Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Firma transportowa – usługa przewozu rzeczy

Paczki międzynarodowe
  • 6 grudnia 2018

Firma transportowaNasza firma transportowa, oprócz usługi przewozu osób, oferuje także obsługę przesyłek zagranicznych.

Na czym polega takie rozwiązanie? W jakich sytuacjach warto się na nie zdecydować?

Czy przesyłka nadana w ten sposób zostanie dostarczona na czas?

Firma transportowa – a międzynarodowy przewóz rzeczy

Czy firma transportowa zamiast kurierskiej jest dobrym rozwiązaniem dla kogoś kto planuje w szybki sposób nadać przesyłkę międzynarodową? Oczywiście, że tak! Takie rozwiązanie jest szybsze, tańsze oraz bezpieczniejsze.

Po pierwsze – decydując się na taką usługę, przesyłka jest dostarczana bezpośrednio od nadawcy do adresata. Dzięki temu paczka może trafić do punktu docelowego nawet w tym samym dniu. Redukując liczbę osób pośredniczących w przesyłce można także liczyć na zminimalizowanie ceny takiej usługi.

Oprócz tego warto zwrócić uwagę, że nasza usługa pomija wszelkiego rodzaju sortownie czy inne centra logistyczne. W związku z tym ryzyko uszkodzenia paczki jest znacznie mniejsze niż w przypadku firm kurierskich. Dzięki temu przesyłając paczkę do bliskich w Niemczech, Belgii czy Holandii, można mieć pewność, że zostanie ona dostarczona w doskonałym stanie.

Dlaczego my?

Warto zwrócić uwagę na fakt, że nasza firma transportowa zawsze stawia na pierwszym miejscu zadowolenie klienta. Dlatego też korzystając z naszych usług mają Państwo możliwość przewozu przesyłek o nawet wyjątkowo dużych gabarytach. Nie jest problemem przewóz przedmiotów o długości sięgającej 3 metrów. Jak widać – zagraniczny przewóz sprzętu sportowego (takie jak np. narty czy rowery), AGD i RTV może odbywać się szybko i sprawnie.

Nasza firma transportowa świadczy usługi na dużym obszarze Polski, obejmującym tereny województw podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, małopolskiego, łódzkiego, śląskiego, opolskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego oraz lubuskiego. Nasze busy dojeżdżają do środkowych landów Niemiec, niemal całej Holandii oraz północnej i środkowej Belgii.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – nie tylko w zakresie transportu rzeczy, ale także przewozu osób oraz różnorodnych przewozów biznesowych (obejmujących także wyjazdy integracyjne). Gdyby potrzebowali Państwo dodatkowych informacji odnośnie naszej oferty – zachęcamy do skontaktowania się z nami – chętnie przedstawimy więcej szczegółów.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur