Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Przewóz paczek do Holandii – szczegóły usługi

Przewóz rzeczy: Polska - Holandia
  • 9 marca 2018

Przewóz paczek do HolandiiKażdy kto ma kogoś bliskiego, kto pracuje za granicą, doskonale wie, jak bardzo ważny bywa przewóz paczek do Holandii, Belgii czy Niemiec. Dlatego też z pewnością ucieszy Państwa fakt, że na naszych trasach umożliwiamy także przewóz rzeczy. Taka usługa jest bardzo atrakcyjną alternatywą dla przesyłania przedmiotów kurierem.

Rodzina w Amsterdamie – przewóz paczek do Holandii

Przewóz paczek do Holandii przydaje się zawsze wtedy, kiedy trzeba coś wysłać do kogoś bliskiego, kto pracuje za granicą. Przesyłki kurierskie często wiążą się z bardzo wysokimi opłatami oraz koniecznością spełniania szczegółowych wytycznych dotyczących gabarytów przesyłki. W przypadku korzystania z naszych usług mogą Państwo wysłać przedmiot nawet o nieregularnym kształcie i dużym rozmiarze.

W związku z tym, jeżeli zależy Państwu na szybkim dostarczeniu przesyłki do przyjaciół lub członków rodziny przebywających na obczyźnie, wystarczy się z nami skontaktować i ustalić szczegóły odbioru przesyłanego przedmiotu. Po ustaleniu terminu oraz miejsca doręczenia, należy skontaktować się z adresatem i poinformować go, gdzie będzie możliwy odbiór przesyłki.

Przeprowadzka na raty

Jednak przewóz paczek do Holandii sprawdza się nie tylko wtedy, gdy chodzi o klasyczną alternatywę dla przesyłek kurierskich. Usługa ta doskonale sprawdza się także wtedy, gdy rozkładają Państwo w czasie swoją przeprowadzkę za granicę.

Jeżeli ktoś planuje zamieszkać na stałe w Holandii, nie trzeba od razu zwozić ze sobą całego ekwipunku. Rozłożenie tego w czasie ułatwi całe logistyczne przedsięwzięcie. Przesyłanie ubrań, sprzętu RTV i AGD czy innych akcesoriów może chwile poczekać i może być systematycznie przesyłane za pośrednictwem naszej firmy z Polski do Holandii.

Zaopatrzenie sklepów

Jedną z najważniejszych zalet, jaką cechuje się oferowany przez nas przewóz paczek do Holandii, jest to, że są one wykonywane regularnie na stałych trasach. W związku z tym zawsze można na nas polegać. Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie w przypadku zaopatrywania sklepów w artykuły z Polski. W Holandii znajduje się wiele tego typu punktów, w których chętnie kupują m.in. przedstawiciele Polonii.

Fakt, że nasze samochody wyróżniają się sporą przestrzenią bagażową sprawia, że przewiezienie nawet sporych przesyłek nie jest dla nas problemem. Oczywiście usługa ta sprawdzi się nie tylko w przypadku sklepów polskich, ale także w przypadku prowadzenia różnych innych form usług, które wymagają regularnego zaopatrywania i przewożenia rzeczy na trasach pomiędzy Polską a Holandią.

Przewóz paczek do HolandiiDlaczego wybrać naszą ofertę?

Wskazaliśmy już na fakt, że korzystając z naszej oferty można liczyć na terminowość oraz dbałość o powierzone przedmioty. Jednak warto zwrócić uwagę jeszcze na kwestię ekspresowej realizacji.

W porównaniu do standardowych usług kurierskich, w przypadku korzystania z naszej oferty pomija się kwestie dostarczania przedmiotów do sortowni. W związku z tym maleje ryzyko uszkodzenia paczki, jej zagubienia, a także sama usługa trwa o wiele krótkiej. Decydując się na nasze usługi paczka jest przewożona bezpośrednio do adresata – bez jakichkolwiek pośredników.

Pragniemy przy tym zaznaczyć, że taka usługa może być bardziej atrakcyjna cenowo niż podobna usługa wykonywana przez kuriera. Warto dodać do tego fakt, że w naszych samochodach można przewozić nawet wielkogabarytowe przedmioty (np. quady czy motocykle).

Gdzie można skorzystać z takich usług?

Oferujemy nie tylko przewóz paczek do Holandii, ale także do Niemiec czy też Belgii. Na naszej stronie mogą Państwo zapoznać się z mapą naszych tras. Gdyby potrzebowali Państwo skorzystania z naszych usług w innym miejscu, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia czy istnieje możliwość modyfikacji danej trasy przejazdu. Pragniemy zaznaczyć, że punkty i terminy odbioru staramy się ustalać indywidualnie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą, która oprócz przewozu rzeczy, obejmuje przede wszystkim przewóz osób w komfortowych warunkach. Nasze samochody mogą być wykorzystywane także np. podczas wyjazdów integracyjnych czy przewozów biznesowych. Pragniemy zaznaczyć, że oferujemy także możliwość wypożyczenia busa, która sprawdzi się np. podczas organizowania przejazdów weselnych czy innych imprez.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur