Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Paczki do Polski – przedstawienie korzystnej oferty

  • 18 grudnia 2018

Paczki do PolskiCzy da się tanio wysyłać paczki do Polski? Oczywiście, że tak! Jednak zamiast korzystać z firm kurierskich, trzeba zdecydować się na oferowaną przez naszą firmę transportową usługę przewozu rzeczy.

Na czym ona polega? W jaki sposób można z niej skorzystać?

Jakie przedmioty mogą znajdować się w przesyłce?

Przesyłki z Belgii

Jeżeli aktualnie przebywają Państwo w Belgii i pojawia się potrzeba wysłania paczki do Polski, można ją bez większych problemów nadać za pośrednictwem naszej firmy. Z Belgii do Polski jeździmy w każdy wtorek, piątek i sobotę. Jeżeli paczka zostanie wówczas nadana – istnieje duża szansa, że zostanie ona dostarczona nawet w tym samym dniu.

Z naszych usług można skorzystać na terenie północnej oraz środkowej Belgii. Miasta leżące na trasie naszych przewozów to m.in. Bruksela, Antwerpia czy Brugge.

Paczki do Polski z Holandii

Potrzebują Państwo nadać przesyłkę do kogoś w Polsce? Niezależnie od tego czy będzie to urodzinowy prezent czy np. sprzęt RTV – zawsze można liczyć na naszą fachową usługę. Nasze trasy prowadzą m.in. przez Amsterdam, Hagę, Rotterdam, Eindhoven czy Utrecht.

Nasza oferta charakteryzuje się wyjątkowo szybkim terminem realizacji a przy tym niskimi cenami. Zdecydowanie trudno o znalezienie bardziej opłacalnej usługi pozwalającej na przewóz paczki do Polski z Holandii.

Nadawanie przesyłki w Niemczech

Jeżeli ktoś pracuje w Niemczech, mając rodzinę w Polsce, to bardzo często pojawiają się sytuacje, w których potrzebne jest nadanie paczki do kogoś z bliskiego pozostającego w kraju. W takiej sytuacji nie trzeba jednak szukać firmy kurierskiej – wystarczy skontaktować się z nami.

Paczki z Niemiec do Polski wysyłamy 3 dni w tygodniu. Przesyłki są dostarczane bezpośrednio od adresata do nadawcy. Dzięki pominięciu wszelkiego rodzaju pośredników możliwe jest zdecydowanie ograniczenie czasu realizacji podróży oraz jej kosztów.

Nasze trasy obejmują duży obszar środkowych Niemiec. Paczki można nadawać w miastach takich jak Berlin, Hamburg czy Frankfurt nad Menem. Oczywiście istnieje możliwość dostosowania punktu odbioru do Państwa oczekiwań – także w mniejszych miejscowościach. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi mapkami naszych przewozów na naszej stronie.

Co przewozimy?

Decydując się na nasze usługi, z pewnością trudno nie docenić tego, że umożliwiamy przewóz przedmiotów o nawet dużych gabarytach. Jest to bardzo miła odmiana w porównaniu do firm kurierskich, w których za większe paczki trzeba płacić naprawdę duże kwoty.

Wśród przedmiotów, które przewozimy znaleźć można przesyłki o nieregularnych kształtach. Oprócz standardowych paczek przesyłamy także meble, urządzenia RTV i AGD czy nawet sprzęt sportowy taki jak narty czy rowery. Zdarza się nam także przewozić np. quady czy motocykle.

Nasza usługa przewozu rzeczy jest także wykorzystywana przez właścicieli sklepów z importowanymi produktami na terenie Polski. W związku z tym przewozimy także np. produkty spożywcze czy środki czystości do tego typu punktów handlowych. Podróżujemy wedle ściśle określonego harmonogramu, więc można liczyć na regularną i rzetelną współpracę.

Pozostałe usługi z oferty

Paczki do Polski to oczywiście tylko część naszej oferty. Umożliwiamy także nadawanie przesyłek w drugim kierunku – z Polski do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Pragniemy przy tym zaznaczyć, że sednem naszej działalności jest komfortowy przewóz osób. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zawsze wtedy, kiedy potrzebują Państwo dostać się na zachód szybko, wygodnie i za rozsądne pieniądze.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą związaną z wynajem busów z kierowców. Jest to niezwykle przydatne np. podczas transportu gości weselnych, przewozów biznesowych czy też organizowania wyjazdów integracyjnych.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur