Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Jak nadawać tanie przesyłki do Niemiec?

Przewóz rzeczy do Niemiec
  • 8 listopada 2018

Tanie przesyłki do NiemiecTanie przesyłki do Niemiec to usługa, z której chętnie korzystają osoby mające rodziny i bliskich poza granicami Polski.

Dzięki możliwości nadawania szybkich paczek za nieduże pieniądze, można wysyłać przedmioty potrzebne np. członkom rodziny pracującym za zachodnią granicą.

W jaki sposób skorzystać z takiej oferty?

Tanie przesyłki do Niemiec – alternatywa dla kuriera

Dlaczego tanie przesyłki do Niemiec z naszej oferty są tak dobrą propozycją? Przede wszystkim dlatego, że – w odróżnieniu od firmy kurierskich – w naszym przypadku przesyłkę wędruje bezpośrednio od nadawcy do adresata. Sprawia to, że usługa jest tańsza, a sama przesyłka jest w jak największym stopniu chroniona przed uszkodzeniem.

Jak skorzystać z naszej oferty? Zachęcamy do skontaktowania się z nami i umówienia miejsca, w których ma nastąpić odbiór produktu. Koszt tego typu usługi jest ustalany indywidualnie.

Dużym atutem oferowanej przez nas usługi jest fakt, że przesyłka może trafić do adresata nawet w tym samym dniu, w którym została nadana. Sprawia to, że możliwy jest przewóz przedmiotów o ograniczonym terminie przydatności – np. produktów spożywczych. Nie dziwi zatem fakt, że z naszej oferty chętnie korzystają osoby prowadzące tzw. sklepy polskie.

Przewożony asortyment

Jednym z największych atutów oferowanej przez nas usługi transportu rzeczy jest możliwość przewozu przesyłek o dużych gabarytach. W przypadku korzystania z firm kurierskich trzeba liczyć się z dużymi kosztami w przypadku paczki, której wymiary choćby nieznacznie przekroczą ustalony limit. Przez to, że nasze samochody oferują dużą przestrzeń bagażową, korzystając z naszych usług nie ma problemu nawet z dużymi przedmiotami.

Wśród przewożonych przez nas przedmiotów znaleźć można wiele produktów, które trudno byłoby nadać za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przykładem mogą być opony samochodowe, sprzęt AGD i RTV (w tym pralki czy telewizory), ale także rowery czy narty. Jak widać – są to przedmioty o niemałych gabarytach. My jednak staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta i umożliwić wysyłkę nawet tego typu produktów.

Obszar działania

Gdzie można skorzystać z naszej oferty? Obszar działania obejmuje duże tereny południowej i centralnej Polski. Sięga on od województw lubelskiego i podkarpackiego na wschodzie, aż do lubuskiego i dolnośląskiego na zachodzie. Natomiast jeżeli chodzi o miejsca dostarczania przesyłek – dowozimy je na teren Niemiec środkowych. Jeździmy zarówno do dużych miast, takich jak Berlin, Drezno, Lipsk, Hanower, Dortmund czy Kolonia, jak również do mniejszych miejscowości leżących na obszarze naszych tras.

Jesteśmy przekonani, że nasze tanie przesyłki do Niemiec to oferta, która sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Warto dodać, że nasze usługi obejmują także paczki do Belgii oraz do Holandii. Pragniemy zaznaczyć, że główną część naszej oferty stanowią przewozy międzynarodowe. Zatem z naszych usług mogą Państwo skorzystać zawsze wtedy, gdy potrzebny jest transport (zarówno osób, jak i rzeczy) z wykorzystaniem wygodnych busów.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur