Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Czym powinien charakteryzować się solidny transport Polska – Belgia?

Podróże do Belgii
  • 5 października 2018

Transport Polska BelgiaInteresuje Państwa komfortowy wyjazd zagraniczny? Przede wszystkim trzeba zadbać o transport. Polska – Belgia to bardzo popularna trasa. Jest to związane z wyjazdami o charakterze turystycznym, ale także zarobkowym.

Nie można zapominać o tym, że stolica Belgii to także stolica biznesu i polityki – więc powodów do odwiedzenia Brukseli może być bardzo wiele. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przewozów – jesteśmy przekonani, że sprosta ona nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Dostosowanie do potrzeb klienta

Jednym z najważniejszych elementów, z jakimi wiąże się nasza usługa transportu jest jak najlepsze dopasowanie do potrzeb klienta. Jest to doskonale widoczne w wielu aspektach naszej oferty. Przede wszystkim chodzi o możliwość skorzystania z samej usługi przewozu. Nasza oferta jest dostępna w wielu miejscach na terenie Polski od Podkarpacia po zachodnią granicę, obejmując tereny województwa lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, małopolskiego, śląskiego, opolskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego czy lubuskiego. Jednak co przez to rozumieć? W praktyce oznacza to, że zawsze możemy dostosować punkt początkowy do Państwa oczekiwań. W związku z tym nie muszą Państwo udawać się na dworzec odległy nawet o kilkanaście kilometrów – istnieje możliwość rozpoczęcia podróży nawet pod samym domem. Jak to zrobić? Wystarczy się z nami skontaktować.

Druga kwestia odnosi się do przystanków końcowych. Decydując się na podróż naszym busem zostaną Państwo dowiezieni pod wskazany adres. Takie rozwiązanie pozwala na dużą oszczędność czasu i pieniędzy. W końcu będąc już blisko celu podróży, nie trzeba zaprzątać sobie głowy dojazdem do miejsca docelowego – jeżeli będzie taka możliwość, możemy dostarczyć Państwa bezpośrednio pod drzwi mieszkania.

Autokar czy mały bus?

Transport Polska BelgiaJednak dlaczego to właśnie busy z naszej oferty stanowią są właściwym rozwiązaniem, gdy interesuje Państwa transport Polska-Belgia? Czy podróżowanie autokarem nie będzie wygodniejsze? Zdecydowanie nie! Jest to związane chociażby z wcześniej wspomnianą elastycznością. Duży przewoźnicy bardzo rzadko są w stanie dostosować swoją usługę do potrzeb pasażerów. W związku z tym trudno liczyć na udogodnienia takie jak możliwość skorzystania z przystanku na żądanie czy też dostosowania trasy przewozu, aby nie trzeba było organizować dodatkowego transportu.

Dużym atutem, który bez wątpienia przemawia za skorzystaniem z naszej oferty jest właśnie flota. Postawiliśmy na samochody marki Mercedes Sprinter, które cechują się niezawodnością oraz komfortem. Każdy z pasażerów ma do dyspozycji dużą przestrzeń na nogi, dzięki czemu nawet wysokie osoby mogą podróżować w komfortowych warunkach.

Warto zwrócić uwagę, że wyposażenie naszych samochodów w żadnym stopniu nie ustępuje temu, które można spotkać w najbardziej komfortowych autokarach. Dzięki klimatyzacji podróżowanie nawet w wyjątkowo ciepłe dni wcale nie będzie musiało wiązać się z niedogodnościami. Z kolei ogrzewanie z indywidualnie sterowanym nawiewem sprawdzi się podczas podróżowania zimą. Do dyspozycji pasażerów jest szybkie i bezpłatne WiFi, które sprawia, że podczas zagranicznych podróży nie trzeba obawiać się o zużycie pakietów danych. Co więcej – jeżeli obawiają się Państwo, że podczas wielogodzinnej podróży bateria w Państwa laptopie, smartfonie czy tablecie ulegnie rozładowaniu, spieszymy z kolejnym udogodnieniem – do dyspozycji pasażerów są także gniazda 12V, które umożliwiają podłączenie ładowarki. Oprócz tego samochody są wyposażone w odtwarzacze DVD, na których mogą być emitowane filmy – takie rozwiązanie może umilić wielogodzinną podróż.

Przewozy naszymi busami wiążą się z przewozem mniejszej ilości (9 lub 15) pasażerów, co skutkuje w spokojniejszej atmosferze podczas transportu. Wszystko to sprawia, że podróż przebiega znacznie sprawniej i szybciej.

Kwestia bagażu

Nie można także zapomnieć o kwestii bagażu. W przypadku podróży samolotami, trzeba liczyć się z dużymi ograniczeniami dotyczącymi maksymalnej wagi przewożonych przedmiotów. Należy także pamiętać o obostrzeniach dotyczących wymiarów bagażu. Podróżując autokarami, przewóz bagażu także bywa utrudniony.

Jednak podróżując naszymi busami może być zupełnie inaczej! Samochody z naszej floty cechują się bardzo dużą przestrzenią bagażową. Nie ma najmniejszego problemu z przewożeniem przedmiotów o nawet sporych gabarytach. Sprzęt sportowy, RTV czy AGD – nasze busy mogą pomieścić naprawdę duże przedmioty!

Doskonale widać, że jeżeli interesuje Państwa profesjonalny i sprawny transport Polska – Belgia, to nasza oferta jest doskonałym rozwiązaniem. Pragniemy zaznaczyć, że oferujemy także przewozy (zarówno osób, jak i rzeczy) do Niemiec oraz Holandii. Wśród naszych usług znaleźć można także usługi związane z organizacją wyjazdów integracyjnych czy przewozów biznesowych. Potrzebują Państwo dodatkowych informacji? Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur