Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Czy można wysyłać tanie przesyłki międzynarodowe?

  • 16 grudnia 2018

Tanie przesyłki międzynarodoweTanie przesyłki międzynarodowe są możliwe. Jednak aby z nich skorzystać nie należy wybierać żadnej z firm kurierskich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która pozwoli na szybkie dostarczenie przesyłki wprost w ręce adresata.

Tanie przesyłki międzynarodowe – oferta

Jeżeli ktoś z Państwa rodziny lub przyjaciół pracuje za granicą, wówczas z całą pewnością często pojawia się konieczność wysłania do niego paczki. Czy będzie to prezent urodzinowy, czy też kilka przedmiotów codziennego użytku, trzeba zorganizować przesyłkę, która nie zawsze należy do najtańszych. Jest tak szczególnie, gdy przesyłkę nadaje się za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Wystarczy przyjrzeć się cennikowi tego typu usług – wraz ze wzrostem wagi oraz gabarytu widać znaczący wzrost kosztów. W związku z tym często wysyłka paczki okazuje się być sporym problemem.

Inaczej będzie, jeżeli zdecydują się Państwo na naszą ofertę. Jako firma transportowa, świadczymy usługi przewozu osób według regularnego harmonogramu. Każdy z naszych pasażerów może ze sobą zabrać bagaż o dużych gabarytach. Jednak umożliwiamy także przewóz rzeczy jako odrębną usługę.

W związku z tym, że usługi transportu świadczymy wyjątkowo pojemnymi samochodami marki Mercedes Sprinter, oferujemy sporo przestrzeni bagażowej. Na tyle dużo, że często zdarza nam się przewozić przedmioty o bardzo dużych gabarytach. Nie jest dla nas problemem przewieźć np. sprzęt sportowy, RTV, AGD (w tym np. duże AGD, takie jak lodówki), meble a nawet motocykle czy quady. Nasze busy mogą nawet przewieźć europalety o długości 2,4-3 metrów.

Gdzie można skorzystać z naszych usług?

Dużym atutem naszej oferty jest elastyczność. W związku z tym zawsze pragniemy jak najbardziej dostosować się do oczekiwań klienta. Nasze trasy obejmują dużą część Polski od województwa podkarpackiego po lubuskie. Jeżeli nasz harmonogram na to pozwoli, to możliwe jest dostosowanie trasy w taki sposób, aby odebrać przesyłkę bezpośrednio od Państwa.

Natomiast jeżeli chodzi o miejsca docelowe – dojeżdżamy do Niemiec środkowych, niemal całej Holandii, a także północnej i środkowej Belgii. Jeżeli adres odbiorcy znajduje się na tym obszarze, przesyłka może zostać dostarczona do niego nawet w dniu nadania.

Pełna mapa naszych usług znajduje się na naszej stronie internetowej. Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji – zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Oferta przeznaczona także dla firm

Pragniemy zaznaczyć, że wśród naszych klientów znajduje się także wiele firm. W takich sytuacjach usługa przewozu rzeczy jest wykorzystywana nie w celu przewożenia przesyłek czy wsparcia przeprowadzek – a przewozu asortymentu do sklepów.

Wśród naszych klientów są zarówno sklepy polskie w Belgii, Holandii czy Niemczech, jak również np. punkty z importowanym asortymentem w Polsce. Dzięki temu, że kursujemy według ustalonego harmonogramu, zawsze można liczyć, że nadany towar zostanie dostarczony w terminie. Niezależnie od tego czy przewozimy polskie produkty spożywcze do sklepu w Berlinie czy też dowozimy niemieckie środki czystości do sklepu w Krakowie – zawsze można liczyć na usługę o wysokim stopniu profesjonalizmu.

Co poza przewozem rzeczy?

Jesteśmy firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w przewozie osób na trasach pomiędzy wschodnimi krańcami Polski a zachodnią Belgią. Oprócz tego umożliwiamy wynajem busów z kierowcą – usługę, która przydaje się zarówno podczas różnego rodzaju przewozów biznesowych, jak i w tracie organizowania np. wyjazdu integracyjnego czy też przyjęcia weselnego.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zawsze wtedy, kiedy potrzebny jest fachowy przewóz większej ilości osób lub przesyłek.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur