Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

W jakich sytuacjach może przydać się wynajem busów?

Wypożyczanie busa
  • 18 kwietnia 2018

Wynajem busówWynajem busów to usługa, o której nie myśli się codziennie. Okazuje się jednak, że sytuacji, w których może pojawić się potrzeba tak pojemnego samochodu jest naprawdę wiele.

Co bardzo ważne – usługa taka może okazać się niezbędna zarówno dla firmy, jak i klienta indywidualnego. Niezależnie od tego czy organizują Państwo ślub czy też biorą udział w zagranicznych targach zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą wynajmu tego typu samochodów.

Wynajem busów w firmie – kiedy może się przydać?

W biznesie często pojawiają się sytuacje, w których potrzebny jest komfortowy przewóz większej grupy osób. Zdarza się to np. podczas przyjazdu zagranicznych kontrahentów, organizowania wyjazdu integracyjnego czy też przewozu pracowników na targi lub inne imprezy branżowe. Jednak w wielu firmach takie sytuacje zdarzają się nie na tyle często, aby decydować się na zakup i utrzymanie busa w przedsiębiorstwie. W takich sytuacjach warto zdecydować się na wynajem busów.

Samochody z naszej oferty charakteryzują się bardzo wysokim standardem, w związku z czym bez obaw sprostają one oczekiwaniom wszystkich tych, którzy oczekują usługi klasy premium. Komfortowe auta marki Mercedes Sprinter cechują się wygodnymi fotelami oraz dużą ilością miejsca na nogi. Takie rozwiązania sprawiają, że można bez obaw zapewnić komfortowy przejazd swoim kontrahentom, a nawet pokusić się o dalszy przejazd w celu zapoznania gości z okolicznymi atrakcjami.

Wesela i inne imprezy – wygoda pojemnego auta

Wcześniej wspomnieliśmy o różnego rodzaju sytuacjach, w których pojawia się potrzeba przewozów biznesowych. Jednak wynajem busów jest usługą, która jest często wybierana także przez klienta indywidualnego. W jakich sytuacjach?

Najczęstszym zdarzeniem, w którym potrzebny jest wynajem busów jest organizacja ślubu i wesela. Przewóz gości pomiędzy kościołem lub Urzędem Stanu Cywilnego a salą weselną może stanowić nie lada wyzwanie. Natomiast, gdy dysponuje się pojemnym busem mogącym pomieścić nawet 15 pasażerów, staje się to zupełnie bezproblemową czynnością. Zwłaszcza wtedy, gdy można liczyć na doświadczonego kierowcę, który bezpiecznie i w komfortowy sposób przewiezie gości do celu.

Jednak wynajem busów przydaje się także podczas przygotowywania innego rodzaju wyjazdów prywatnych. Organizują Państwo wyjazd zagraniczny z grupą przyjaciół? Wynajęcie busa wraz z kierowcą może być świetnym sposobem na komfortową podróż tam i z powrotem. Zdecydowanie warto wziąć pod rozwagę taki środek transportu.

Komfortowe auta i duża przestrzeń bagażowa

Nasza flota charakteryzuje się wyposażeniem na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu mogą Państwo podróżować w klimatyzowanym samochodzie, korzystając z darmowego WiFi, mając możliwość podłączenia ładowarki do gniazdka 12V. Takie udogodnienia sprawiają, że nawet wielogodzinna podróż jest bezstresowa i przyjemna.

Jednak oprócz tego pragniemy zwrócić uwagę, że nasze samochody mają bardzo pojemne bagażniki. W związku z tym nie ma problemu z przewiezieniem przedmiotów o nieregularnych gabarytach. Jest to szczególnie ważne podczas podróżowania np. ze sprzętem sportowym takim jak narty czy deska snowboardowa.

Oczywiście wynajem busów to zaledwie przykładowa usługa z naszej oferty. Oferujemy Państwu przede wszystkim komfortowy przewóz osób na trasach obejmujących Polskę, Niemcy, Holandię, Belgię oraz północną część Francji. Zawsze wtedy, gdy potrzebują Państwo przedostać się do tych krajów – czy to w celach turystycznych, zarobkowych, czy rozrywkowych – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Z Polski wyruszamy we wtorki, piątki i soboty. Z kolei w przeciwnym kierunku jeździmy w środy, soboty i niedziele. Oprócz przewozu osób, w naszej ofercie znajdą Państwo także usługę przewozu rzeczy, która jest sposobem na szybką, bezpieczną i tanią przesyłkę zagraniczną. Jest to szczególnie istotne w przypadku przewozu przedmiotów o dużych gabarytach, które – wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej – wiązałyby się z bardzo dużymi opłatami.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że przewóz naszymi samochodami będzie bezpieczny, komfortowy i w pełni odpowiadający nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur