Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Busy z Niemiec do Polski – wygodny i szybki sposób na przewóz rzeczy

  • 9 lutego 2019
Busy z Niemiec do Polski

Czy busy z Niemiec do Polski mogą być wykorzystywane wyłącznie w celu przewozu osób? Oczywiście, że nie!

Dzięki dużej przestrzeni bagażowej naszych samochodów mają Państwo możliwość przewożenia bagażu bez troski o spore opłaty związane z dużym gabarytem.

Wygodny powrót z emigracji

Busy z Niemiec do Polski są chętnie wybieranym środkiem transportu przez osoby przebywający na emigracji zarobkowej na zachodzie. W związku z tym, że nasze trasy kursują według regularnego, ustalonego harmonogramu, mogą Państwo wygodnie podróżować do rodziny w Polsce.

Oczywiście nasze busy to także doskonałe udogodnienie w przypadku przeprowadzki. Flotę oparliśmy o samochody marki Mercedes Sprinter. Auta te cechują się dużą przestrzenią bagażową, w związku z czym nie ma problemu z przewożeniem przedmiotów o dużych gabarytach. Czy będzie to kilka toreb ze zgromadzonym dobytkiem, sprzęt RTV i AGD, czy nawet sprzęt sportowy, taki jak rowery i narty – w naszych autach można przewozić naprawdę duże bagaże. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie jest doskonałą alternatywą dla przewozów lotniczych czy autokarowych, w których trzeba się liczyć z dużymi obostrzeniami dotyczącymi wymiarów przewożonych przedmiotów.

Przesyłki do rodziny lub przyjaciół

W związku z faktem, że nasze busy oferują sporą przestrzeń bagażową, oferujemy także usługę przewozu rzeczy, która jest świetną alternatywą dla usług kurierskich. W związku z faktem, że nasza usługa pozwala ograniczyć ilość pośredników pomiędzy nadawcą a adresatem, można liczyć na zminimalizowanie kosztów takiej przesyłki.

Pominięcie różnego rodzaju centr logistycznych to nie tylko sposób na zmniejszenie ryzyka uszkodzenia przesyłki, ale także znaczne przyspieszenie jej dostarczenia. W praktyce adresat może otrzymać pakunek od nadawcy nawet w dniu nadania.

Nasze usługi przewozu rzeczy cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród osób przebywających za granicą. Oferowane przez nas busy z Niemiec do Polski to usługa dla osób, którym zależy na czasie i profesjonalizmie obsługi. Trasy po których jeździmy obejmują obszar landów zachodnich, centralnych oraz wschodnich. W Polsce przejeżdżamy przez województwa dolnośląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, śląskie, świętokrzyskie, lubelskie oraz podkarpackie. Oprócz tego oferujemy przewozy do Belgii i Holandii.

Niezależnie czy potrzebują Państwo usług przewozów pasażerskich czy też transportu rzeczy – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur