Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Tanie przesyłki zagraniczne – przedstawienie oferty

  • 14 grudnia 2018

Tanie przesyłki zagraniczneDlaczego oferowane przez nas tanie przesyłki zagraniczne są dobrym rozwiązaniem?

Przede wszystkim dlatego, że jest to jedna z najciekawszych alternatyw dla usług firm kurierskich.

Jeżeli zależy Państwu na bezpieczeństwie przesyłki, szybkości dostarczenia wysyłanych przedmiotów a także na niskiej cenie – zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Przewóz osób i rzeczy

Główny profil naszej działalności oparty jest na przewozie osób do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Na tych trasach jeździmy regularnie – kilka razy w tygodniu. Pasażerowie doceniają naszą ofertę przede wszystkim ze względu na to, że zawsze stawiamy komfort i bezpieczeństwo klienta na pierwszym miejscu. Oprócz tego wśród dużych udogodnień pasażerowie wymieniają możliwość skorzystania z obszernej przestrzeni bagażowej.

Jest to doceniane przez osoby, które np. podróżują do Niemiec w celach zarobkowych. Wyjazd na długi okres wiąże się z koniecznością zabrania ze sobą niemałego bagażu – w przypadku podróżowania autem czy samolotem byłoby to dość problematyczne. Natomiast w związku z faktem, że nasza flota jest oparta na niezwykle pojemnych samochodach marki Mercedes Sprinter, w naszych autach można przewozić wielkogabarytowe przesyłki.

Przesyłki na zachód i z powrotem

Tanie przesyłki zagraniczne mogą być wysyłane zarówno z Polski na zachód, jak i w przeciwnym kierunku. To, kiedy zostanie dostarczona dana paczka, jest związane z naszym aktualnym harmonogramem wyjazdów. Warto jednak zaznaczyć, że jest to maksymalnie kilka dni.

W przypadku, gdy zależy Państwu na szybkim dostarczeniu przedmiotu, istnieje możliwość dostarczenia przesyłki nawet w tym samym dniu (o ile w danym terminie podróżujemy w danym kierunku).

Nasz obszar działań jest niezwykle szeroki. Nasze trasy w Polsce obejmują tereny województw podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, śląskiego, opolskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego oraz lubuskiego. Jeżeli chodzi o Niemcy, to jest to środkowa część kraju – w tym miasta takie jak Drezno, Lipsk, Frankfurt nad Menem, Dortmund czy Hamburg. Nasze trasy obejmują także niemal całą Holandię, a także północną i środkową Belgię.

Co można przesyłać?

Nasze samochody są niezwykle pojemny, w związku z czym umożliwiamy przesyłanie przedmiotów o dużych gabarytach. Wśród przewożonych przesyłek można znaleźć urządzenia RTV i AGD (w tym np. telewizory czy lodówki), sprzęt sportowy (narty czy rowery), wózki dziecięce, opony czy meble. Umożliwiamy także przewóz np. quadów czy motocyklów.

Doskonale widać, że nie ma problemu z przesłaniem sporych przedmiotów dla bliskiej osoby przebywającej na zachodzie. Jednak z naszych usług korzystają także firmy. Wśród naszych klientów są także m.in. sklepy polskie. W związku z faktem, że nasza usługa jest ekspresowa, możliwy jest przewóz przedmiotów o krótkim terminie przydatności.

Tanie przesyłki zagraniczne są także wykorzystywane przez sklepy w Polsce. Dużą popularnością cieszą się punkty, w których można zaopatrzyć się np. w środki czystości z Niemiec. Nasza oferta charakteryzuje się niską ceną, a przy tym można nas polegać. Wszystko to sprawia, że możemy okazać się rzetelnym partnerem podczas prowadzenia tego typu działalności.

Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo wysłać paczkę do kogoś z rodziny, pomóc komuś w przeprowadzce za granicę czy też dostarczyć asortyment do punktu handlowego – korzystając z naszych usług zawsze można liczyć na wysoki poziom profesjonalizmu. Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi usługami z naszej oferty – obejmującymi transport osób, przewozy biznesowe czy też wynajem busów.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur