Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Przewozy Holandia – Polska: przedstawienie oferty

Przewozy między Polską a Holandią
  • 16 czerwca 2018

Przewozy Holandia PolskaDecydując się na oferowane przez nas przewozy Holandia-Polska, można zapewnić sobie komfortowy przejazd. Nasze trasy obejmują mnóstwo punktów na obszarze wschodniej, południowej, zachodniej i centralnej Polski, więc podróż można rozpocząć nawet w niewielkiej miejscowości.

Warto przy tym zaznaczyć, że dojeżdżamy na tereny niemal całej Holandii.

Do Holandii za pracą

Holandia to kraj, który jest bardzo często wybierany jako cel emigracji zarobkowej wśród Polaków. Jest tak dlatego, że można tam znaleźć zatrudnienie w wielu branżach. Począwszy od prostych prac sezonowych na różnego rodzaju plantacjach, poprzez pracę w gastronomii, przemyśle, aż po wykwalifikowane posady, w nowoczesnych firmach i korporacjach. Zarobki w Holandii zdecydowanie przewyższają te, na które można liczyć w Polsce, a jednocześnie koszty życia są bardzo rozsądne. Oprócz tego można liczyć na umiarkowany – podobny jak w Polsce – klimat oraz przyjazne stosunki z Holendrami.

W związku z tym przewozy Holandia Polska są w Polsce bardzo popularne i potrzebne. Decydując się na nasze usługi mogą Państwo liczyć na wygodny i bezpieczny transport. Podczas przejazdów pomiędzy Polską a Holandią z pewnością docenią Państwo nasze wygodne busy, które pozwalają na zajęcie wygodnej pozycji podczas podróży, minimalizując zmęczenie podczas wielogodzinnej podróży. Duża przestrzeń bagażowa pozwoli na przewiezienie rzeczy potrzebnych nawet podczas długiego pobytu.

Holandia w celach turystycznych

Przewozy Holandia Polska są często wybierane także wtedy, kiedy planuje się wyjazd turystyczny. Holandia to kraj, który kusi interesującymi krajobrazami. Wiatraki i tulipany stanowią jeden z najbardziej charakterystycznych motywów kojarzących się z tym krajem. Zdecydowanie jest to państwo, które warto zwiedzić.

Holandia ma rozwiniętą linię brzegową oraz turystyczną nadmorską infrastrukturę, więc jest to doskonałe miejsce dla entuzjastów plażowego wypoczynku w umiarkowanym klimacie. Warto poświęcić trochę czasu przede wszystkim na zwiedzanie muzeów, w których można obcować z wielkimi dziełami niderlandzkich malarzy. Urokliwe uliczki Amsterdamu, niezwykła architektura Hagi czy modernistyczny styl Rotterdamu – wszystko to sprawia, że Holandia to świetny sposób na przyjemne spędzenie urlopu czy weekendowego wypadu.

Dlaczego zdecydować się na busy?

Busy cieszą się bardzo dużą popularnością i jest to spowodowane przynajmniej kilkoma czynnikami. Jest to środek transportu znacznie wygodniejszy od podróży z wykorzystaniem samolotów – jest znacznie tańszy i można z niego skorzystać niemal od ręki, bez konieczności zakupu biletu z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Nie trzeba także rezerwować sobie kilku dodatkowych godzin potrzebnych na przejście odprawy.

Trudno nie docenić busów także ze względu na ich dużą przestrzeń bagażową. Dzięki temu w łatwy sposób można ze sobą przewieźć nawet wielkogabarytowy bagaż – co w przypadku podróży samolotem mogłoby być niemożliwe.

Dużym atutem naszych busów jest także ich dostępność. Podróżujemy przez wschodnią, centralną, południową i zachodnią Polskę do Niemiec, Holandii oraz Belgii. Jeżeli pojawia się konieczność dostosowana trasy – zarówno przystanków początkowych, jak i końcowych – do potrzeb pasażerów, staramy się być elastyczni.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań – zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur