Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Wyjazdy grupowe – na co zwrócić uwagę przy wyborze transportu?

Wyjazdy prywatne i biznesowe
  • 27 września 2018

Wyjazdy grupoweJeżeli szukają Państwo firmy, dzięki której wyjazdy grupowe będą sprawne, łatwe i wygodne, zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Możemy w komfortowych warunkach przewozić dużą ilość pasażerów. Z kolei nasz doświadczony personel cechuje się wysoką kulturą osobistą oraz wysokim profesjonalizmem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyjazdy grupowe – kiedy mogą się przydać?

Wyjazdy grupowe to przedsięwzięcie, które wymaga zorganizowania bardzo wielu kwestii. Oprócz spraw związanych z noclegiem oraz zapewnieniem odpowiednich atrakcji, bardzo ważne jest zorganizowanie komfortowego i bezpiecznego transportu. Jednak czym się kierować przy wyborze firmy oferującej takie przewozy?

W jakich sytuacjach organizuje się wyjazdy grupowe? Zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia może pojawić się nie tylko podczas prowadzenia działalności, ale także w życiu prywatnym. Kilkuosobowy wyjazd na koncert? Wieczór kawalerski? Przewóz gości weselnych? A może wakacje z rodziną i przyjaciółmi? Podczas tego typu sytuacji może pojawić się konieczność zorganizowania transportu.

Przy prowadzeniu biznesu tego typu sytuacji jest znacznie więcej. Coraz bardziej modne wyjazdy integracyjne stanowią bardzo ważny element, mogący pozwolić na rozwój więzi w grupie pracowników. Podobnie będzie w przypadku przewozu pracowników na targi czy też organizowania transportu dla zagranicznych kontrahentów.

Jak widać, wyjazdy grupowe to bardzo szerokie pojęcie. Jednak jednym z najważniejszych elementów tego typu przedsięwzięcia jest zorganizowanie transportu. Jak się za to zabrać?

Organizowanie transportu

Wyjazdy grupoweNa początku trzeba określić liczbę osób, dla których ma być zorganizowany transport. W końcu każdy z pasażerów powinien mieć możliwość podróżowania w komfortowych warunkach. Nasze samochody marki Mercedes Sprinter cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród pojazdów tej klasy. Warto zwrócić uwagę, że nasze busy mogą pomieścić 9 albo 15 pasażerów, w związku z czym nie ma problemu z przewiezieniem dużej grupy osób.

W jaki sposób zadbać o dobrą atmosferę podczas nawet wielogodzinnej podróży? W naszych busach nie ma z tym problemu – bogate wyposażenie samochodów sprawia, że pasażerowie mogą zająć wygodną pozycję i się zrelaksować. Każde z aut jest wyposażone w klimatyzację i ogrzewanie z regulacją nawiewu, w związku z czym podróżowanie zarówno w upale, jak i w mrozie nie będzie problematyczne. Dzięki dostępowi do szybkiego WiFi można korzystać z Internetu podczas podróży, natomiast odtwarzacz DVD pozwoli na emitowanie filmu umilającego długą jazdę. Warto zwrócić uwagę także na m.in. gniazdka 12V, które pozwalają na podłączenie np. ładowarki do komórki czy tabletu.

Obszar działania

Gdzie można skorzystać z naszej oferty? Obszar, w którym oferujemy nasze usługi jest bardzo szeroki i sięga od województw podkarpackiego i lubelskiego na wschodzie, po dolnośląskie i lubuskie na zachodzie.

Warto zwrócić uwagę, że oprócz przewozów krajowych umożliwiamy także transport międzynarodowy. Naszymi busami można pojechać nie tylko na tereny krajów Unii Europejskiej, ale także np. do Turcji, Rosji czy na Ukrainę. Tak szeroki obszar działania sprawia, że zorganizowanie nawet dalekich wyjazdów zagranicznych jest zdecydowanie łatwiejsze.

Dlaczego wyjazdy grupowe z nami są tak dobrym rozwiązaniem? Przede wszystkim dlatego, że zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Jeżeli chcą Państwo otrzymać więcej informacji lub też omówić szczegóły planowanego wyjazdu – zdecydowanie zapraszamy do kontaktu.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur