Aktualności

Przewozy międzynarodowe Mega Tur

Korzystne, punktualne i wygodne busy – Holandia jako cel podróży

Busy do Holandii
  • 8 czerwca 2018

Busy HolandiaJeżeli zależy Państwu na wygodnej, bezstresowej podróży, zdecydowanie polecamy nasze busy. Holandia to kraj, do którego jeździmy kilka razy w tygodniu.

Planują Państwo zwiedzić Amsterdam? A może odwiedzić rodzinę w Rotterdamie?

Niezależnie od tego, czy planują Państwo wyjazdy weekendowe, czy też długoterminowy wyjazd – zawsze warto skorzystać z naszych usług.

Holandia – podróże w różnych celach

Holandia często kojarzona jest przede wszystkim jako kraj, który stał się bardzo chętnym wyborem Polaków, jeżeli chodzi o emigrację zarobkową. Nie powinno to dziwić, zarówno w większych miastach takich jak np. Amsterdam czy Haga, jak i mniejszych miejscowościach można liczyć na bardzo szeroki i zróżnicowany rynek pracy. Zarobki są znacznie wyższe niż w Polsce, można liczyć na brak nadmiernie wygórowanych kosztów życia oraz przyjazną społeczność. Wszystko to sprawia, że jest to bardzo dobre miejsce zarówno dla wykwalifikowanej kadry, jak i pracowników posługującej prostej pracy za granicą.

Jednak oczywiście korzystne zarobki to zaledwie przykład atutów tego państwa. Nie można zapominać o wysokich walorach turystycznych tego kraju. Oczywiście najbardziej przyciągają miasta takie jak Amsterdam, Rotterdam czy Haga. Można w nich liczyć na bardzo wiele atrakcji turystycznych, wśród których górują m.in. muzea poświęcone malarstwu flamandzkiemu. Duża ilość uroczych kawiarni oraz restauracji serwujących lokalne posiłki sprawiają, że zwiedzanie tych miast to doskonały sposób na zapewnienie sobie wyjątkowo przyjemnego czasu.

To jednak nie wszystko. Oprócz dużych miast, Holandia urzeka ujmującymi krajobrazami, zdobionymi charakterystycznymi młynami czy też niezwykle urokliwymi polami tulipanów. W tym kraju warto udać się także na wybrzeże, charakteryzujące się nie tylko oryginalną linią brzegową, ale również rozwiniętą infrastrukturą. W związku z tym wyjazd na holenderskie wybrzeże to doskonały sposób na oryginalne wczasy z rodziną.

Interesują Państwa nasze busy? Holandia to jedno z miejsc, do którego warto udać się z wykorzystaniem właśnie tego środka transportu. Podróż samolotem wiążę się z duża ilością stresu, związanego z koniecznością przedostania się na lotnisku, wcześniejszego stawienia się na odprawę oraz ciągłą obawą o pojawienie się opłat dodatkowych, mogących znacznie podwyższyć koszt podróży.

Podróżowanie busem jest znacznie bardziej elastyczne. Istnieje możliwość dopasowania trasy z uwzględnieniem przystanków dla poszczególnych pasażerów. Możliwe jest również dowiezienie Państwa nawet pod sam hotel w Holandii. W związku z tym, że dysponujemy dużą przestrzenią bagażową, nie mamy nazbyt wygórowanych wymagań odnośnie przewożonego bagażu.

Dlaczego warto wybrać nasze busy? Holandia – Polska w komfortowych warunkach

Busy HolandiaNasza flota jest atutem, który zdecydowanie wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji. Posiadana przez nas flota opiera się na samochodach marki Mercedes Sprinter. Auto to cechuje się bardzo komfortowymi warunkami dla pasażerów oraz sporą przestrzenią bagażową. Dzięki temu podróż do Holandii może minąć w naprawdę przyjemnych warunkach, a możliwość przewiezienia nawet wielkogabarytowych przedmiotów sprawi, że bez problemu da się zabrać ze sobą rzeczy potrzebne nawet na dłuższy pobyt w tym kraju.

Co więcej – podróż mija w wyjątkowo korzystnych warunkach także dzięki bogatemu wyposażeniu naszych samochodów. Pasażerowie podróżują w klimatyzowanych samochodach, więc nawet duży upał nie musi sprawiać, że podróż będzie męcząca. Oprócz tego wewnątrz aut mają Państwo dostęp do bezpłatnego WiFi. Warto jeszcze wspomnieć o szczegółach takich, jak np. dostęp do gniazd zasilania 12V czy indywidualne panele sterowania, odpowiadające m.in. za oświetlenie czy nawiew.

Liczymy na to, że zainteresowały Państwa nasze busy. Holandia to nie jedyny punkt, do którego jeździmy. Nasze trasy obejmują także Niemcy oraz Belgię. Z kolei jeżeli chodzi o miejsca w Polsce, w których można skorzystać z naszych usług – warto zauważyć, że mapa naszych tras obejmuje Rzeszów czy Chełm na wschodzie, Zieloną Gorę na zachodzie, Poznań i Warszawę w centrum kraju czy Kraków na południu. Jak widać – można śmiało powiedzieć, że jest to niezwykle szeroki obszar.

Pragniemy przy tym zaznaczyć, że oprócz usług przewozu osób oferujemy także możliwość przewozu paczek, która jest bardzo atrakcyjną alternatywą dla usług kurierskich. W naszej ofercie znajdą Państwo także rozmaite usług przewozów krajowych, obejmujących m.in przejazdy biznesowe czy też wyjazdy integracyjne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Back to top
Call Now Button
Facebook: Busy do Belgii, Holandii, Niemiec - MegaTur