Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Czym powinny charakteryzować się profesjonalne przewozy do Holandii?

Przewozy do Holandii
  • 7 sierpnia 2018

Przejazdy do HolandiiPrzewozy do Holandii są w Polsce bardzo popularne. Jest to związane z przynajmniej kilkoma czynnikami. Kraj ten jest bardzo popularnym celem wyjazdów dla osób poszukujących pracy sezonowej lub też decydujących się na długotrwałą emigrację zarobkową.

Jednak nie można zapominać, że Holandia jest także niezwykle atrakcyjna pod względem turystycznym.

Przewozy do Holandii – dlaczego akurat busem?

Dlaczego oferowane przez nas przewozy do Holandii busem są tak dobrą propozycją? Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy elastyczni i na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta. W związku z tym, z naszych usług można skorzystać nawet w Państwa miejscowości (jeżeli znajduje się na obszarze świadczonych przez nas usług).

Zamiast udawać się do większego miasta na lotnisko czy dworzec, podróż można rozpocząć kilka metrów od miejsca zamieszkania. Mapa naszych przewozów obejmuje woj. podkarpackie, lubelskie, małopolskie, mazowieckie, świętokrzyskie, łódzkie, śląskie, opolskie, wielkopolskie, dolnośląskie czy lubuskie. Jak widać obszar, w których świadczymy usługi jest naprawdę duży!

To samo dotyczy miejsc docelowych – zawsze jesteśmy w stanie dostosować podróż w ten sposób, aby nie musieli Państwo ponosić dodatkowych kosztów, aby dostać się do celu.

Jednak to nie wszystkie udogodnienia przemawiające za zdecydowaniem się właśnie na naszą ofertę. Naszym dużym atutem jest flota, którą wykorzystujemy podczas przewozów. Decydując się na samochody marki Mercedes Sprinter wybraliśmy pojazdy, które cechują się bardzo dużym uznaniem – szczególnie ze względu na dużą ilość miejsca na nogi oraz komfortowe właściwości jezdne.

Dużą zaletą naszych samochodów jest ich wyposażenie. Rozwiązania takie jak klimatyzacja, regulacja nawiewu, dostęp do gniazdek zasilających 12V, szybkie WiFi czy też odtwarzacz DVD umożliwiający emitowanie filmów podczas podróży – to tylko przykłady szeregu rozwiązań, które zdecydowanie umilą Państwu podróż.

Przeprowadzka do Holandii

Przejazdy do HolandiiPrzeprowadzka do innego kraju to zawsze duże przedsięwzięcie. Konieczność zabrania ze sobą sporej ilości bagażu wymaga nie tylko umiejętności dobrego spakowania się, ale też dobrego zorganizowania. Jak sobie z tym poradzić?

Bardzo dobrym rozwiązaniem wydaje się rozłożenie takiej przeprowadzki na raty. Podczas podróży zabrać ze sobą najbardziej niezbędne rzeczy, a następnie poprosić kogoś zaufanego o przesłanie kolejnej transzy bagażu. W naszej ofercie znaleźć można profesjonalną usługę przewozu rzeczy, w związku z czym przeprowadzenie takiego rozwiązanie wcale nie jest trudne.

Pragniemy przy tym zaznaczyć, że w naszych samochodach dysponujemy dużą ilością przestrzeni bagażowej, w związku z czym umożliwiamy przewożenie nawet wielkogabarytowych przedmiotów. Dzięki temu nie muszą Państwo przejmować się wygórowanymi wymaganiami dotyczącymi przewożonego bagażu – tak jak to jest w przypadku podróży samolotami czy autokarami.

Oczywiście nie można zapomnieć, że Holandia jest także bardzo atrakcyjna turystycznie. Miasta takie jak – przede wszystkim – Amsterdam, ale także Haga i Rotterdam stanowią bardzo ciekawy punkt podróży, zarówno na dłuższy weekend, jak i nawet kilkutygodniowy okres. Szczególnie stolica Holandii jest doskonałym miejscem, dla wszystkich, którzy cenią sobie urokliwe uliczki, dobrą kuchnie i klimatyczne miejsca.

Niezależnie od tego, czy interesują Państwa przewozy do Holandii w celach turystycznych czy zarobkowych, zachęcamy do skorzystania z naszej rozbudowanej oferty. Wygodne samochody, duża elastyczność podróży oraz komfortowe wyposażenie dodatkowe – wszystko to sprawia, że nasze busy stanowią wyjątkowo atrakcyjną propozycję.

Zapraszamy także do skorzystania z naszej oferty w zakresie przewozów biznesowych, krajowych a także transportu do Niemiec oraz Belgii. Zawsze zapewniamy komfortowe warunki, profesjonalne podejście do klienta oraz punktualność. Gdyby potrzebowali Państwo dodatkowych informacji – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur