Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Busy do Dortmundu – kiedy warto się na nie zdecydować?

Przewóz osób do Niemiec
  • 30 marca 2018

Busy do DortmunduDlaczego busy do Dortmundu cieszą się w Polsce dużą popularnością? Powodów jest co najmniej kilka. Z jednej strony chodzi tutaj o bardzo chłonny rynek pracy w tym miejscu – jako jedno z największych miast w Zagłębiu Ruhry można tutaj znaleźć zatrudnienie w różnych sektorach. Jednak oprócz tego jest to miasto z bardzo bogatą historią. Na brak atrakcji w Dortmundzie zdecydowanie nie można narzekać.

Do pracy do Dortmundu

W Dortmundzie można znaleźć sporo ofert pracy – wystarczy przyjrzeć się ogłoszeniom w portalach internetowych. Są to zarówno proste prace sezonowe, jak i stanowiska wymagające wysokich kwalifikacji w przemyśle czy usługach.

Dzięki naszej ofercie busów, do Dortmundu można pojechać w komfortowych warunkach. Oferujemy cykliczne przewozy na trasie z Polski do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Z naszych usług można skorzystać w miastach takich jak np. Zamość, Rzeszów, Lublin, Radom, Kielce, Łódź, Częstochowa, Wrocław, Kalisz czy Zielona Góra. Jak widać – obszar, w którym świadczymy usługi jest bardzo szeroki – warto zapoznać się z pełną mapą na stronie.

Dzięki dużej przestrzeni bagażowej w naszych busach, przeprowadzka nie musi stanowić problemu. Świadczymy także usługę przewozu rzeczy, w związku z czym przewóz posiadanych przedmiotów można rozłożyć na raty. Oferowane przez nas busy do Dortmundu to świetny sposób na utrzymanie kontaktu z rodziną w Polsce. Szybki przyjazd na weekend czy na urlop wcale nie musi być problemem.

Atrakcje turystyczne w mieście

Jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych w mieście jest Zeche Zollern II/IV czyli Westfalskie Muzeum Przemysłu. To nie tylko sposób na zdobycie ogromu wiedzy na temat rozwoju przemysłu, ale także świetna sposobność do obcowania z wyjątkowo imponującymi industrialnymi wnętrzami.

Zoo w Dortmundzie to wspaniały sposób na spędzenie czasu z rodziną. Natomiast Dortmunder U to świetna szansa na zapoznanie się z wieloma pracami z nurtu sztuki nowoczesnej.

Busy do Dortmundu – miasta Borusii

Z czym kojarzy się w Polsce Dortmund? Przede wszystkim z doskonałym klubem piłkarskim, grającym w Bundeslidze oraz rozgrywkach Ligi Mistrzów. Dla Polaków jest to bardzo ważny klub, ponieważ to właśnie w nim swoje doświadczenie zdobywali jedni z najważniejszych graczy rodzimej piłki nożnej. W związku z tym zobaczenie meczu Borusii Dortmund na żywo, to jedna z atrakcji, na którą zdecydowanie warto się pokusić. Zwłaszcza, że nasze busy do Dortmundu sprawiają, że można w wygodny i szybki sposób przedostać się na mecz z grupą przyjaciół.

Poza tym nie można zapomnieć o tym, że w Dortmund znajduje się Muzeum Niemieckiej Piłki Nożnej. Jest to doskonała atrakcja dla każdego kibica.

Doskonale widać, że Dortmund to miejsce, które warto odwiedzić z wielu powodów. Jest to świetny sposób na spędzenie weekendu pełnego wrażeń. Oferowane przez nas busy do Dortmundu pozwolą na bardzo wygodne przedostanie się do tego miasta. W przypadku dodatkowych pytań – zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur