Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Tanie paczki do Niemiec – przedstawienie oferty

Przewóz rzeczy do Niemiec
  • 11 października 2018

Tanie paczki do NiemiecJak przesłać tanie paczki do Niemiec? Okazuje się, że jeżeli ktoś potrzebuje szybko nadać przesyłkę do naszego zachodniego sąsiada, staje on przed nie lada problemem. Koszty tego typu usługi często bywają zaskakujące.

Konieczność sprostania wygórowanym oczekiwaniom dotyczącym gabarytu, długi czas realizacji usługi czy też niewielka troska o przewożone przedmioty – z takimi wadami niedogodnościami trzeba się liczyć, jeżeli ktoś decyduje się na skorzystanie z usług firm kurierskich. Okazuje się jednak, że dla takiego rozwiązania istnieje bardzo ciekawa alternatywa.

Szybkie i tanie paczki do Niemiec

Potrzebują Państwo przesłać prezent dla członka rodziny mieszkającego w Berlinie? A może chodzi o pilne przesłanie potrzebnych rzeczy dla znajomego w Kolonii? Potrzebują Państwo ekspresowo dostarczyć przesyłkę do kontrahenta we Frankfurcie? W tych – a także w wielu innych – sytuacjach mogą Państwo skorzystać z naszej wyjątkowo atrakcyjnej oferty przewozu rzeczy.

Czym charakteryzuje się nasza oferta? Do naszych największych zalet należy cena, terminowość oraz troską o przesyłkę. W związku z tym, że – w odróżnieniu od firm kurierskich – przewożona przez nas paczka wędruje bezpośrednio od nadawcy do adresata. Możliwość pominięcia wszelkiego rodzaju centr logistycznych sprawia, że cena takiej przesyłki jest znacznie niższa niż w przypadku oferty rozmaitych firm spedycyjnych.

Kolejna kwestia odnosi się do terminowości. W związku z tym, że przewóz rzeczy odbywa się w ramach podróży po naszych stałych trasach, jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłkę do odbiorcy nawet w tym samym dniu. W związku z tym, jeżeli potrzebują Państwo aby dany przedmiot został dostarczony w jak najszybszym tempie, zdecydowanie warto skorzystać właśnie z naszej oferty.

Omijanie sortowni a także minimalizacja liczby osób, które mają do czynienia z paczką sprawiają, że nadane przez Państwa przedmioty są przewożone z odpowiednią troską. Dzięki temu korzystając z naszych usług można z powodzeniem przewozić właściwie zabezpieczony przedmioty szklane itp.

Co może być przewożone?

Tanie paczki do NiemiecKolejnym atutem związanym z naszą ofertą jest możliwość przewożenia szerokiej gamy produktów. W związku z faktem, że auta z naszej floty oferują bardzo dużą ilość przestrzeni bagażowej, korzystając z naszych usług można wysyłać przedmioty o dużych gabarytach. Wśród przewożonych przez nas przedmiotów można znaleźć np. sprzęt sportowy (rowery czy quady), sprzęt AGD i RTV (telewizory czy pralki), a nawet motocykle czy quady. Jak widać korzystając z naszych usług przewóz nawet niestandardowej przesyłki nie musi wiązać się z najmniejszym problemem.

Co więcej – dzięki ekspresowemu czasowi przesyłki, korzystając z naszych usług można wysyłać nawet produkty żywnościowe, z czego chętnie korzystają tzw. sklepy polskie. Współpracujemy z wieloma firmami tego typu, zawsze zapewniając wysoki profesjonalizm i rzetelność wykonywanych usług.

Gdzie można skorzystać z naszej oferty?

Warto zwrócić uwagę na fakt, że tanie paczki do Niemiec można wysyłać z niemal całej południowej i środkowej Polski. Obszar naszych działań obejmuje m.in. miasta takie jak Rzeszów, Kielce, Warszawa, Kraków, Katowice, Opole, Łódź czy Wrocław. Nie ma problemu z odbiorem przesyłki przez kierowcę, jeżeli chcą ją Państwo nadać w miejscu leżącym na trasie naszych stałych przejazdów.

Przesyłka może zostać dostarczona na bardzo duży obszar Niemiec, np. do Berlina, Drezna, Lipska, Hanoweru, Dortmundu czy Kolonii. Pełna mapa obszaru, w którym świadczymy nasze usługi jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Pragniemy przy tym zaznaczyć, że tanie paczki do Niemiec to zaledwie część naszej oferty. Główny zakres naszych usług obejmuje przewóz osób. Co więcej – jeździmy nie tylko do Niemiec, ale także do Belgii oraz Holandii. W naszej ofercie znajdą Państwo także wsparcie przy różnego rodzaju wyjazdach grupowych, przewozach indywidualnych czy też biznesowych. Zawsze wtedy, kiedy potrzebują Państwo usługi związanych z transportem busami, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Jeżeli chcą Państwo nadawać tanie paczki do Niemiec, nasza firma będzie doskonałą propozycją. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów przewozu oraz poznania kosztów oferty. Zapraszamy także do zapoznania się z regulaminem świadczonych przez nas usług.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur