Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Tani przewóz paczek do Belgii – przedstawienie oferty

Przewóz rzeczy: Polska - Belgia
  • 17 marca 2018

Przewóz paczek do BelgiiInteresuje Państwa przewóz paczek do Belgii? To doskonale! Nasza usługa na pewno sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Jeżeli zależy Państwu na czasie, terminowości wykonania usługi, dużej trosce o przewożone przedmioty oraz atrakcyjnych warunkach cenowych – zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z naszą niezwykle atrakcyjną ofertą.

Kiedy może przydać się przewóz paczek do Belgii?

Przewóz paczek do Belgii to usługa, która może przydać się w rozmaitych sytuacjach. Wśród osób korzystających z takiej oferty znajdują się przede wszystkim osoby mające rodzinę lub przyjaciół pracujących za granicą. W związku z tym bardzo często do adresatów mieszkających w Belgii wysyła się np. ubrania, różnego rodzaju urządzenia RTV czy AGD lub rozmaite podarunki.

Warto zwrócić uwagę, że wśród osób decydujących się na przewóz paczek do Belgii znajdują się osoby prowadzące różnego rodzaju sklepy np. z polską żywnością lub innymi produktami polskiej produkcji. W takiej wypadku oferowana przez nas usługa pozwoli na przewóz towarów do tego typu miejsc, bez konieczności organizowania dużych przedsięwzięć logistycznych. Podobne sklepy obsługujemy nie tylko w Belgii, ale także w Niemczech czy Holandii.

Kolejną sytuacją, w której przewóz paczek do Belgii jest niezwykle wygodny, jest rozłożona w czasie przeprowadzka. Przeniesienie wszystkich swoich rzeczy do nowego lokum to spore przedsięwzięcie logistyczne nawet w obrębie jednego miasta. W przypadku przeprowadzki do miejsca odległego od setki kilometrów, sprawa taka dodatkowo się komplikuje. W związku z tym pewne rzeczy można regularnie dosyłać do nowego mieszkania, tym samym niejako rozładowując to trudne przedsięwzięcie.

Jak widać przewóz paczek do Belgii przydaje się w różnych sytuacjach. Jednak czym charakteryzuje się nasza oferta i dlaczego jest ona bardzo ciekawą alternatywą w stosunku do tej oferowanej przez firmy kurierskie?

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Wysyłka paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej często trwa kilka dni oraz wiążę się z koniecznością uiszczenia sporych opłat. Nasza usługa opiera się o zupełnie inny model działania. Nie posiadamy centr logistycznych, do których trafia paczka – przesyłka jest transportowana bezpośrednio od nadawcy do adresata. Dzięki temu może ona trafić do bliskiej osoby nawet w przeciągu kilkunastu godzin.

W związku z tym, że nasze auta mają do zaoferowania sporą przestrzeń bagażową, przewożenie przedmiotów o dużych gabarytach nie stanowi dla nas problemu. Przesyłamy przedmioty takie jak meble, sprzęt elektroniczny, akcesoria sportowe ale także np. quady czy motocykle. Jak widać – jesteśmy bardzo elastyczni i zawsze staramy się dopasować do Państwa oczekiwań. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem stosowanych przez nas usług.

Przewóz paczek do Belgii – gdzie można skorzystać z naszych usług?

Przewóz paczek do BelgiiZ naszych usług można skorzystać na dużym obszarze kraju, obejmującym wschodnie, południowe, centralne i zachodnie obszary Polski. Nasze trasy prowadzą przez miasta takie jak Lublin, Rzeszów, Kraków, Kielce, Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław czy Poznań. Oczywiście z naszych usług można skorzystać także w mniejszych miejscowościach – dokładna mapa tras jest dostępna na naszej stronie.

Natomiast jeżeli chodzi o miejsca docelowe – nasz obszar działania obejmuje przede wszystkim północną Belgię. Nie ma najmniejszego problemu w dostarczeniu przesyłki do miast takich jak Liege, Bruksela, Antwerpia, Gandawa, czy Brugia, a także licznych miejscowości w okolicach wspomnianych punktów.

Inne usługi z naszej oferty

Przewóz paczek do Belgii to zaledwie część naszych zróżnicowanych usług. Naszą ofertę opieramy przede wszystkim na przewozie osób. Regularnie jeździmy na trasach z Polski do Niemiec, Holandii, Belgii i z powrotem. Nasze usługi sprawdzą się zawsze wtedy kiedy będą Państwo potrzebować w wygodnych warunkach przedostać się do tych krajów.

Wybierając nasze busy mogą Państwo liczyć na podróż w komfortowych warunkach. Pragniemy zaznaczyć, że w naszych autach nie ma restrykcyjnych zasad dotyczących gabarytów przewożonego bagażu. W związku z tym, że nasze auta dysponują dużą przestrzenią bagażową, pomieszczenie przedmiotów nawet o nieregularnych kształtach nie stanowi problemu. W związku z tym jest to bardzo duża przewaga w porównaniu do np. podróży lotniczych.

Oprócz tego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wielogodzinna podróż busem wymaga komfortowych warunków. Jesteśmy przekonani, że w naszym busie nawet długi wyjazd odbędzie się w przyjemnej atmosferze. Liczne dodatkowe udogodnienia – takie jak klimatyzacja, WiFi, odtwarzacz DVD czy gniazdka 12V (umożliwiające np. podłączenie ładowarki) będą z pewnością dodatkowym atutem przemawiającym za wyborem naszej oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, obejmującą także m.in. wyjazdy integracyjne czy przejazdy biznesowe. Gdyby potrzebowali Państwo jakichkolwiek dodatkowych informacji, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur