Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Kiedy warto zdecydować się na busy do Niemiec? Cennik i zalety

Busy do Niemiec
  • 2 kwietnia 2018

Busy do Niemiec cennikJednym z najwygodniejszych i najbardziej praktycznych środków transportu do naszego zachodniego sąsiada są busy do Niemiec. Cennik takiego sposobu przemieszczania się jest jednym z jego największych atutów.

Jednak dlaczego jeszcze warto zdecydować się właśnie na taki sposób transportu? Za tym rozwiązaniem przemawiają także m.in. wygoda oraz możliwość przewozu dużej ilości bagażu.

Busy do Niemiec – w celach zarobkowych

Wyjazdy do Niemiec bardzo często wiążą się z kwestiami zarobkowymi. Nasz zachodni sąsiad charakteryzuje się bardzo pojemnym rynkiem pracy, przy płacach znacznie przewyższających te, na które można liczyć w Polsce.

Decydując się na podjęcie pracy za granicą trzeba liczyć się z wynajęciem mieszkania, a co za tym idzie, z przeprowadzką. Doskonale wiadomo, że w przypadku podróży za pośrednictwem linii lotniczych, możliwości przewozu bagażu są mocno ograniczone. W związku z tym w takim wypadku zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą oferowane przez nas busy do Niemiec. Cennik takich rozwiązań będzie także znacznie niższy niż w przypadku podróży samolotem.

Kultura i turystyka w Niemczech

Warto zwrócić uwagę, że nasz zachodni sąsiad w dalszym ciągu jest chętniej odwiedzanym miejscem w przypadku tras koncertowych artystów muzyki rozrywkowej. W związku z tym, jeżeli Polska zostaje pominięta przy danym tourze, być może warto zdecydować się na zakup biletu na koncert w jednym z niemieckich punktów? W miastach takich jak Berlin czy Hamburg zawsze można liczyć na bogatą ofertę kulturalną.

W takim wypadku busy do Niemiec z naszej oferty stanowią wyjątkowo interesującą propozycję. Wygodny Mercedes Sprinter to doskonały środek transportu na nawet dłuższe trasy, w związku z czym podróż ze wschodnich części Polski do Niemiec nie będzie wiązać się z uciążliwością. Nie będzie także problemu z przejazdem dla nawet większej grupy pasażerów.

Busy do Niemiec – cennik i miejsce obowiązywania oferty?

Siedziba naszej firmy mieści się w Czołkach, niedaleko Zamościa – a więc we wschodniej części kraju. W związku z tym trasa naszego przejazdu obejmuje dużą część Polski wschodniej, południowej, centralnej i zachodniej.

Jeżeli interesują Pańśtwa busy do Niemiec, a konkretniej – do większych miast takich jak Berlin, Dortmund czy Dusseldorf, zdecydowanie warto skorzystać z naszej oferty. Pragniemy jednak zaznaczyć, że oferujemy przewozy także do mniejszych miejscowości na trasie. W związku z tym, jeżeli potrzebują Państwo przewozu bezpośrednio pod konkretny adres, zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Pragniemy zwrócić uwagę, że nasze trasy nie kończą się w Niemczech, ale jeździmy także do Belgii oraz Holandii. Szeroki obszar, w którym świadczymy nasze usługi, mogą Państwo zobaczyć na mapie na naszej stronie internetowej. Wyjazdy z Polski odbywają się regularnie – w każdy wtorek, piątek oraz sobotę. Z kolei wyjazdy z Belgii, Holandii oraz Niemiec – w środy, soboty oraz niedziele.

Dlaczego my?

Świadcząc nasze usługi stawiamy na Państwa pełne zadowolenie i bezpieczeństwo. Za jakość przewozu odpowiadają nasi kierowcy z wieloletnim doświadczeniem. Jednak to właśnie nasza flota sprawia, że korzystając z naszych usług można zapewnić sobie tak dużą wygodę.

Samochody Mercedes Sprinter cechują się dużą ilością miejsca dla pasażerów, a oprócz tego wyróżniają się sporą przestrzenią bagażową. Jest to szczególnie ważne zawsze wtedy, kiedy planuje się wyjazd na dłużej i potrzeba zabrać ze sobą sporo ubrań czy przedmiotów codziennego użytku. Pragniemy zaznaczyć, że w naszych autach pomieszczą się nawet wielkogabarytowe przedmioty, takie jak sprzęt AGD, RTV czy nawet motocykle, czy quady.

Dużym atutem naszych aut – docenianym szczególnie podczas wielogodzinnych podróży – jest ich wyposażenie. Klimatyzacja oraz indywidualnie sterowany nawiew pozwolą na zapewnienie komfortowej temperatury w różnych warunkach. WiFi sprawi, że można mieć dostęp do szybkiego internetu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów u swojego telekomunikacyjnego operatora. Z kolei dostęp do gniazdek z zasilaniem 12V umożliwi podłączenie smartfonowej ładowarki.

Pragniemy przy tym zaznaczyć, że samochód jest zawsze prowadzony przez dwóch kierowców na zmianę, co zapewnia bezpieczną podróż. Oprócz tego – podczas podróży – są Państwo objęci ubezpieczeniem NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków).

Liczymy na to, że decydując się podróż do naszego zachodniego sąsiada zdecydują się Państwo na oferowane przez nas busy do Niemiec. Cennik naszej oferty przedstawimy Państwo mailowo lub telefonicznie, w związku z czym zachęcamy do skontaktowania się z nami. Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi promocjami, które zostaną docenione przez naszych stałych klientów.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur