Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Busy do Brukseli – czym się kierować przy wyborze przewoźnika?

Wyjazd do Belgii
  • 17 lutego 2018

Busy do BrukseliDlaczego busy do Brukseli są tak dobrym pomysłem? Miasto to ma bardzo wiele do zaoferowania w związku z tym naprawdę nietrudno spędzić w tym miejscu przyjemny weekend lub zorganizować sobie czas nawet na dłuższy pobyt. Jednak w jaki sposób się tam dostać i dlaczego warto zdecydować się akurat na busy z naszej oferty?

Dlaczego Bruksela?

Kiedy warto zdecydować się na busy do Brukseli? Z naszych usług Klienci korzystają najczęściej podczas podróży turystycznych czy też biznesowych.

Choć jest to stolica Belgii, to oprócz tego miasto to pełni jeszcze jedną ważną funkcję – to właśnie tutaj mają siedzibę jedne z najważniejszych organów Unii Europejskiej. Siedziba główna Komisji Europejskiej, komisje Parlamentu Europejskiego czy Rada Unii Europejskiej – dzięki tym instytucjom Bruksela jest stolicą UE.

Busy do Brukseli to doskonały sposób by przedostać się do stolicy Belgii i zwiedzić to niezwykle urokliwe miejsce. Wspaniała architektura, mnóstwo klimatycznych sklepików i wąskich uliczek – wszystko to sprawia, że to miasto warto odwiedzić bez względu na porę roku, gdyż zawsze jest w stanie zachwycić unikalnym klimatem.

Komfortowe busy do Brukseli

Wybierając busy do Brukseli trzeba pamiętać o kilku niezwykle ważnych kwestiach. Przede wszystkim nie można zapomnieć, że podróż między Polską a Belgią to kilkanaście godzin jazdy. W przypadku podróżowania ze wschodnich części naszego kraju, czas przejazdu jeszcze się wydłuża. W związku z tym koniecznie trzeba zapewnić sobie jak najwyższy poziom komfortu.

Decydując się na nasze usługi z pewnością docenią Państwo flotę. Mercedes Sprinter jest busem, który charakteryzuje się bardzo dobrym zawieszeniem przekładającym się na komfortową podróż. Bardzo ważny jest fakt, że busy te oferują sporo przestrzeni dla pasażerów, w związku z czym nawet wysokie osoby mogą zająć wygodną pozycję.

Dużym atutem naszych samochodów jest ich wyposażenie. Klimatyzacja, indywidualne oświetlenie fotela, darmowe WiFi, odtwarzacz DVD czy też gniazdka 12V pozwalające na podłączenie ładowarki do laptopa czy smartfona – wszystkie te detale sprawiają, że wielogodzinna podróż może upłynąć w komfortowych warunkach. W przypadku kilkunastogodzinnej podróży do Brukseli – takie rozwiązania stanowią wyjątkowo istotny czynnik.

Oczywiście można zdecydować się także na przelot samolotem, jednak wcale nie zawsze będzie on najlepszym rozwiązaniem. Ograniczenia dotyczące przewożonego bagażu, wysokie ceny biletów czy też konieczność spędzania kilku godzin na lotnisku w celach odprawy – tego typu czynniki mogą zdecydowanie uprzykrzyć każdą podróż. Dlatego też busy do Brukseli mogą stanowić bardzo ciekawą, a przy tym atrakcyjną cenowo alternatywę.

Obszar działania

Busy do BrukseliOferujemy przewóz osób, który odbywa się regularnie i na stałych trasach. Nasze przystanki znajdują się w wielu miastach na terenach wschodniej, południowej, centralnej i zachodniej Polski. W związku z tym do naszego busa można wsiąść np. w Lublinie, Rzeszowie, Warszawie, Łodzi, Katowicach czy Wrocławiu.

Natomiast jeżeli chodzi o miejsca docelowe w Belgii – obsługujemy niemal całą północną część kraju. Poza Brukselą możemy Państwa dowieźć do miast takich jak Brugge, Antwerpia, Liege czy Lokeren. Zawsze staramy się w pełni dopasowywać do oczekiwań Klienta, w związku z tym w przypadku nietypowego miejsca docelowego – bardzo prosimy o skontaktowanie się z nami.

Pozostałe usługi

Nasze usługi to nie tylko busy do Brukseli i z powrotem. Oprócz przewozu osób na wcześniej wspomnianej trasie umożliwiamy także wynajem busów na indywidualne przejazdy. Jeżeli są Państwo zainteresowani przewozami biznesowymi lub wyjazdami integracyjnymi, zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Potrzebują Państwo przewieźć coś na naszej trasie? Oferujemy także usługę przewozu rzeczy. Jest to niezwykle szybka i wygodna alternatywa dla drogich zagranicznych przesyłek kurierskich. Pragniemy przy tym zaznaczyć, że nasze busy cechują się sporą przestrzenią bagażową, w związku z czym możliwe jest przewiezienie przedmiotu o dużych gabarytach. Warto zaznaczyć, że podejmowaliśmy się przewozu m.in. mebli, opon, rowerów a nawet quadów.

Busy do Brukseli to jeden z najlepszych sposobów na podróż do stolicy Belgii. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz zapoznania się z aktualnymi promocjami.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur