Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Kiedy warto zdecydować się na wynajem busa? Przedstawienie oferty.

Wynajem busa w Polsce
  • 30 kwietnia 2018

Wynajem busaWynajem busa to usługa, która przydaje się zawsze wtedy, kiedy potrzeba w komfortowych warunkach przewieźć większą ilość osób. Z takiej oferty korzysta się w różnych sytuacjach – zarówno podczas prowadzenia biznesu, działalności artystycznej, jak również w życiu codziennym. Dlaczego warto zdecydować się akurat na nasze busy? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Bus w małych i średnich firmach

Prowadząc firmę nietrudno trafić na sytuacje, w których potrzebne jest przewiezienie większej liczby osób. Organizacja targów na drugim końcu kraju? Trzeba przewieźć personel, który będzie odpowiadać za obsługę zainteresowanych. Przyjeżdżają partnerzy biznesowi? Należy zorganizować przejazd pomiędzy lotniskiem a siedzibą firmy, a następnie także hotelem. A może organizujemy wyjazd integracyjny? Tutaj także trzeba zadbać o przewóz pracowników.

Oczywiście we wszystkich z tych sytuacji przewóz większą ilością samochodów osobowych jest możliwy, jednak takie rozwiązania są zupełnie nieopłacalne. Z drugiej strony zakup busa, który może pomieścić nawet kilkanaście osób nie zawsze jest rozsądnym rozwiązaniem dla budżetu firmy – w końcu takie sytuacje nie zdarzają się codziennie. We wszystkich powyżej przytoczonych sytuacjach najbardziej korzystnym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na oferowany przez nas wynajem busa.

Zespoły i grupy artystyczne

W przypadku różnego rodzaju działalności artystycznej, wynajem busa często staje się nieodzowny. Wystarczy wyobrazić sobie trud zorganizowania szeregu występu w różnych miejscach Polski. Podczas takiej trasy konieczne jest przewiezienie nie tylko samych artystów i realizatorów przedsięwzięcia, ale także sporo sprzętu czy rekwizytów. Trasa zespołu, kabaretu czy grupy teatralnej jest często niewykonalna z wykorzystaniem samych tylko samochodów osobowych.

W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się oferowane przez nas busy. Nie dość, że mogą pomieścić dużą ilość pasażerów w komfortowych warunkach, to jeszcze charakteryzują się dużą przestrzenią bagażową. Możliwość wynajęcia busa z kierowcą jest dodatkowym udogodnieniem, które sprawi, że zorganizowanie takiego przejazdu będzie znacznie łatwiejsze i wygodniejsze.

Wynajem busa na własny użytek

Wynajem busaWarto zwrócić uwagę na to, że busy często wynajmuje się na prywatny, indywidualny użytek. Nie trzeba prowadzić biznesu, ani działalności artystycznej, żeby pojawiły się sytuacje, w których konieczny jest przewóz większej liczby osób. Tak jest np. podczas organizowania wesela. Odległości pomiędzy kościołem czy Urzędem Stanu Cywilnego a salą weselną są często bardzo duże, niemożliwe do pokonania pieszo. W takich sytuacjach warto zdecydować się na nasze busy, które mogą pomieścić 9 lub 15 pasażerów.

Dlaczego akurat my?

Jesteśmy firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem. Świadczymy usługi przewozu na trasach łączących wschodnie zakątki Polski z Niemcami, Belgią oraz Holandią. Przez te lata doskonale zrozumieliśmy potrzeby klientów i robimy wszystko co w naszej mocy, aby sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Akcent stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz komfort pasażerów. Te same wartości przyświecają nam przy świadczeniu usługi wynajmu busów.

Nasza flota opiera się na komfortowych samochodach marki Mercedes Sprinter. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że są one na bieżąco wymieniane, dzięki czemu nasze najnowsze auto jest z 2017 roku. Sprawia to, że jesteśmy w stanie zaoferować przejazd w bardzo dobrych warunkach. Auta charakteryzują się komfortowym zawieszeniem oraz dużą przestrzenią na nogi dla pasażera, dzięki czemu nawet długa podróż nie jest męcząca.

Kolejną kwestią jest wyposażenia naszych aut – jest to jeden z kluczowych atutów przemawiających za wyborem naszej oferty. Pojazdy są klimatyzowane oraz mają indywidualną regulację nawiewu. Każdy pasażer może także dostosować osobiste doświetlenie oraz nagłośnienie. Możliwość korzystania z WiFi sprawia, że da się korzystać z Internetu na smartfonie czy tablecie, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów oraz zużywania pakietów danych. Pasażerowie mają dostęp do gniazdek 12V, w związku z czym można bez problemu podłączyć ładowarkę do smartfona czy tabletu. Co więcej, w naszych autach mogą Państwo skorzystać z odtwarzacza DVD – emitowany film może zdecydowanie umilić czas podczas podróży.

Zapewniamy Państwa, że oferowany przez nas wynajem busa to usługa z bardzo wysokiej półki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które oprócz wynajmu busa oraz przewozu osób obejmują także usługę przewozu rzeczy, która jest korzystną alternatywą dla zagranicznych przesyłek kurierskich. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami – zawsze chętnie służymy pomocą oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur