co bardzo ważne – w naszych busach można liczyć na dwóch kierowców, zmieniających się podczas podróży. Takie rozwiązanie chroni przed ich nadmiernym zmęczeniem, co zdecydowanie przekłada się na większe bezpieczeństwo pasażerów.

Busy z wysokiej półki

Przewozy HolandiaOferujemy Państwu punktualne i komfortowe przewozy. Holandia to miejsce, do którego jeździmy kilka razy w tygodniu, umożliwiając przedostanie się do niemal każdego miejsca na terenie tego kraju. Oczywiście taka podróż ze wschodnich części Polski może zająć nawet kilkanaście godzin – dlatego też naszym pasażerom zapewniamy najwyższą wygodę.

Naszą flotę oparliśmy na samochodach marki Mercedes Sprinter. Są to auta niezawodne, które charakteryzują się komfortowymi warunkami jezdnymi. Co bardzo ważne – busy te oferują bardzo dużą ilość miejsca na nogi, w związku z czym nawet wysocy pasażerowie będą mogli podróżować w komfortowych warunkach. Warto zaznaczyć, że nasze auta są wyposażone w klimatyzację (z indywidualnym panelem sterowania nawiewem) co pozwoli na wygodną podróż nawet przy dużych upałach.

Dzięki dostępowi do darmowego WiFi oraz gniazdka zasilającego 12V, podczas podróży można mieć stały dostęp do Internetu, bez obaw o rozładowanie smartfona czy tabletu. Nasze samochody są także wyposażone w odtwarzacze DVD, pozwalające na emitowanie filmu podczas podróży. W takich warunkach nawet wielogodzinna podróż może upłynąć znacznie szybciej.

Kolejnym atutem naszych busów jest duża przestrzeń bagażowa. Dzięki temu można ze sobą zabrać wszystkie niezbędne przedmioty, które będą potrzebne nawet podczas długiego pobytu. Pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy elastyczni i nie stawiamy tak wygórowanych wymogów odnośnie przewożonego bagażu, jak np. przewoźnicy lotniczy. Nie ma najmniejszego problemu z przewożeniem przedmiotów o dużych gabarytach – nawet takich jak rowery czy narty.

Nie tylko Holandia

Jeżeli chodzi o oferowane przez nas przewozy, Holandia to tylko przykładowy kraj, do którego jeździmy. Nasze trasy obejmują także Belgię oraz Niemcy. Korzystając z naszych usług można w komfortowy podróżować zarówno do miast takich jak Berlin, Amsterdam czy Bruksela, ale także do mniejszych miejscowości leżących na trasach przejazdów. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że w związku z tym, że przewozy odbywają się busami, jesteśmy bardzo elastyczni i umożliwiamy dostosowanie trasy przejazdu w zależności od przystanków docelowych poszczególnych pasażerów.

Oprócz tego nasza oferta obejmuje inne formy transportu osób, takie jak wyjazdy integracyjne czy przewozy biznesowe. Zapraszamy do kontaktu zawsze wtedy, kiedy potrzebne jest zorganizowanie przejazdu większej liczby osób.

Pragniemy zaznaczyć, że na naszych trasach świadczymy także usługi przewozu rzeczy. Jeżeli potrzebują Państwo wygodnego, szybkiego i niedrogiego rozwiązania, mogącego z powodzeniem zastąpić zagraniczną przesyłkę kurierską, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur