Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

W jaki sposób wysłać paczki do Holandii busem?

Paczki do Holandii
  • 5 czerwca 2018

Paczki do Holandii busemWysyłanie paczki do Holandii busem to jedna z najbardziej rozsądnych form przesyłania przedmiotów do tego kraju.

Decydując się na wysyłanie paczek w ten sposób można być pewnym ekspresowego dostarczenia oraz wysokiego bezpieczeństwa przesyłanego przedmiotu.

Wyjazdy do Holandii

Holandia jest bardzo częstym wyborem, gdy chodzi o emigrację zarobkową. W tym kraju można liczyć na zarobki zdecydowanie przewyższające te, jakie uzyskuje się za podobną pracę w Polsce. Co więcej, koszty życia – są wprawdzie wyższe – jednak ich stosunek do zarobków jest na tyle atrakcyjny, że można sobie zapewnić znacznie wygodniejsze życie.

Holandia jest także krajem, w którym można skorzystać z wielu ofert pracy tymczasowej. Praca dla studenta w okresie wakacyjnym może być doskonałym sposobem na zarobienie wcale nie małych pieniędzy.

Jeżeli ktoś zastanawia się nad dłuższą emigracją do Holandii, trzeba zadbać o przewiezienie wszystkich niezbędnych bagaży. W przypadku podróży samolotem może być to problematyczne – konieczność sprostania wymogom przewoźników sprawia, że można ze sobą zabrać wyłącznie mocno ograniczony bagaż, a jakiekolwiek przekroczenie gabarytów czy wag może wiązać się ze sporymi dopłatami. W takim wypadku zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest podróż busem.

Decydując się na przejazd naszym autem można liczyć na komfortową podróż w samochodzie Mercedes Sprinter. W aucie tym nawet wysokie osoby docenią przestrzeń na nogi, a wyposażenie dodatkowe z najwyższej półki sprawi, że nawet wielogodzinna podróż wcale nie musi okazać się męcząca.

Przesyłki zagraniczne

Kiedy może przydać się firma oferująca przewóz paczki do Holandii busem? Jest to wyjątkowo wygodne podczas wspomnianych już przeprowadzek. Warto zwrócić uwagę, że taka usługa umożliwia także rozłożenie przeprowadzki na raty. Nie trzeba brać ze sobą wszystkiego naraz. Zaufana osoba może przesłać w kilku paczkach kolejne części bagażu – ułatwiając znalezienie mieszkania oraz spokojne zadomowienie się.

Oferowane przez nas usługi przewozu przydają się także wtedy, kiedy chce się sprawić prezent przyjacielowi lub członkowi rodziny, który przebywa w miastach takich jak np. Amsterdam, Haga czy Rotterdam. Możemy śmiało powiedzieć, że oferujemy usługę na wysokim poziomie, zapewniając terminowość, rzetelność oraz odpowiednie traktowanie przewożonej paczki.

Przewóz paczek busem

Paczki do Holandii busemDlaczego warto zdecydować się na wysyłanie paczki do Holandii busem? Przede wszystkim dlatego, że omija się w ten sposób wszelkiego rodzaju centra logistyczne i sortownie, które mogą być przyczyną uszkodzenia przewożonego asortymentu.

Drugim argumentem, którego nie można pominąć, kiedy mówi się o przesyłkach międzynarodowych jest czas. W przypadku zdecydowanie się na nasze usługi przewozu paczek, przesyłany przedmiot może pojawić się u adresata już w tym samym dniu. Atrakcyjność takiej formy przewozu jest zupełnie nieporównywalna z usługą firm kurierskich, które często oferują nawet kilkudniowy czas przewozu. W związku z tym korzystając z naszych usług można wysyłać paczki nawet o krótkim terminie przydatności. Nie dziwi zatem fakt, że z naszych usług bardzo często korzystają np. sklepy polskie w Holandii, które mogą zaopatrywać się np. w polskie produkty spożywcze.

Kolejnym atutem, o którym nie można nie wspomnieć jest cena. Dzięki temu, że w przypadku naszych usług przewóz paczki odbywa się bezpośrednio pomiędzy nadawcą a adresatem – bez żadnych pośredników – wysyłka produktu jest znacznie tańsza w porównaniu do oferty firm kurierskich.

Paczki do Holandii busem – kwestia gabarytów

Każdy, kto wysyłał paczki firmą kurierską, doskonale zdaje sobie sprawę, że przy tego typu usłudze trzeba liczyć się z koniecznością sprostania wygórowanym oczekiwaniom, gdy chodzi o kwestie gabarytów wysyłanego przedmiotu. Korzystając z naszych usług nie będą mieli Państwo takiego problemu. Wśród produktów, jakie przesyłamy znajdą się telewizory, pralki, zmywarki czy inne produkty AGD i RTV. Pośród przesyłanych przez nas przedmiotów znaleźć można także sprzęt sportowy, taki jak rowery czy narty. Nie ma problemu z przewiezieniem nawet… quada.

Korzystając z naszych usług mogą Państwo przesyłać paczki do Holandii busem, jednak nasz główny profil działalności to przewóz ludzi. Nasze trasy łączą Polską z Belgią, przez Niemcy i Holandię. Oprócz tego nasze busy mogą być wykorzystywane podczas różnego rodzaju wyjazdów integracyjnych czy też przewozów biznesowych.

Gdyby potrzebowali Państwo dodatkowych informacji odnośnie naszej ofert – zdecydowanie zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji odnośnie planowanych przewozów, ceny oraz innych szczegółów naszych usług.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur