Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Tanie busy do Holandii – przedstawienie oferty

Busy do Holandii
  • 18 czerwca 2018

Tanie busy do HolandiiDlaczego tanie busy do Holandii stanowią jeden z najlepszych sposobów przejazdu do tego kraju?

Czemu warto zainteresować się właśnie tym środkiem transportu? Po czym poznać naprawdę dobrą ofertę?

Dlaczego warto udać się właśnie do Holandii? Liczymy, że niniejszy artykuł udzieli wyczerpującej odpowiedzi na te i inne pytania.

Komfortowe i tanie busy do Holandii

Dlaczego przy organizowaniu wyjazdu do Holandii, warto zdecydować się na podróż busem? Ten środek transportu wiąże się z wieloma zaletami. Jedną z kluczowych zalet takiego rozwiązania jest jego cena. W porównaniu z podróżą np. autokarem czy samolotem, można liczyć na zdecydowanie mniejsze koszty. Jednak niższa cena absolutnie nie wiąże się z gorszą jakością.

Tanie busy do Holandii wyróżniają się duża elastycznością. Trasy mogą być delikatnie modyfikowane w zależności od miejsc, z których i do których jadą poszczególni pasażerowie. Zawsze zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia punktu początkowego oraz końcowego danej podróży.

Nasze busy oferują pasażerom bardzo wysoki komfort. Flotę oparliśmy o samochody marki Mercedes Sprinter, które charakteryzują się dużą bezawaryjnością oraz dużą przestrzenią. Mamy tutaj na myśli zarówno dużo miejsca nogi (co zostanie docenione nawet przez wysokich pasażerów), jak i sporą przestrzeń bagażową. Dzięki temu takim busem można zabrać ze sobą bagaż, który będzie potrzebny nawet na długi wyjazd.

Wszystkie nasze busy charakteryzują się bogatym wyposażeniem dodatkowym. Należy zwrócić uwagę chociażby na bezpłatne WiFi, klimatyzację, dostęp do gniazdek 12V (umożliwiających np. podłączenie ładowarki) czy też odtwarzacz DVD (pozwalający na emitowanie filmu podczas podróży). Takie szczegóły sprawiają, że nawet długa podróż wcale nie musi okazać się męcząca.

Pragniemy przy tym zaznaczyć, że podczas podróżowania na naszych trasach mają Państwo do dyspozycji aż dwóch kierowców, którzy zmieniają się podczas jazdy. Takie rozwiązanie jest podyktowane najwyższa troską o bezpieczną podróż naszych pasażerów.

Praca w Holandii

Tanie busy do HolandiiGastronomia, przemysł, handel, usługi – to tylko przykłady branż, w których można znaleźć zatrudnienie w Holandii. W kraju tym zarówno wykwalifikowane kadry, jak i pracownicy bez doświadczenia mogą łatwo znaleźć satysfakcjonującą pracę. Wyższy poziom zarobków umożliwia godne i wygodne życie. Zupełnie nie dziwi, że Holandia stała się jednym z najchętniej wybieranych celów emigracji zarobkowych po wejście Polski do Unii Europejskiej.

Tanie busy do Holandii to oferta przygotowana m.in. dla osób pracujących w Holandii. Za każdym razem, kiedy potrzeba w wygodny sposób przemieścić się między Polską a Holandią, warto skorzystać z naszych usług. Harmonogram obejmuje 3 dwustronne podróże pomiędzy tymi krajami w tygodniu – widać zatem, że nietrudno o znalezienie satysfakcjonującego terminu. Można w wygodny sposób udać się do Polski na weekend czy urlop. Tanie busy do Holandii to także doskonały sposób na odwiedzenie członka rodziny lub przyjaciela, który aktualnie przebywa w Holandii.

Holandia – nie tylko do pracy

Jednak Holandia jest chętnie wybieranym celem podróży nie tylko w poszukiwaniu pracy i lepszych zarobków. Zdecydowanie warto odwiedzić ten kraj w celach turystycznych. Miasta takie jak Amsterdam czy Rotterdam stanowią doskonałą propozycję na kilkudniowy wyjazd. Osoby interesujące się kulinariami z pewnością docenią holenderskie sery. Entuzjaści sztuki spędzą mnóstwo czasu w muzeach, podziwiając malarstwo niderlandzkie spod pędzla Rubensa czy Rembrandta. Oprócz tego można zachwycić się unikalną architekturą oraz dużą ilością urokliwych uliczek i przyjemnych parków.

Holandia urzeka także poza głównymi miastami. Nizinny krajobraz porośnięty pięknie kontrastującymi tulipanami stanowi naprawdę imponujący widok. Do tego należy wspomnieć o wiatrakach, będących znakiem charakterystycznym tego kraju. Holenderskie wybrzeże cechuje się rozwiniętą infrastrukturą turystyczną, co czyni je bardzo dobrą propozycją na wyjazd z rodziną.

Nie tylko przewóz osób

W naszej ofercie znajdą Państwo tanie busy do Holandii, jednak oprócz świadczenia usług transport osób, proponujemy także przewóz rzeczy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które z pewnością zostanie docenione przez każdego, kto chce nadać paczkę do przyjaciela lub członka rodziny w Holandii.

Wystarczy skontaktować się z nami i ustalić szczegóły przewozu rzeczy. Warto zaznaczyć, że nasz sposób działania znacząco różni się od firm kurierskich. Przewożony przedmiot jest transportowany bez żadnych pośredników, sortowni czy centr logistycznych. Pozwala to nie tylko na zmniejszenie ceny usługi, ale także na zdecydowane przyspieszenie terminu doręczenia paczki. Nadawana przesyłka może znaleźć się u adresata już w tym samym dniu – jest to szczególnie ważne w przypadku przesyłania przedmiotów o ograniczonym terminie przydatności. Dzięki naszej rzetelności oraz szybkości, usługa ta jest chętnie wykorzystywana do zaopatrywania się przez właścicieli sklepów polskich w Holandii.

Co więcej – w przypadku korzystania z naszej oferty przewozu rzeczy można liczyć na naprawdę sporą przestrzeń bagażową naszych samochodów. Dotychczas przewoziliśmy m.in. rowery, opony, narty, sprzęt AGD i RTV – w związku z tym doskonale widać, że nie ma problemu z przewozem rzeczy o niestandardowych gabarytach.

Jak skorzystać z oferty?

Nasza firma mieści się w Czołkach w gminie Sitno, ale z naszych usług można skorzystać w wielu miejscach Polski. Nasze trasy obejmują tereny województw podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, mazowieckiego, łódzkiego, śląskiego, wielkopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego oraz lubuskiego.

Zachęcamy do zadawania pytań odnośnie naszej oferty. Jednocześnie pragniemy dodać, że dla stałych klientów przygotowane są specjalne promocje. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur