Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Komfortowe busy – Niemcy jako cel podróży. Przedstawienie oferty

Przejazdy do Niemiec i z powrotem
  • 18 maja 2018

Busy NiemcyW przypadku podróży po Unii Europejskiej, bardzo często wybieranym środkiem transportu są busy. Niemcy to kraj, do którego można w wygodny sposób przetransportować się właśnie tym środkiem lokomocji. Na co zwrócić uwagę przy wyborze przewoźnika?

Busy – Niemcy jako destynacja

Jeżeli chodzi o nasze busy, Niemcy to niezwykle częsty cel podróży. Polacy jeżdżą tu m.in. do pracy, aby odwiedzić rodzinę, zwiedzić dany region lub miasto, czy też wziąć udział w koncercie czy innym wydarzeniu kulturalnym. Choć bardzo dużo osób jako cel podróży stawia sobie Berlin, to także Dortmund, Kolonia czy Hanower stanowią bardzo popularne destynacje. W związku z tym – aby sprostać Państwa oczekiwaniom – trasy naszych przejazdów obejmują bardzo dużą cześć Niemiec (w tym Dusseldorf, Frankfurt nad Menem oraz Hamburg).

Przystanek w okolicy

Wybierając przewoźnika bardzo ważnym elementem jest bliskość przystanku – w końcu każdemu z pewnością zależy na przewozie bez przesiadek. Nasza firma świadczy usługi na bardzo dużym obszarze, obejmującym województwa rzeszowskie, lubelskie, mazowieckie, małopolskie, świętokrzyskie, łódzkie, wielkopolskie, śląskie, opolskie, lubuskie czy dolnośląskie. Jeżeli potrzebują Państwo ustalić szczegóły odnośnie przystanku początkowego Państwa podróży, zapraszamy do kontaktu.

Podróż w komfortowych warunkach

Dużym atutem naszej firmy są auta, którymi wykonujemy przewozy. Mercedes Sprinter to samochód, który cieszy się bardzo dużym uznaniem, zapewniając pasażerom wysoki poziom komfortu. Dzięki jego wyposażeniu, które obejmuje m.in. klimatyzację czy WiFi, można liczyć na podróż w bardzo dobrych warunkach. Warto zwrócić uwagę, że auto jest niezwykle przestrzenne, co przekłada się na dużą ilość wolnego miejsca na nogi dla pasażerów oraz możliwość przewozu dużego bagażu.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Każdy, kto ceni sobie komfort i terminowość, z pewnością doceni nasze busy. Niemcy to nie jedyny kraj, do której jeździmy – oprócz tego oferujemy przewozy do Belgii czy Holandii. Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami, obejmującymi np. transport rzeczy czy przewozy biznesowe.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur