Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Jak tanio nadawać paczki zagraniczne?

  • 13 grudnia 2018

Paczki zagraniczneNie każdy o tym wie, ale paczki zagraniczne można nadawać znacznie taniej niż za pośrednictwem firm kurierskich.

Decydując się na naszą ofertę mogą Państwo przesyłać paczki bezpośrednio do adresata.

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo wysłać przesyłkę do Niemiec, Belgii czy Holandii – nasza usługa wiąże się z dużą oszczędnością czasu i pieniędzy.

Paczki zagraniczne bez pośredników

Nadając u nas paczki zagraniczne mają Państwo pewność, że przesyłka jest dostarczana bezpośrednio do adresata. W przypadku firm kurierskich, droga jaką przechodzi paczka jest znacznie dłuższa – musi ona pojawić się w centrum logistycznym czy sortowni. Minimalizując liczbę osób, które są na drodze paczki do celu, zdecydowanie zmniejszamy ryzyko jej uszkodzenia.

Oczywiście cały proces jest przez to także znacznie tańszy. W końcu płacą Państwo za usługę dostarczenia, a nie za utrzymanie kurierskiej infrastruktury.

Szybkie dostarczenie

Czy są Państwo zmęczeni faktem, że wysyłając paczki zagraniczne firmą kurierską nie tylko płaci się więcej, ale również czas dostarczenia bywa długi? W przypadku wysyłania paczki przez firmę transportową taki problem zupełnie nie istnieje. Jak to możliwe?

Świadczymy usługi przewozu osób i rzeczy na wyznaczonych trasach kilka razy w tygodniu. Do Niemiec, Belgii i Holandii jeździmy we wtorki, piątki i soboty, a z powrotem – w środy, soboty i niedziele. W związku z tym – jeżeli zdecydują się Państwo na wysyłkę np. we wtorek – można liczyć, że zostanie ona dostarczona nawet w tym samym dniu.

Bez troski o gabaryty

Każdy kto korzystał z usług kurierskich, doskonale zdaje sobie sprawę, że trzeba przywiązywać bardzo duża troskę do wagi i gabarytów przesyłanego przedmiotu. Podobnie jak w przypadku bagażu w podróży lotniczych.

W przypadku gdy nadają Państwo paczki zagraniczne za naszym pośrednictwem, problemem nie jest przewóz nawet przedmiotów o dużych gabarytach. Jeżeli komuś wydaje się, że wysyłka rzeczy takich jak rowery, narty, opony czy sprzęt RTV i AGD będzie się wiązać z samymi problemami – okazuje się, że może być zupełnie inaczej. Nasze samochody cechują się dużą przestrzenią bagażową. Dzięki temu można bez problemu przewieźć duży bagaż potrzebny podczas długoterminowego pobytu na zachodzie.

Obszar działania

Z naszych usług można skorzystać na dużym obszarze Polski – od Podkarpacia po Ziemię Lubuską. Natomiast jeżeli chodzi o trasy, po których jeździmy – dojeżdżamy do środkowych landów Niemiec, niemal całej Holandii oraz środkowej Belgii.

Oczywiście korzystając z naszej oferty mogą Państwo nadawać paczki zagraniczne z Polski na zachód, ale także w przeciwnym kierunku. Aby skorzystać z naszych usług prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo w celu umówienia takiego przewozu.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług przewozu rzeczy. Dzięki naszym usługom paczki zagraniczne mogą być wysyłane w sposób wygodny i szybki. Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji dotyczących ceny oraz warunków naszych usług – wystarczy do nas zadzwonić lub napisać.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur