Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Wyjazdy integracyjne – jak zorganizować? O czym pamiętać?

Organizacja wyjazdów integracyjnych
  • 7 maja 2018

Wyjazdy integracyjneW Polsce wyjazdy integracyjne stają się coraz popularniejszą rozrywką. Nic dziwnego – pozwalają na znaczną poprawę relacji pomiędzy poszczególnymi pracownikami. Są też doskonałą okazją do zmniejszenia dystansu pomiędzy kadrą kierowniczą a zatrudnionymi. Jednak w jaki sposób zorganizować taki wyjazd?

Znalezienie odpowiedniego miejsca

Na co zwrócić uwagę przy wyborze miejsca, w którym organizowana będzie impreza integracyjne? Przede wszystkim sam hotel nie powinien ograniczać się do samego noclegu i wyżywienia, ale przy tym musi mieć do zaoferowania atrakcyjną infrastrukturę, która pozwoli na zorganizowanie różnego rodzaju rozrywek.

Kolejna kwestia wiąże się z położeniem miejsca, w którym organizowana będzie taka impreza. W związku z tym, że wyjazdy integracyjne są przeważnie organizowane w weekendy, miejsce nie powinno być zbyt odległe od miejsca pracy. Uczestnicy oczekują przede wszystkim dobrej rozrywki, a nie chcą tracić czasu na dalekie przejazdy.

Atrakcje dla uczestników

Jakie atrakcje przygotować dla uczestników wyjazdów integracyjnych? Możliwości jest naprawdę wiele. Warto, aby były to rozrywki, które trudno zorganizować na własną rękę – zdecydowanie podniesie to atrakcyjność całej imprezy. Wśród rozrywek, które często stosuje się podczas wyjazdów integracyjnych znaleźć można np. różnego rodzaju konkurencje linowe, spływy kajakowe czy też ściany wspinaczkowe. Bardzo dobrym rozwiązaniem są także quady czy przejażdżki autami terenowymi po off-roadzie.

Wyjazdy integracyjne to idealna okazja, aby przetestować społeczne kompetencje pracowników. W związku z tym podczas tego typu imprez stosuje się wiele rozrywek, których celem jest team building. Jeżeli zależy Państwu na tego typu rozwiązaniach warto rozważyć różnego rodzaju sporty drużynowe, np. siatkówka czy piłka nożna. Świetnie sprawdza się także np. paint-ball czy różnego rodzaju zabawy survivalowe. Budowanie relacji w ten sposób to bardzo dobry sposób na poprawę stosunków pomiędzy pracownikami, a przez to także zwiększenie efektywności pracy.

Za każdym razem, kiedy jest mowa o różnego rodzaju rozrywkach, trzeba indywidualnie dopasować je do preferencji pracowników. Jest to bardzo dobry test znajomości swojego personelu. Rozrywki należy dopasować w ten sposób, aby pracownicy nie czuli się skrępowani podczas wyjazdu.

Wyjazdy integracyjne – przejazd

Wyjazdy integracyjneZorganizowanie hotelu oraz atrakcji to nie wszystko. Bardzo ważne jest bezpieczne i komfortowe przetransportowanie uczestników do miejsca imprezy. Zdecydowanie polecamy oferowany przez nas wynajem busów. Nasza flota to samochody Mercedes Sprinter, którymi można – w zależności od opcji nadwoziowej – przetransportować 9 lub 15 pasażerów. Co bardzo ważne – nasze samochody są klimatyzowane, udostępniają bezprzewodowy Internet oraz są wyposażone w odtwarzacze DVD, które mogą umilić podróż. Jesteśmy przekonani, że nasza usługa przejazdu sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Z naszych usług mogą Państwo skorzystać w wielu miejscach Polski. Obszar działania obejmuje tereny Polski centralnej, południowej, zachodniej czy wschodniej. W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów przejazdu.

W Polsce czy za granicą?

Świadczmy usługi przewozu krajowego oraz międzynarodowego, w związku z tym umożliwiamy także zorganizowanie wyjazdu integracyjnego za granicą. Warto zwrócić uwagę, że zawsze staramy się indywidualnie dopasować do Państwa oczekiwań, w związku z czym możemy zaoferować przejazd także poza kraje Unii Europejskiej. Przejazd naszym busem będzie dla uczestników imprezy pozytywnym początkiem oraz zwieńczeniem podróży.

Nasze busy mogą być wynajmowane na wyjazdy integracyjne, jednak zdecydowanie przydadzą się także w innych sytuacjach. Przewozy partnerów biznesowych czy też przejazdy pracowników na targi w innym mieście – w takich sytuacjach zdecydowanie zachęcamy do wynajęcia naszego auta. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą przewozów do Niemiec, Holandii oraz Belgii. W przypadku jakichkolwiek pytań – zawsze chętnie telefonicznie lub mailowo udzielimy dodatkowych informacji odnośnie oferty.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur