Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Busy Niemcy – Polska – oferta komfortowego przewozu osób

Przewóz osób z Niemiec do Polski
  • 4 maja 2018

Busy Niemcy PolskaDlaczego warto zdecydować się na oferowane przez nas busy Niemcy – Polska? Przede wszystkim dlatego, że pozwalają na podróż w komfortowych warunkach.

Nasze trasy łączą wschodnie tereny Polski z terenem zachodnich Niemiec, w związku z czym z naszych usług można skorzystać na dużym obszarze.

Warto zwrócić uwagę, że zawsze staramy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta, w związku z czym nie ma problemu z ustaleniem indywidualnych przystankowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Busy Niemcy – Polska: obszar działania

Oferujemy regularne przewozy osób pomiędzy Niemcami a Polską. Nasz obszar działania obejmuje miasta takie jak m.in. Essen, Kolonia, Frankfurt nad Menem, Hanower, Brunszwik, Wolfsburg, Magdeburg, Berlin, Lipsk czy Drezno. Doskonale widać, że z naszej oferty można skorzystać w zachodnich, południowych, środkowych i wschodnich częściach Niemiec.

Jeżeli chodzi o nasz kraj – z naszych usług można skorzystać w wielu miastach zachodniej, wschodniej, centralnej i południowej Polski. Wrocław, Łódź, Warszawa, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin czy Rzeszów to przykłady miast, które leżą na trasie naszych przejazdów. Pragniemy przy tym zaznaczyć, że miejsca docelowe podróży są każdorazowo dopasowywane do indywidualnych oczekiwań klienta.

Dużym atutem przemawiającym za wybraniem naszej oferty jest fakt, że przewozy osób oferujemy według stałego rozkładu. Busy Niemcy-Polska kursują w każdą środę, sobotę oraz niedzielę. W przeciwnym kierunku jeździmy we wtorki, piątki oraz soboty. Zdecydowanie ułatwia to zaplanowanie podróży i umożliwia zorganizowanie przejazdu tam i z powrotem.

Flota najwyższej jakości

Jednym z głównych atutów oferowanych przez nas usług jest nasza flota. Posiadamy samochody marki Mercedes Sprinter w 2 wersjach nadwozia – 9-osobowych lub 15-osobowych. Samochody te charakteryzują się bardzo komfortowymi właściwościami jezdnymi. Nie ma najmniejszego problemu, aby osoby o dużym wzroście mogły zająć wygodną pozycję. Jest to niezwykle ważne podczas długich podróży – np. tych łączących Rzeszów z Kolonią. Auta te charakteryzują się także bardzo dużą przestrzenią załadunkową, w związku z czym nie ma problemu z przewozem nawet sporego bagażu.

Kolejnym atutem naszych aut jest ich wyposażenie. Klimatyzacja, indywidualny panel sterowania (z regulacją nawiewu, oświetlenia czy nagłośnienia), darmowe WiFi, dostęp do gniazdek zasilających 12V, odtwarzacz DVD, wygodne siedzenia – to wszystko sprawia, że podróż naszymi busami będzie dla Państwa wyjątkowo komfortowa.

Co oprócz przewozu osób?

Busy Niemcy PolskaJednak warto zwrócić uwagę, że oprócz transportu osób oferujemy także usługę przewozu rzeczy. Jest to bardzo wygodny sposób na dostarczenie przedmiotu pomiędzy Niemcami a Polską. Zawsze wtedy, kiedy zależy Państwu na szybkości wykonania usługi oraz wysokiej trosce i odpowiedzialności za przewożony przedmiot, warto zdecydować się na tę usługę. Pragniemy zaznaczyć, że duża przestrzeń bagażowa naszych samochodów sprawia, że możemy podjąć się przewozu rzeczy o dużych gabarytach. Transportujemy produkty takie jak np. sprzęt AGD i RTV (lodówki czy telewizory), wózki dziecięce, quady czy rowery – dużo mówi to o naszych możliwościach przewozowych.

Warto mieć na uwadze, że taki przewóz odbywa się z rąk do rąk – brak konieczności korzystania z sortowni sprawia, że przewóż rzeczy jest znacznie szybszy niż w przypadku firm kurierskich. Jest to bardzo ważne np. podczas dowożenia zaopatrzenia do sklepów z niemieckimi produktami w Polsce.

Pragniemy zaznaczyć, że koszt takiej usługi jest ustalany indywidualnie, w związku z tym zawsze zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania informacji o kosztach przewozu.

Zapraszamy Państwa do zdecydowania się na nasze busy. Niemcy – Polska to tylko fragment tras, na których jeździmy, ponieważ nasz obszar działania obejmują także Belgię oraz Holandię. Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi promocjami, które przypadną do gustu wszystkim tym, którzy regularnie podróżują na naszych trasach.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur