Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Busy do Amsterdamu – zalety podróży do stolicy Holandii

Podróże Polska - Holandia
  • 5 marca 2018

Busy do AmsterdamuDlaczego nasze busy do Amsterdamu to bardzo dobry pomysł? Przede wszystkim, dlatego że jest to jeden z najwygodniejszych sposobów aby przedostać się do stolicy Holandii. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Busy do Amsterdamu – poszukiwanie pracy

Holandia od lat stanowi bardzo ważny punkt na mapie emigracji zarobkowej Polaków. Jest to bardzo chętnie wybierane miejsce, które kusi łatwością znalezienia pracy, stosunkowo niewielkimi kosztami życia oraz wynagrodzeniem znacznie przewyższającym te, na które ma się szansę w Polsce.

Wśród fachowców, którzy poszukiwani są w Amsterdamie wymienić należy chociażby mechaników, hydraulików czy też elektryków. Poza tym można tutaj znaleźć prace magazynowe (gdzie prawo jazdy na wózek widłowy będzie dużym atutem) czy też przy wykładaniu produktów w supermarketach. Zarówno w całej Holandii, jak i Amsterdamie, warto zapoznać się z ofertami pracy sezonowej, bowiem jest to obszar, w którym można sporo dorobić, pracując np. przez okres wakacyjny.

Busy do Amsterdamu to jeden z najlepszych sposobów, żeby dostać się do stolicy Holandii. W ten sposób można zapewnić sobie wygodną podróż. Warto zwrócić uwagę, że jest to jeden z najlepszych sposobów na przeprowadzki. Ze względu na to, że podróż odbywa się w pojemnym, wygodnym samochodzie, odchodzą problemy związane z koniecznością dbania o gabaryty przewożonego bagażu.

Amsterdam – dla poszukujących rozrywki

Warto zwrócić uwagę, że Amsterdam to miasto pełne rozrywki. Rozbudowana oferta lokali, mnóstwo rozrywek – wszystko to sprawia, że jest to doskonałe miejsce na różnego rodzaju imprezy. Jest to bardzo chętnie wybierane miejsca na różnego rodzaju wyjazdy integracyjne czy wieczory kawalerskie. To po prostu jeden z najdoskonalszych punktów imprezowych w Europie!

Przyjeżdżając tutaj nawet na weekend można zdecydować się na wyprawę po pubach i klubach, bowiem pod tym względem oferta jest naprawdę ogromna. A dzielnica czerwonych latarni stanowi jeden z najczęściej wybieranych punktów podczas wieczorów kawalerskich.

Busy do AmsterdamuAtrakcje w Amsterdamie

Oczywiście nie można utożsamiać Amsterdamu wyłącznie z samym imprezowaniem – byłoby to bardzo krzywdzące dla tego pięknego miasta. Wśród najważniejszych miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić przebywając w stolicy Holandii, należy wymienić chociażby muzeum Van Gogha. Jest to miejsce, w którym można zobaczyć bogatą kolekcję tego mistrza impresjonizmu. Warto odwiedzić także Rijksmuseum, w którym można podziwiać dzieła m.in. Rembrandta, Fransa Halsa czy Jana Vermeera. Z kolei jeden z najważniejszych zabytków miasta – dom Anne Frank – to wprawiające w zadumę miejsce, w którym zwiedzający poznają historię Holocaustu.

Vondelpark to jeden z największych parków zieleni w tym mieście. Jest to doskonale miejsce aby zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Niesamowite widoki sprawią, że będzie się chciało spędzić tam cały dzień. Oczywiście poza samym parkiem warto przejść się po urokliwych wąskich uliczkach, poprzecinanych siecią kanałów, z których słynie stolica Holandii.

Dlaczego warto wybrać nasze busy do Amsterdamu?

Decydując się na oferowane przez nas busy do Amsterdamu można przedostać się do stolicy Holandii bardzo szybko i w wyjątkowo komfortowych warunkach. Trzeba przyznać, że auta z naszej floty to jedna z najlepszych propozycji w swojej klasie. Mercedes Sprinter to samochód zapewniającym pasażerom bardzo komfortowe warunki. Jednocześnie trzeba zwrócić uwagę na jego dużą przestrzeń bagażową.

Dużym atutem naszych samochodów jest ich wyposażenie dodatkowe. Decydując się na busy do Amsterdamu z naszej oferty mogą Państwo liczyć na podróż w klimatyzowanym samochodzie. Długa podróż może zostać umilona przez film puszczany na odtwarzaczu DVD. WiFi w samochodzie sprawi, że można mieć dostęp do Internetu bez troski o pakiety danych w telefonie komórkowym. Z kolei bliskość gniazdek 12V pozwoli na szybkie doładowanie smartfona lub tabletu. Trzeba przyznać, że tego typu udogodnienia to bardzo duży atut – szczególnie podczas podróży wielogodzinnych podróży.

Oczywiście Amsterdam to nie jedyne miasto, które jest warte uwagi ze względu na jego życie nocne, czy też możliwości znalezienia pracy. Warto zwrócić uwagę chociażby na takie lokalizacje jak Berlin czy Bruksela. Pragniemy zaznaczyć, że na naszych trasach jeździmy regularnie, w związku z czym nie będzie najmniejszego problemu ze zorganizowaniem kursu powrotnego.

Z naszych usług mogą Państwo skorzystać w wielu miejscach na terenie Polski. Zachęcamy do zapoznania się z pełną mapą naszych tras – obejmuje ona bowiem zarówno wschodnie tereny kraju, jak i miasta na terenie województwa śląskiego, łódzkiego czy dolnośląskiego. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie naszej oferty, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur