Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Ekskluzywne przewozy biznesowe z naszej oferty

Przewozy biznesowe dla wymagających
  • 10 kwietnia 2018

Przewozy biznesowePrzewozy biznesowe stanowią bardzo ważną pozycję pośród świadczonych przez nas usług. Choć specjalizujemy się przede wszystkim w komfortowych przewozach międzynarodowych, to jednak proponujemy także wiele rozwiązań krajowych.

Nasze komfortowe busy są chętnie wykorzystywane np. podczas organizowania konferencji, imprez firmowych czy też codziennego funkcjonowania różnego rodzaju firm.

Przewozy biznesowe – czyli co?

W związku z tym, że nasza flota opiera się na komfortowych samochodach, są one często wykorzystywane także w biznesie. Sytuacje, w których potrzebna jest możliwość przewiezienia dużej ilości osób, mogą pojawić się podczas funkcjonowania niemal każdej firmy. Świadczone przez nas przewozy biznesowe to jedno z najbardziej komfortowych rozwiązań, na jakie można się zdecydować w takich chwilach.

Przyjazd kontrahentów z zagranicy to często wydarzenie, które wymaga sporych przygotowań. Jedną z kwestii, o którą trzeba zadbać jest przewóz gości z lotniska. Jednak co zrobić w sytuacji, w której nie dysponuje się autem mogącym przewieźć dużą ilość pasażerów? W takich sytuacjach warto zdecydować się na wynajem busa wraz z kierowcą.

Podobne sytuacje zdarzają się także np. podczas organizowania konferencji, kiedy potrzeba przewieźć prelegentów pomiędzy centrum kongresowym a hotelem. Także zorganizowanie wyjazdu integracyjnego czy innej imprezy firmowej często wymaga wynajęcia pojemnego busa z kierowcą.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze busy?

Przewozy biznesowe z naszej oferty to doskonałe wyjście we wspomnianych wcześniej sytuacjach. Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w tej branży, w związku z czym doskonale rozumiemy Państwa potrzeby.

Nasze auta – marki Mercedes Sprinter – to modele, które cechują się bardzo dużym komfortem dla pasażerów. Natomiast udogodnienia z wysokiej półki – obejmujące m.in. komfortowe fotele z zagłówkami bocznymi, klimatyzację, WiFi czy odtwarzacz DVD – sprawiają, że podczas podróży da się nie tylko odpocząć, ale można mieć też zapewnioną rozrywkę.

Oczywiście podczas przejazdów można dowolnie dopasowywać przystanki do oczekiwań pasażerów – wystarczy przekazać kierowcy odpowiednią informację.

Obszar świadczenia usług

Z naszych usług można skorzystać w wielu miejscach na terenie kraju. Siedziba naszej firmy mieści się we wschodniej części Polski, jednak nasza oferta obowiązuje także na innych obszarach kraju, w miastach takich jak Warszawa, Kraków, Kielce, Katowice, Wrocław, Łódź czy Poznań.

Istnieje możliwość zorganizowania przejazdu na terenie kraju, jak i przewozów na terenie innych krajów Europy. W przypadku dalszych podróży można być pewnym wypoczęcia naszego personelu – podczas trasy samochód jest prowadzony na zmianę przez dwóch kierowców.

Niezależnie od tego, czy interesują Państwa przewozy biznesowe, przejazdy na międzynarodowych trasach czy też możliwość wysłania przedmiotu za granicę – zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów usługi. Jesteśmy także do Państwa dyspozycji w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur