Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Czym powinien charakteryzować się dobry przewoźnik? Polska – Holandia

Przewozy między Polską a Holandią
  • 18 sierpnia 2018

Przewoźnik Polska HolandiaBezpieczeństwo podróży oraz komfort dla pasażera – to właśnie o te dwa aspekty powinien dbać dobry przewoźnik. Polska – Holandia to bardzo popularna trasa, uczęszczana przede wszystkim przez osoby pracujące za granicą.

Jednak dlaczego opłaca się pokonywać ją właśnie busem? I czemu warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę?

Przewoźnik Polska – Holandia – czemu wybrać busa?

Kiedy chodzi o pokonywanie dużych odległości, bardzo często wybieranym środkiem transportu jest samolot. Jednak w przypadku podróżowania krajów zachodniej Europy, bardzo dużą popularnością cieszą się przejazdy busami. Dlaczego tak jest?

Bez wątpienia podróżowanie samolotem jest bardzo szybkie – w końcu sam przelot trwa nawet kilkanaście razy mniej niż podróż autokarem. Jednak trzeba doliczyć do tego fakt, że podróżując samolotem trzeba: po pierwsze – dostać się na lotnisko, a po drugie – przejść odprawę na kilka godzin przed odlotem. W związku z powyższym – podróż lotnicza często trwa znacznie dłużej, niż mogłoby się to początkowo wydawać.

Oprócz tego trzeba mieć świadomość, że bilet lotniczy – aby był opłacalny – trzeba kupować z dużym wyprzedzeniem. Jednocześnie doskonale wiadomo, że często trudno jest zaplanować swoją podróż na kilka miesięcy do przodu. Kolejną wadą podróży lotniczych są problemy z bagażem. W samolotach trzeba sprostać wygórowanym oczekiwaniom odnośnie wagi oraz gabarytu przewożonych przedmiotów.

Nie dziwi zatem, że często szuka się innych rozwiązań, zdecydowanie bardziej elastycznych oraz nastawionych na wygodę pasażera. Jednak z jakimi zaletami wiąże się taka forma przewozów?

Godny polecenia przewoźnik – czyli jaki?

Przewoźnik Polska HolandiaDobry przewoźnik Polska – Holandia powinien być elastyczny. Co przez to rozumieć? Otóż korzystając z busów można dostosować trasę przejazdu do wymagań pasażerów. Zarówno przystanki początkowe, jak i końcowe powinny być zaplanowane w ten sposób, aby to właśnie pasażerom było jak najwygodniej.

Kolejna kwestia odnosi się do bagażu. W związku z tym, że Holandia jest miejscem, do którego jeździ się m.in. za pracą – co wiąże się z dłuższymi pobytami – trzeba się liczyć z koniecznością przewozu dużego bagażu.

Bardzo ważny jest komfort pasażerów. Podczas wielogodzinnej jazdy, każdy z podróżujących powinien mieć możliwość zrelaksowania się i odpoczynku.

Z dumą możemy przyznać, że nasza oferta sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Umożliwiamy dopasowanie przystanków do oczekiwań pasażerów. Do Holandii wyjeżdżamy kilka razy w tygodniu. Nasze samochody – marki Mercedes Sprinter – cechują się dużą przestrzenią bagażową i umożliwiamy przewóz nawet wielkogabarytowych przedmiotów (np. sprzęt sportowy). Z pewnością na uwagę zasługuje także wyjątkowo atrakcyjne wyposażenie dodatkowe, które obejmuje m.in. klimatyzację, WiFi, gniazdka zasilające 12V (umożliwiające podłączenie ładowarki) czy też odtwarzacz DVD pozwalający na emitowanie filmów. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić wyjątkowo komfortową podróż.

Przewoźnik Polska – Holandia może przydać się nie tylko wtedy, kiedy ktoś planuje wyjazd za pracą. Trzeba pamiętać o tym, że miasta takie jak Rotterdam, Amsterdam czy Haga są niezwykle atrakcyjne pod względem turystycznym. W związku z tym z naszego busa można skorzystać także podczas kilkudniowych wyjazdów.

Oferujemy Państwu przewozy do Holandii, ale także do Niemiec oraz Belgii. Zachęcamy także do skorzystania z oferty przewozów krajowych oraz indywidualnie ustalanych wyjazdów zagranicznych (także poza Unię Europejską). Pragniemy przy tym zaznaczyć, że oprócz przewozu osób umożliwiamy także przewóz rzeczy – co jest niezwykle szybkim i opłacalnym sposobem na wysłanie zagranicznej przesyłki. Jeżeli potrzebują Państwo wynająć busa np. na wyjazd integracyjny czy też podczas przewożenia zagranicznych kontrahentów z lotniska – również zachęcamy do kontaktu.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur