Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Godny polecenia przewoźnik: Holandia Polska

Przewozy do Holandii
  • 27 sierpnia 2018

Przewoźnik Holandia PolskaCzym powinien charakteryzować się rzetelny przewoźnik? Holandia – Polska to bardzo chętnie uczęszczana trasa, którą można pokonać na różne sposoby. Jednak jak zdecydować się na usługę transportu, która pozwoli czuć się komfortowo przez całą podróż? Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę?

Przewoźnik: Holandia – Polska. Komfort dla pasażerów

Doskonale wiadomo, że za komfort i bezpieczeństwo pasażera odpowiada przewoźnik. Holandia – Polska jest trasą pokonywaną niemal codziennie przez setki Polaków. Dlaczego tak jest? Wiąże się to m.in. z przewozem pracowników, ale także ruchem turystycznym. Trasa mierząca ok. 1000 km wiąże się z wielogodzinną podróżą, w związku z tym bardzo ważne jest, aby każdy z pasażerów miał zapewniony odpowiedni poziom komfortu. Może to być zagwarantowane np. poprzez dużą ilość przestrzeni na nogi czy też wyposażenie dodatkowe, takie jak klimatyzacja. Z radością informujemy, że w naszych busach mogą Państwo liczyć na bardzo bogato wyposażone samochody, dzięki czemu podróż mija w bardzo przyjemnych warunkach.

Klimatyzacja, WiFi, odtwarzacz DVD, dostęp do gniazdek zasilania 12V czy też indywidualne sterowanie nawiewem i głośnikiem – takie szczegóły sprawiają, że wybór naszej oferty to naprawdę doskonałe rozwiązanie.

Wygodne podróżowanie z dużym bagażem

Podróż z Holandii do Polski jest bardzo często pokonywana przez pasażerów z dużym bagażem. Dzieje się tak np. wtedy, gdy osoba pracująca za granicą wraca po dłuższym czasie do kraju. Konieczność zabrania ze sobą dużej ilości bagażu zdecydowanie przemawia za wybraniem naszej oferty. Podróżując busami nie muszą Państwo przejmować się wygórowanymi wymaganiami dotyczącymi przewożonego bagażu – tak, jak jest to np. w samolotach. W naszych busach można z powodzeniem przewieźć nawet np. sprzęt RTV czy sportowy.

Warto przy tym zwrócić uwagę, że podróżując z dużym bagażem, żaden pasażer nie ma ochoty przejmować się organizowaniem przesiadek czy dodatkowego transportu z hotelu na dworzec czy też z dworca do domu. W związku z tym z pewnością ucieszy Państwa fakt, że zawsze staramy się dopasować się poszczególne przystanki na trasie do wymagań i oczekiwań pasażerów.

To oczywiście tylko przykłady kwestii, jakimi powinien cechować się dobry przewoźnik. Holandia Polska to trasa, na której jeździmy kilka razy w tygodniu. Podróżujemy także do Belgii oraz Niemiec. Jeżeli potrzebują Państwo komfortowego przewozu, zdecydowanie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy także do zobaczenia naszych promocji dla stałych klientów.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur