Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Organizując transport Polska Niemcy – na co zwrócić uwagę?

Podróże do Niemiec
  • 10 września 2018

Transport Polska NiemcyTransport Polska Niemcy to bardzo popularna usługa. Polacy bardzo często udają się do zachodniego sąsiada w różnych celach – zarówno turystycznych, jak i biznesowych czy zarobkowych.

W jaki sposób wygodnie podróżować do Niemiec? Na co zwrócić uwagę przy wyborze przewoźnika?

Transport Polska – Niemcy: kryteria wyboru oferty

Czym powinien charakteryzować się profesjonalny transport? Polska – Niemcy to trasa, która jest pokonywana codziennie przez wielu Polaków. Niezależnie od celu podróży, istnieją pewne kwestie na które zawsze należy zwrócić przy wyborze przewoźnika.

Doskonale wiadomo, że podróż powinna odbyć się w możliwie najkrótszym czasie. Żaden z pasażerów nie chce przecież tracić czasu na mozolny transport. Nie dziwi zatem, że podróżowanie samolotem jest tak bardzo popularne – w końcu to najszybszy sposób na przemieszczanie się pomiędzy punktami. Niestety, w przypadku podróży lotniczej, trzeba się zaopatrzyć w dużo cierpliwości. Na początku trzeba stawić się na lotnisko na kilka godzin przed odlotem, następnie przejść przez szczegółową kontrolę bezpieczeństwa, potem ma miejsce odprawa. Wszystko to sprawia, że choć sam lot trwa dość krótko, to jednak trzeba się liczyć z kilkoma godzinami traconymi na oczekiwanie.

W związku z tym warto zastanowić się nad wyborem transportu naszymi busami. Zawsze staramy się być jak najbardziej elastyczni, w związku z tym możemy dostosować trasę przejazdu do wymagań pasażerów. Nie muszą Państwo organizować transportu na dworzec, czy też przechodzić odprawy. Choć podróż busem trwa dłużej niż przelot samolotem, to jednak w ogólnym rozrachunku może się ona okazać dużo lepszym rozwiązaniem.

Podróż w komfortowych warunkach

Trzeba zwrócić uwagę na bardzo ważną kwestię związaną z komfortem podczas podróży. W przypadku podróży lotniczych często ma się do czynienia z niewygodnymi fotelami oraz dużym ściskiem. Jeżeli ktoś oczekuje wyższego komfortu musi zdecydować się na zakup miejsca w wyższej klasie.

W przypadku korzystania z naszych usług przewozu osób, można liczyć na wysoki komfort w standardzie. Co możemy Państwu zaoferować? Klimatyzacja (z panelem sterowania umożliwiającym dostosowanie nawiewu), dostęp do szybkiego WiFi, gniazdka 12V umożliwiające podłączenie ładowarki czy odtwarzacz DVD pozwalający na emitowanie filmu – to tylko kilka zalet przemawiających za skorzystaniem z naszej oferty. Naszą flotę oparliśmy na samochodach Mercedes Sprinter, które zapewniają bardzo dużo miejsca na nogi. Takie rozwiązanie zostanie docenione np. przez wyższe osoby.

W związku z tym, że w naszych busach podróżuje maksymalnie kilkanaście osób – transport odbywa się w przyjemnej atmosferze – szybko i sprawnie.

Przewóz dużego bagażu

Każda podróż wymaga także przetransportowania bagażu. Oczywiście – w przypadku podróżowania na dłużej, trzeba ze sobą zabrać znacznie więcej rzeczy. Tak jest w przypadku osób, które jeżdżą do Niemiec w celach zarobkowych.

Jest to szczególnie problematyczne w przypadku podróżowania samolotem. Sztuka bagażu rejestrowanego jest bardzo droga oraz ma bardzo ograniczone gabaryty. W takiej sytuacji zabranie ze sobą nawet najbardziej potrzebnych rzeczy na dłuższy wyjazd okazuje się niewykonalne. Warto w takiej sytuacji zdecydować się na podróż busem. Korzystając z naszych usług mogą Państwo zabrać ze sobą nawet wielkogabarytowy bagaż. Nasze samochody dysponują na tyle dużą przestrzenią bagażową, że umożliwiamy nawet przewóz sprzętu sportowego czy dużego RTV i AGD.

Rezerwacja biletu?

Transport Polska NiemcyKolejna kwestia odnosi się do ceny i konieczności rezerwacji biletu z wyprzedzeniem. Należy zauważyć, że decydując się na podróż lotniczą, trzeba liczyć się ze sporymi kosztami biletu. Jeżeli chce się je nieco zmniejszyć, konieczne jest dokonanie i opłacenie rezerwacji ze sporym wyprzedzeniem.

Jednak nie każdy jest w stanie zaplanować podróży na kilka miesięcy do przodu. Doskonale wiadomo, że mogą pojawić się nagłe sytuacje, w których trzeba przedostać się do Berlina, Frankfurtu czy Kolonii. W związku z tym zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą naszych busów do Niemiec. Do tego kraju jeździmy trzy razy w tygodniu, a ceny przejazdu są wyjątkowo atrakcyjne.

Interesuje Państwa profesjonalny transport Polska – Niemcy? Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Jesteśmy przekonani, że nasza usługa sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Warto zaznaczyć, że oferujemy także przewozy do Holandii oraz Belgii. Oferujemy także usługę wynajmu busa z kierowcą, która sprawdzi się podczas organizowania różnego rodzaju imprez lub przewozów biznesowych.

Potrzebują Państwo dodatkowych informacji? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – zawsze chętnie odpowiemy na pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur